ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

меморіальна дошка

Рік тому, 18 липня, 23-річний командир 9 роти 3-го батальйону 93 окремої механізованої бригади старший лейтенант Володимир Цірик (Оса) героїчно загинув в бою на Луганщині, захищаючи Україну від російсько-терористичних військ.

171 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

У Берегові у зв‘язку з 70-річчям дитячої школи мистецтв ім. Золтана Кодая на стіні біля головного входу відбулося відкриття меморіальної дошки цьому видатному угорському композитору, музикознавцю, етнографу (Золтан Кодай – 1882-1967 р.р.).

344 просмотра. Обговорити (0)

Видатному краєзнавцю, вченому й педагогу Юрію Саку могло виповнитися 100 літ.

180 просмотров. Обговорити (0)

У 2016 році угорці вшановують 60-ти річчя революції та боротьби за свободу 1956 року. Із цієї нагоди в Ужгороді відкриють меморіальну дошку «Гордість» та проведуть наукову конференцію за темою «Розвиток угорської революції та боротьби за свободу у 1956 році, угорські та закарпатські події, суспільний контекст».

227 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 18 травня, об 11 годині, в приміщенні Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відбудеться відкриття меморіальної дошки відомому громадсько-культурному діячеві Закарпаття, новатору музейної справи в області та арт-куратору Володимиру Дегтярьову (1953-2004).

585 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Ужгороді на будинку по вул. Собранецькій, 14, де колись жив легендарний лікар, засновник обласної лікарні Андрій Новак, було урочисто відкрито меморіальну дошку.

321 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгородській міській раді відбулася чергова нарада з організації проведення відзначення 1122-ї річниці з часу першої писемної згадки про Ужгород, яке буде проходити 26-27 вересня.

315 просмотров. Обговорити (0)
Проголошенн незалежності - один із кроків на шляху до Соборності України та становлення її державності.
414 просмотров. Обговорити (0)

У День Гідності та Свободи, в Косівській Поляні на Рахівщині, з ініціативи місцевих громадських активістів, відкрито пам’ятник „Небесній сотні” та меморіальну плиту Федору Липчаку – уродженцю села, котрий був добровольцем батальйону “Айдар” (позивний «Гуцул») і загинув 28 жовтня поблизу міста Щастя під Луганськом.

485 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 14 жовтня, в Ужгороді відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на будинку, в якому жив і працював один із перших орнітологів Закарпаття Олександр Грабар.

434 просмотра. Обговорити (0)

Пам'ятний знак повісили на фасаді колишньої тюрми НКВС. Навесні 1940 року тут за таємним наказом були розстріляні понад чотири тисячі вояків, переважно еліта Войска Польського.

818 просмотров. Обговорити (0)