ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Вузи

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів і коледжів розпочинається у липні й триватиме до серпня. А от зарахування на контрактні місця продовжено до 30 вересня.
282 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні польські навчальні заклади є лідерами за кількістю вступників з України.

380 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову уряду, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано 1 галузь знань та 8 спеціальностей.

245 просмотров. Обговорити (0)

З 6 лютого розпочинається реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації.

365 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом істотно зросла популярність Словаччини серед українських студентів, оскільки ця країна відкриває широкі перспективи й можливості тим, хто мріє отримати престижну вищу освіту в одній з країн Євросоюзу.

444 просмотра. Обговорити (0)

Станом на ранок було подано майже 2 млн заяв. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки. За даними відомства, загалом документи подалибільше 574 тис. абітурієнтів.

274 просмотра. Обговорити (0)

Турнір відбувся на спеціально підготовлених майданчиках стадіону «Авангард» в Ужгороді.

295 просмотров. Обговорити (0)

Батьки учнів, які складали ЗНО у четвер, 5 травня, в приміщенні ЗОШ № 19 м. Ужгорода, сьогодні о 9.30 організовують збори в приміщенні Ужгородської міської ради.

345 просмотров. Обговорити (0)

24 лютого відбулося підписання чи не першої угоди про співпрацю між національними університетами всередині країни – Ужгородським та Донецьким, котрий переїхав до Вінниці. Угода передбачає різносторонню співпрацю між вишами щодо спільної підготовки студентів (внутрішня мобільність) та наукове співробітництво.

305 просмотров. Обговорити (0)
Ужгородський Національний Універститет покращив свій рейтинг відразу на 24 позиці у рейтингу прозорості серед вищих навчальних закладів.
350 просмотров. Обговорити (0)

До уваги учнів 11 класів середніх освітніх закладів Закарпатської області!

1111 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в управлінні Головдержслужби України у Закарпатській області, начальник управління Василь Попадинець провів тематичну зустріч з випускниками вищих навчальних закладів обласного центру міста Ужгорода, які проходять навчання за професійною програмою „Підготовка молоді до державної служби” на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

925 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у НОК України, в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді стартували ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу. Організатори змагань доклали чимало зусиль, щоб якнайкраще підготувати трасу та звільнити її від снігу аби спортсмени-студенти мали можливість показати хороші результати.

940 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Федора Ващука, ректора Закарпатського державного університету. Йшла мова про особливості цьогорічної вступної кампанії та здобутки закладу у 2009 році.

7244 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.comпомічник начальника Ужгородської транспортної міліції по зв’язках з громадськістю та ЗМІ, капітан міліції Людмила Фальчук, дана інформація буде цікава для випускників загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, коледжів, ліцеїв, військовослужбовців Збройних сил звільнених у запас, які бажають обрати професію правоохоронця.

4919 просмотров. Обговорити (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, в Ужгородському національному університеті проходив п'ятий з'їзд Радіобіологічного товариства України. Цьогоріч у заході взяли участь відомі фахівці з Чехії, Росії, Білорусі та України.

1148 просмотров. Обговорити (0)

ЗВЕРНЕННЯ ПРОРЕКТОРІВ І ДЕКАНІВ УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ ЗАКАРПАТТЯ

1369 просмотров. Обговорити (0)

Уряд встановив, що підвищення плати за надання платних послуг в системі освіти у 2009/2010 навчальному році не може перевищувати офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік. Про це повідомила прес-служба мінекономіки.

996 просмотров. Обговорити (0)

Головна причина такого стрибка – ріст індексу інфляції, який піднявся до 20%. Батьки абітурієнтів таким розцінкам аж ніяк не раді, тому дехто подає документи одразу на декілька спеціальностей, - це більший шанс отримати державне місце.

2108 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 14 квітня, в Ужгороді за ініціативи Студентської ради області при управлінні освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Болонський процес у вищих навчальних закладах Закарпатської області».

1568 просмотров. Обговорити (0)

В Острозькій академії (Рівненська область) відбувся з’їзд лідерів органів студентського самоврядування України, в якому взяли участь представники майже 50 найвідоміших університетів Києва, Львова, Закарпаття, Дніпропетровська, Донбасу, Вінниці, Сум, Луганська та ін.

1160 просмотров. Обговорити (0)

Контрольно-ревізійне управління в Закарпатській області обревізувало в регіоні вузи I-IV рівнів акредитації на предмет законності використання бюджетних коштів.

2103 просмотра. Обговорити (0)

У ньому розташовано два найбільші університети в краї. Загалом в області, за інформацією з управління освіти і науки обл-держадміністрації, близько 40 вишів, в яких навчаються приблизно 28 тисяч студентів. Левова частка - саме в обласному центрі.

2004 просмотра. Обговорити (0)

Студенти Мукачiвського державного унiверситету їх працевлаштування та необхідність створення молодіжного студентського центру праці в області.

2021 просмотр. Обговорити (0)