ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Невицький замок

Це не рідкісні фото. Вони унікальні. Великий Мстислав Ростропович — віолончеліст, піаніст, диригент, дисидент, громадський діяч.

259 просмотров. Обговорити (0)

Відомий закарпатський історик і археолог Олександр Дзембас – добре знана людина далеко за межами Закарпатської області.

337 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Невицький замок — напівзруйнований замок біля села Кам'яниця Ужгородського району Закарпатської області.

290 просмотров. Обговорити (0)
8 серпня на телеканалі "Тиса-1" відбувся ефір, який стосувався питань культури загалом і охорони культурної спадщини зокрема.
168 просмотров. Обговорити (0)

В ці дні в замку Сент-Міклош, що в Мукачівському районі Закарпаття, працює група волонтерів і студентів-практикантів Маріупольського державного університету.

219 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 1 липня, в атріумі Закарпатської ОДА відбудеться показ всесвітньо відомої оперети у концертному виконанні - "Летюча миша" Йогана Штрауса.

201 просмотр. Обговорити (0)

У Центральній Європі таких об’єктів майже не збереглося. Унікальна пам’ятка XII століття - Невицький замок, що на Закарпатті - занепадає.

382 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні вночі з відомої на Закарпатті середньовічної споруди впав дах.

350 просмотров. Обговорити (0)
Топ-5 захопливих карпатських замків. Частина замків знаходится у вкрай занедбаному стані. У мережі Інтернет набуває популярності з найвідомішими замками Карпат.
677 просмотров. Обговорити (0)

Новину про зниклий сад з фонтаном повідомив користувач Andriy Osadchuk в мережі Фейсбук.

267 просмотров. Обговорити (0)
У мережі Інтернет опублікували відеоролик, на якому Невицький замок реконструйовано у 3D.
641 просмотр. Обговорити (1)

В мережі Фейсбук опублікували фото внутрішнього дворика Невицького замку початку 40-х років ХХ століття.

443 просмотра. Обговорити (0)

Неподалік від Ужгорода гратимуть в американський футбол. Гра пройде 25 липня на полі готелю "Камелот", який у селі Кам'яниця, у підніжжя гори, на вершечку якої знаходяться руїни старовинного Невицького замку.

447 просмотров. Обговорити (0)
До середньовіччя не так вже й далеко – усього 12 км із Ужгорода до Кам’яниці. Саме тут, на 260-метровій горі вулканічного походження, розмістилася унікальна й загадкова Невицька твердиня.
1742 просмотра. Обговорити (0)

До середньовіччя не так вже й далеко – усього 12 км із Ужгорода до Кам'яниці. Саме тут, на 260-метровій горі вулканічного походження, розмістилася унікальна й загадкова Невицька твердиня.

638 просмотров. Обговорити (0)

Ним багатолітньо є історик Олександр ДЗЕМБАС. Я радію, що в нього це трапилося, а ще більше від того, що він народив на світ і добрячу книгу про цю цитадель.

634 просмотра. Обговорити (0)

Одна з найстаріших фортечних будівель Закарпаття - Невицький замок 13 століття біля Ужгорода — не потрібен державі Україна! Не перебуває в держреєстрі памяток архітектури! Навколишня територія забудовується та руйнується.

689 просмотров. Обговорити (0)

11 грудня року у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу "Камелот", (с. Кам'яниця, Ужгородського району) відбудеться фінальна конференція у рамках транскордонного проекту "Карпатський туристичний шлях 2", Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 рр.

466 просмотров. Обговорити (0)
Неподалік від Ужгороді знаходиться Невицький замок. Це зараз подорожнім не спаде на думку забиратись в лісові хащі, а колись саме тут проходив шлях через Карпати до Києва.
587 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні з 12:00 до 17:00. У програмі: спортивні та технічні конкурси, пекучий бограч та духмяний плов та дружнє спілкування.

549 просмотров. Обговорити (0)

Один вантажний автомобіль взяв "на абордаж" залізничний переїзд, протаранивши шлагбаум.

566 просмотров. Обговорити (0)

З важкою торбою подарунків напередодні свята, 18 грудня, до бібліотеку села Невицьке, що на Ужгородщині, завітали «помічники» Святого Миколая – голова обласної організації Національної спілки письменників України, «Заслужений працівник культури України» Василь Густі та депутат Ужгородської районної ради Наталя Мигалина.

515 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні вночі з відомої на Закарпатті середньовічної споруди впав дах.

68 просмотров. Обговорити (0)

Правда краща від міфів. Дивом Невимцького замку є не якась легенда про Погань-дівча, яке своєю жорстокістю подивувало світ. Є такі чудеса, як можна побачити – навіть тепер. І вони приголомшують ще більше.

1112 просмотров. Обговорити (0)

За кількадесят метрів від унікальної пам’ятки архітектури будують готель, а горе-туристи обмальовують стародавні мури аерозолем.

1203 просмотра. Обговорити (0)

Береги річки Уж поблизу села Кам’яниці, що неподалік обласного центру Закарпаття міста Ужгород, – одне з найулюбленіших місць відпочинку ужгородців, а Невицький замок, який височіє на горі, – принада для численних туристів.

1731 просмотр. Обговорити (0)

Сільради на Закарпатті ніяк не поділять унікальний Невицький замок
Унікальна пам’ятка - Невицький замок на Закарпатті може зникнути через недбалість і безгосподарність.

1163 просмотра. Обговорити (0)

Кожного літа ось уже майже тридцять шостий рік поспіль я намагаюся попрацювати чи погостити на закарпатській землі, яка давно мені стала рідною і де мешкають чудові люди різних національностей...

1010 просмотров. Обговорити (1)

Всього у 12 км від обласного центру Закарпаття міста Ужгорода, на виході з Ужанської долини, знаходиться унікальний пам'ятник Середньовіччя – «Невицький замок». Замок розташований на висоті 260 м над рівнем моря, на горі вулканічного походження, де його творці змогли побудувати сильну, на ті часи (у 13 столітті), фортифікаційну споруду.

1877 просмотров. Обговорити (0)

За дванадцять кілометрів від Ужгорода, серед мальовничих гір, заховалося село Невицьке. Лише руїни старовинного замку, які у ясну погоду можна розгледіти здалеку, видають його.

4369 просмотров. Обговорити (0)