ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Невицький замок

Період літньої практики в Кам'яницькій школі - найкращий час для проведення практичних занять, на яких учні шкільного лісництва отримують в цікавій формі корисну та вичерпну інформацію з наочними прикладами.

75 просмотров. Обговорити (0)

Це не рідкісні фото. Вони унікальні. Великий Мстислав Ростропович — віолончеліст, піаніст, диригент, дисидент, громадський діяч.

312 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відомий закарпатський історик і археолог Олександр Дзембас – добре знана людина далеко за межами Закарпатської області.

360 просмотров. Обговорити (0)

Невицький замок — напівзруйнований замок біля села Кам'яниця Ужгородського району Закарпатської області.

306 просмотров. Обговорити (0)
8 серпня на телеканалі "Тиса-1" відбувся ефір, який стосувався питань культури загалом і охорони культурної спадщини зокрема.
176 просмотров. Обговорити (0)

В ці дні в замку Сент-Міклош, що в Мукачівському районі Закарпаття, працює група волонтерів і студентів-практикантів Маріупольського державного університету.

228 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 1 липня, в атріумі Закарпатської ОДА відбудеться показ всесвітньо відомої оперети у концертному виконанні - "Летюча миша" Йогана Штрауса.

208 просмотров. Обговорити (0)

У Центральній Європі таких об’єктів майже не збереглося. Унікальна пам’ятка XII століття - Невицький замок, що на Закарпатті - занепадає.

396 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вночі з відомої на Закарпатті середньовічної споруди впав дах.

360 просмотров. Обговорити (0)
Топ-5 захопливих карпатських замків. Частина замків знаходится у вкрай занедбаному стані. У мережі Інтернет набуває популярності з найвідомішими замками Карпат.
687 просмотров. Обговорити (0)

Новину про зниклий сад з фонтаном повідомив користувач Andriy Osadchuk в мережі Фейсбук.

274 просмотра. Обговорити (0)
У мережі Інтернет опублікували відеоролик, на якому Невицький замок реконструйовано у 3D.
650 просмотров. Обговорити (1)

В мережі Фейсбук опублікували фото внутрішнього дворика Невицького замку початку 40-х років ХХ століття.

452 просмотра. Обговорити (0)

Неподалік від Ужгорода гратимуть в американський футбол. Гра пройде 25 липня на полі готелю "Камелот", який у селі Кам'яниця, у підніжжя гори, на вершечку якої знаходяться руїни старовинного Невицького замку.

454 просмотра. Обговорити (0)
До середньовіччя не так вже й далеко – усього 12 км із Ужгорода до Кам’яниці. Саме тут, на 260-метровій горі вулканічного походження, розмістилася унікальна й загадкова Невицька твердиня.
1745 просмотров. Обговорити (0)

До середньовіччя не так вже й далеко – усього 12 км із Ужгорода до Кам'яниці. Саме тут, на 260-метровій горі вулканічного походження, розмістилася унікальна й загадкова Невицька твердиня.

642 просмотра. Обговорити (0)

Ним багатолітньо є історик Олександр ДЗЕМБАС. Я радію, що в нього це трапилося, а ще більше від того, що він народив на світ і добрячу книгу про цю цитадель.

645 просмотров. Обговорити (0)

Одна з найстаріших фортечних будівель Закарпаття - Невицький замок 13 століття біля Ужгорода — не потрібен державі Україна! Не перебуває в держреєстрі памяток архітектури! Навколишня територія забудовується та руйнується.

696 просмотров. Обговорити (0)

11 грудня року у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу "Камелот", (с. Кам'яниця, Ужгородського району) відбудеться фінальна конференція у рамках транскордонного проекту "Карпатський туристичний шлях 2", Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 рр.

474 просмотра. Обговорити (0)
Неподалік від Ужгороді знаходиться Невицький замок. Це зараз подорожнім не спаде на думку забиратись в лісові хащі, а колись саме тут проходив шлях через Карпати до Києва.
600 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні з 12:00 до 17:00. У програмі: спортивні та технічні конкурси, пекучий бограч та духмяний плов та дружнє спілкування.

560 просмотров. Обговорити (0)

Один вантажний автомобіль взяв "на абордаж" залізничний переїзд, протаранивши шлагбаум.

571 просмотр. Обговорити (0)

З важкою торбою подарунків напередодні свята, 18 грудня, до бібліотеку села Невицьке, що на Ужгородщині, завітали «помічники» Святого Миколая – голова обласної організації Національної спілки письменників України, «Заслужений працівник культури України» Василь Густі та депутат Ужгородської районної ради Наталя Мигалина.

517 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вночі з відомої на Закарпатті середньовічної споруди впав дах.

74 просмотра. Обговорити (0)

Правда краща від міфів. Дивом Невимцького замку є не якась легенда про Погань-дівча, яке своєю жорстокістю подивувало світ. Є такі чудеса, як можна побачити – навіть тепер. І вони приголомшують ще більше.

1120 просмотров. Обговорити (0)

За кількадесят метрів від унікальної пам’ятки архітектури будують готель, а горе-туристи обмальовують стародавні мури аерозолем.

1211 просмотров. Обговорити (0)

Береги річки Уж поблизу села Кам’яниці, що неподалік обласного центру Закарпаття міста Ужгород, – одне з найулюбленіших місць відпочинку ужгородців, а Невицький замок, який височіє на горі, – принада для численних туристів.

1742 просмотра. Обговорити (0)

Сільради на Закарпатті ніяк не поділять унікальний Невицький замок
Унікальна пам’ятка - Невицький замок на Закарпатті може зникнути через недбалість і безгосподарність.

1171 просмотр. Обговорити (0)

Кожного літа ось уже майже тридцять шостий рік поспіль я намагаюся попрацювати чи погостити на закарпатській землі, яка давно мені стала рідною і де мешкають чудові люди різних національностей...

1016 просмотров. Обговорити (1)

Всього у 12 км від обласного центру Закарпаття міста Ужгорода, на виході з Ужанської долини, знаходиться унікальний пам'ятник Середньовіччя – «Невицький замок». Замок розташований на висоті 260 м над рівнем моря, на горі вулканічного походження, де його творці змогли побудувати сильну, на ті часи (у 13 столітті), фортифікаційну споруду.

1883 просмотра. Обговорити (0)