ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Будівельники

Відгриміли фанфари в Берегові з приводу урочистого відкриття оновленої площі Героїв. Але у багатьох почали виникати й деякі інші, протилежні захвату запитання ...

174 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У Варшаві українські робітники – члени профспілки "Трудова Солідарність" розпочали страйк.

177 просмотров. Обговорити (0)

У виставковій залі Закарпатського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ (ЗУІ) «Арнольд Гросс» відкрилася виставка робіт Адама Імре «Будівельники».

510 просмотров. Обговорити (0)

Внаслідок низької інвестиційної спроможності, незадовільного фінансового стану більшості підприємств і організацій галузі, відсутності достатніх ринкових механізмів для залучення коштів з недержавних джерел фінансування, у Закарпатті різко скоротилися обсяги капітальних вкладень у будівництво.

605 просмотров. Обговорити (0)

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2013р. підприємствами та організаціями області виконано будівельних робіт на суму 234,9 млн.грн. Індекс будівельної продукції у січні–вересні п.р. порівняно з відповідним періодом 2012р. становив 97,8%.

577 просмотров. Обговорити (0)

Чернівецький волейбольний клуб вітчизняної Суперліги «Будівельник – Буковина» розпочав виступи у другому етапі Кубка України. Учора підопічні Віталія Осипова перемогли в рідних стінах колектив «Ужгородський ВК-Закарпаття» - 3:0.

936 просмотров. Обговорити (2)

Напередодні Дня працівника соціальної сфери начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола підбив підсумки роботи головного управління за 9 місяців цього року й привітав працівників соціальної сфери з прийдешнім професійним святом.

836 просмотров. Обговорити (0)