ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Гуцули

Гїрске ґаздіуство є дуже догідне для прєтаня молока й виробюваня сира. Корови й вїуці гудовані доброї пашеу й запа­шним сіном у зимі дают добре молоко. И тимунь гїрске масло тай сир перевишшают свойоу добротоу, смаком, запахом, масло тай сир из долїу.
Молоко є найліпшим харчюнком для людий. Уно є першеу й остатноу поживою. И често у нас на селі трафяєтци, шо у зимі забракнет молока и тогди усі у хатї цілими тижнями обчихают без молока. Тимунь, коли поліпшимо наші царинки й пасовиска тай будемо мати бїрше молока, то мусимо у першу чергу сами добре їсти и то бїрше молока, а аж витак будемо решту молока продавати.

636 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У мережі користувач Фейсбук Роберт Ерік розмістив відео 80-річної давнини, де знято автентичне гуцульське весілля 1937 року.

296 просмотров. Обговорити (0)
На висоті 850 м над рівнем моря знаходиться полонина Горгани. Отара з овець та кіз, дерев’яна хатинка у якій готують гуцульський сир і банош, туристи та нелегка праця гуцулів. У рамках етно-фестивалю «Полонинський клич» ми познайомилися із гуцулом, котрий вже шість років готує полонинські сири, наймолодший у Карпатах ватаг – Микола Яремчук.
336 просмотров. Обговорити (0)

XXIII Міжнародний Гуцульський фестиваль проведуть у першу неділю вересня у м. Рахів Закарпатської області. Про це йшлося під час робочої зустрічі представників Верховинського та Рахівського районів.

290 просмотров. Обговорити (0)

Українські Карпати – це надзвичайна природа, самобутні традиції і завжди захоплюючий відпочинок.

236 просмотров. Обговорити (0)

11 січня 1934 року на обкладинці французького журналу з'явився гуцул - мешканець Ясіня. Журнал називався "Наука та подорожі" ("Sciences et Voyages").

335 просмотров. Обговорити (0)

Як відомо, гуцули мали охоту до бою. Видно то було з їхніх вільних весільних забав, уміння кидати топірцями чи важкими сокирами, влучно стріляти з давніх штуців і янчарок (старовинені воєнні рушниці з гвинтовими нарізами в стволі).

934 просмотра. Обговорити (0)
Унікальне відео з передвоєнної Коломиї можна знайти в Youtube. На кінохроніці — свято 49 Гуцульського полку стрільців у Коломиї в 1938 році.
506 просмотров. Обговорити (0)
Козаки та гуцули - у єдиній історії про відвагу, кохання, дружбу і перемогу над злом,котра зігріє дорослі серця і повеселить малечу.
341 просмотр. Обговорити (0)
Польський режисер Кристоф Крижановський у 2005 році зняв документальний фільм про традиції колядування на Гуцульщині. Герої фільму - жителі села Верховина (здебільшого старшого віку).
603 просмотра. Обговорити (0)
Анімаційний фільм від «пластилінового генія» Степана Коваля Злидні (2005) — український анімаційний фільм від «пластилінового генія» Степана Коваля — переможця Берлінале, автора мультфільму «Йшов трамвай дев'ятий номер».
797 просмотров. Обговорити (0)

Українські Карпати вкрилися першим снігом, що надає особливу ніжність вічно-суворим гірських вершин. А місцеві жителі, незважаючи на фініш сезону відпусток, завжди готові приймати у себе гостей.

350 просмотров. Обговорити (0)

Про косматого лісового карпатського велета Чугайстра (Діда, Гая, Ночника) наукових публікацій майже немає, якщо не рахувати двох-трьох записів фольклористів.

862 просмотра. Обговорити (0)
Як проходять будні хрещеного дєдя – глави гуцульської мафії десь у Карпатах 2015 року, зняли "кіно" хлопці з 95 кварталу.
1001 просмотр. Обговорити (0)

Українські пісні з польським акцентом. Хіти галицького гурту "Перкалаба" переспівали польські музики.

539 просмотров. Обговорити (0)

На виконання завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в рамках реалізації

456 просмотров. Обговорити (0)

Обабіч автостради, що веде до Ужгорода, стоять давній геодезичний знак і сучасна стела. «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним апаратом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів і паралелей, встановлено центр Європи. 1887».

1467 просмотров. Обговорити (0)

Гуцульська республіка була створена на території нинішнього Рахівського району Закарпатської області.

1878 просмотров. Обговорити (0)