ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Депозити

НБУ змінив правила видачі гривневих кредитів

178 просмотров. Обговорити (0)

Багато згинуть. Хоча в минуле підуть багато сумнівні і навіть відверто шахрайські кредитні операції, відкатні і свідомо неповоротні кредити під примарні застави.

397 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Спільна перевірка управління соцзахисту м. Ужгород та Державної фінансової інспекції виявили 30 внутрішньо переміщених осіб, які надали відповідним органам неправдиву інформацію про своє матеріальне становище і, таким чином, незаконно отримали від держави соціальні виплати загальною сумою 347 тисяч 566 гривень.

250 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання Фінансового клубу за підтримки АБ «Південний» на тему: «Депозитні вклади: забрати не можна залишити. Думка експертів». Детальніше про ситуацію, яка існує сьогодні в Україні і Закарпатті, зокрема, розповіла фінансовий експерт Майя Винниченко.

609 просмотров. Обговорити (0)

В січні 2015 року українці забрали з банків 2,2% депозитів у гривні та 4% у валюті.

825 просмотров. Обговорити (0)

"Долар по 25 - це, в першу чергу, недовіра до економіки, як з боку інвесторів, так і людей. Бо перші не бачать сенсу вкладатися в країну з тотальною корупцією, а люди не бачать змін і тому не вірять, що завтра буде краще, ніж сьогодні".

699 просмотров. Обговорити (0)

Про це сьогодні, 24 грудня, повідомив начальник управління Нацбанку України в Закарпатській області Валерій Коляско.

491 просмотр. Обговорити (0)

Динамічний темп життя на тлі економічної нестабільності змушує українців більш ефективно розпоряджатися власними коштами і часом.

1015 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомили UA-Reporter.com у МВС України, у Закарпатській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито службовців кредитної спілки, котрі без відповідної ліцензії (у 2007 році була анульована), незаконно продовжували залучати внески від членів спілки на депозитні рахунки, які в подальшому привласнили.

1314 просмотров. Обговорити (0)

Через знецінення гривні ті українці, які мали заощадження у національній валюті, відчутно втратили.

6769 просмотров. Обговорити (0)

Про які б проблеми міста не йшлося, влада обласного центру завчено відповідає: нема грошей.

985 просмотров. Обговорити (0)