ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вівці

Це пояснюється не тільки традиціями сироваріння, які вже склалися на Закарпаття, а й наявністю сировини, каже експерт з туризму професор Федір Шандор.

177 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 6 травня, у с. Дубове Тячівського району пройшло свято “Проводи на полонину”. Вівчарі на 6 місяців вивели на полонину тисячі овець.

297 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У суботу, 6 травня, в Дубовому на Тячівщині вже вчотирнадцяте пройде традиційне свято проводів вівчарів на полонину «Весняний полонинський хід».

222 просмотра. Обговорити (0)

Двоє хижаків перескочили через півтораметрову огорожу з металевої сітки...

350 просмотров. Обговорити (0)

Частенько робота пастуха, оспівана в піснях та легендах народної творчості, вважається романтичним заняттям. Однак, за цим стоїть щоденний пекельний труд мешканців українських Карпат.

441 просмотр. Обговорити (0)
На висоті 850 м над рівнем моря знаходиться полонина Горгани. Отара з овець та кіз, дерев’яна хатинка у якій готують гуцульський сир і банош, туристи та нелегка праця гуцулів. У рамках етно-фестивалю «Полонинський клич» ми познайомилися із гуцулом, котрий вже шість років готує полонинські сири, наймолодший у Карпатах ватаг – Микола Яремчук.
341 просмотр. Обговорити (0)
Вівчарі з села Горінчово, що на Хустщині, сьогодні вранці вирушили разом з півтисячним стадом овець на полонину. Там вони пробудуть близько трьох-чотирьох місяців.
641 просмотр. Обговорити (0)

Газ від сільських корів, коней, овець давно міг гріти людські оселі.

490 просмотров. Обговорити (0)

Традиційне народне свято День бика завершилося у неділю у закарпатському селищі Буштина. Воно присвячене проводам овечих отар на полонини - субальпійські карпатські пасовища.

1478 просмотров. Обговорити (0)

До Іршавського райвідділу УМВС України в Закарпатській області надійшла заява від голови фермерського господарства с.Великий Раковець, що у середу, 13 квітня о 10.00 в урочищi "Гора" в примiщеннi для тримання овець, що належить даному ФГ, виявлено 100 задушених овець.

1044 просмотра. Обсудить (0)

На Закарпатті розробляють Програму розвитку та підтримки вівчарства в області на 2005-2010 роки. Розпорядження про це підписав голова Закарпатської ОДА Віктор Балога.

975 просмотров. Обсудить (0)