ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Клімат

Погода стала непередбачуваною. Ми можемо ходити в січні під парасолями, в лютому – виїжджати на пікнік, а в квітні – радіти, що не встигли змінити гуму з зимової на літню.

2776 просмотров. Обговорити (0)

До 75 відсотків людей можуть зіткнутися зі смертельно небезпечними температурами

568 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Вчені завили, що у формуванні клімату важливу роль відводиться різним мікроорганізмам, які населяють повітряні маси та беруть участь в утворенні дощу.

Про це повідомляють на порталі Naked Science.

234 просмотра. Обговорити (0)

Про це їх попросили депутати Закарпатської обласної ради, які також звернулися до керівників країни із пропозицією відновити спеціальну економічну зону «Закарпаття» для створення сприятливого інвестиційного клімату.

351 просмотр. Обговорити (0)

Голова Закарпатської Ода Василь Губаль провів підсумкову колегію за участі керівників ключових департаментів та служб обласної влади та районів і міст краю.

515 просмотров. Обговорити (0)

З цією метою у місті над Латорицею провели спеціальний семінар-тренінг.

891 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгороді за ініціативи Фундації розвитку Ужанської долини відбувся міжнародний семінар «Захист міст та сіл Закарпаття від повеней, засух та кліматичних змін».

1710 просмотров. Обговорити (0)

15 грудня 2010 року у місті Ужгород пройде міжнародний семінар "Захист міст і сіл від повеней, посух і кліматичних змін". Запрошуються всі небайдужі до нашого майбутнього, до питань сталого розвитку та кліматичних змін для обговорення впливу води на наше життя.

1856 просмотров. Обговорити (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, з 18 по 26 жовтня в Україні проводиться інформаційний тур «Клімат змінюється! Час діяти разом!», влаштований міжнародною організацією «Всесвітній Фонд Природи» (WWF), екологічною організацією «Голос природи» (Дніпродзержинськ), «Екосфера» (Ужгород), «Екоклуб» (Рівне), «Зелений світ» (Чертків).

1273 просмотра. Обговорити (0)

Все про глобальне потепління та його наслідки можна довідатися сьогодні в Ужгороді: тут стартував інформаційний тур "Клімат змінюється! Час діяти разом!", організований Всесвітнім фондом природи WWF та Дніпродзержинською громадською екологічною організацією "Голос природи".

1460 просмотров. Обговорити (0)

17-18 вересня 2009 року Закарпатська обласна державна адміністрація за сприянням Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європ, та Міністерства регіонального розвитку та будівництва України буде проводити міжнародну науково-практичну конференцію «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи».

1953 просмотра. Обговорити (0)

76 міст в 62 країнах світу вже долучилися до кампанії Година Землі – 2009, що проводиться Всесвітнім Фондом Природи.

842 просмотра. Обговорити (0)

У Європі планують заборонити виробництво плазмових телевізорів через їхню шкоду клімату.

1514 просмотров. Обговорити (0)

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) в рамках Дунайсько-Карпатської програми та регіональне молодіжне екологічне об’єднання «ЕКОСФЕРА» запрошують журналістів місцевих ЗМІ відвідати переїзну виставку, яка демонструється в ході інформаційного туру "Клімат змінюється! Час діяти разом!".

1196 просмотров. Обговорити (0)