ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Айкідо

Найменшим його вихованцям — чотири роки, і вони вміють рахувати японською набагато раніше, ніж українською, а найстаршій — за 50.

306 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародний 24-годинний марафон айкідо пройде в Ужгороді. Заняття розпочнуться 1 квітня о 12:00 і завершаться 2 квітня так само о 12:00. Таким чином, марафон пройде у режимі нон-стоп.

267 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Півсотні юних вихованців місцевих шкіл айкідо, які пізнають ази цього бойового мистецтва, зібрали в Ужгороді на семінарі. Дітей віком від 6-ти до 12-ти років навчали правильно падати, відбивати прості атаки та поводитись із дерев’яною зброєю.
344 просмотра. Обговорити (0)

В кінці жовтня в Ужгороді очікується проведення Міжнародного семінару з айкідо, який буде проводити Гюнтера Штегера (6 дан Айкідо, Айкікай, Австрія). Всі бажаючі зможуть зареєструватись та повчитись корисній справі, та відкрити для себе щось нове.

431 просмотр. Обговорити (0)

Завтра, 4 вересня, в Ужгороді у фізкультурно-спортивному товаристві «Динамо» відбудеться відкриття клубу "ТЕНКАН" Закарпатської обласної федерації айкідо "Сінаджо".

485 просмотров. Обговорити (0)

Школа “Jing Wu Men”, Чернівецький обласний осередок Української федерації Ушу, обласний центр “Спорт для всіх”, Відділ з питань фізичної культури та спорту Чернівецької облдержадміністрації запрошують на ІІІ Відкритий Буковинський Фестиваль У Шу, який відбудеться 29 листопада 2008 року за адресою м.Чернівці, вул. Червоноармійська, ЧОЦЕВ “Юність Буковини”.

1347 просмотров. Обговорити (0)