ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

меморіальна дошка

У Берегові у зв‘язку з 70-річчям дитячої школи мистецтв ім. Золтана Кодая на стіні біля головного входу відбулося відкриття меморіальної дошки цьому видатному угорському композитору, музикознавцю, етнографу (Золтан Кодай – 1882-1967 р.р.).

137 просмотров. Обговорити (0)

Видатному краєзнавцю, вченому й педагогу Юрію Саку могло виповнитися 100 літ.

157 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У 2016 році угорці вшановують 60-ти річчя революції та боротьби за свободу 1956 року. Із цієї нагоди в Ужгороді відкриють меморіальну дошку «Гордість» та проведуть наукову конференцію за темою «Розвиток угорської революції та боротьби за свободу у 1956 році, угорські та закарпатські події, суспільний контекст».

197 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 18 травня, об 11 годині, в приміщенні Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая відбудеться відкриття меморіальної дошки відомому громадсько-культурному діячеві Закарпаття, новатору музейної справи в області та арт-куратору Володимиру Дегтярьову (1953-2004).

547 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Ужгороді на будинку по вул. Собранецькій, 14, де колись жив легендарний лікар, засновник обласної лікарні Андрій Новак, було урочисто відкрито меморіальну дошку.

285 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородській міській раді відбулася чергова нарада з організації проведення відзначення 1122-ї річниці з часу першої писемної згадки про Ужгород, яке буде проходити 26-27 вересня.

302 просмотра. Обговорити (0)
Проголошенн незалежності - один із кроків на шляху до Соборності України та становлення її державності.
392 просмотра. Обговорити (0)

У День Гідності та Свободи, в Косівській Поляні на Рахівщині, з ініціативи місцевих громадських активістів, відкрито пам’ятник „Небесній сотні” та меморіальну плиту Федору Липчаку – уродженцю села, котрий був добровольцем батальйону “Айдар” (позивний «Гуцул») і загинув 28 жовтня поблизу міста Щастя під Луганськом.

426 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 14 жовтня, в Ужгороді відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на будинку, в якому жив і працював один із перших орнітологів Закарпаття Олександр Грабар.

421 просмотр. Обговорити (0)

Пам'ятний знак повісили на фасаді колишньої тюрми НКВС. Навесні 1940 року тут за таємним наказом були розстріляні понад чотири тисячі вояків, переважно еліта Войска Польського.

795 просмотров. Обговорити (0)