ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Турянчик

Відомий у минулому захисник Динамо Василь Турянчик, який недавно відсвяткував 82-й день народження, зараз на пенсії і багато часу приділяє внуку-шестикласнику. До цього легендарний ветеран працював у клубі Говерла, який кілька сезонів тому втратив професійний статус.

465 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачівській міській бібліотеці відбулася презентація книги відомих на Закарпатті футбольних колекціонерів та статистиків Володимира Альошина та Володимира Католика «Футбол над Латорицею», в якій зібрані унікальні матеріали розвитку футболу в Мукачеві за останні майже 100 років.

366 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На Закарпатті вшановують заслуженого майстра спорту Союзу РСР, живу футбольну легенду українського і радянського футболу Василя Турянчика. Йому виповнилося 70 літ. Хлопець із закарпатського села, захопившись футболом із дитинства, зумів підкорити Київ і стати, як його називали, «залізним капітаном» футбольного клубу «Динамо».У ті часи саме велика група талановитих закарпатських футболістів вивела «динамівців» із кризи і піднесла на небачену тоді висоту.

1120 просмотров. Обсудить (0)

На стадіоні "Авангард", що в обласному центрі Закарпаття, відбувся товариський матч між збірними командами ветеранів міст Ужгорода та Мукачвва, присвячений 70-річчю від дня народження заслуженого майстра спорту СРСР, віце-президента ФК ОСК "Закарпаття" В.Турянчика.

699 просмотров. Обсудить (0)

С именем Василия Турянчика связаны первые восхождения киевского "Динамо" в зенит футбольного небосклона. В составе киевлян он четырежды побеждал на первенствах Союза, трижды был серебряным призером и дважды выигрывал Кубок СССР. Десять лет Василий Турянчик отдал динамовскому клубу, не раз избирался капитаном, а когда стукнуло 35, повесил бутсы на гвоздь. По окончании карьеры он не остался в Киеве (редкое явление), а вернулся в родное Закарпатье. Василию Юрьевичу исполнилось 70. С юбиляром я встретился в его добротном особняке в Мукачево. Хозяин энергичен, темпераментен, явно не выглядит на свои почтенные годы.

646 просмотров. Обсудить (0)