ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Звання

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток Української держави.

414 просмотров. Обговорити (1)
Загрузка...

Президент роздав слонів - присвоїв генеральські звання в СБУ. Знову в стилі Брежнєва - під дату, річницю створення цієї організації.

302 просмотра. Обговорити (0)

Цим званням його нагородив Петро Порошенко своїм президентським указом.

513 просмотров. Обговорити (0)

Військовому комісару Ужгородського ОМВК Миколі Журавльову, який з квітня місяця знаходиться в зоні бойових дій, наказом Міністра оборони України Степана Полторака присвоєно звання підполковника позачергово.

648 просмотров. Обговорити (0)

В житті Ужгородської Української Богословської Академії імені святих Кирила і Мефодія сталася важлива подія. Навчальний рік вже завершився, але представники професорсько-викладацького складу продовжують працювати та в черговий раз здобувають міжнародне визнання.

1144 просмотра. Обговорити (0)

5 листопада 2008 року Президент Віктор Ющенко підписав Указ № 1000/2008 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня української писемності та мови".

1017 просмотров. Обговорити (2)

За вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, відстоювання прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Указом Президента України державними нагородами України відзначено ряд працівників соціальної сфери.

1145 просмотров. Обговорити (0)