ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

СРСР

І через 65 років після суду та 25-ти літ поневірянь у ГУЛАГу щирого патріота України своя держава карає за законами неіснуючої країни

409 просмотров. Обговорити (0)

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

247 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Результатом кривавих років безглуздої війни був розпад чотирьох монархій: Австро-Угорської, Німецької, Російської та Турецької.
369 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно росіяни вже заплатили Македонії 60 мільйонів боргу, тепер гроші очікує Боснія і Герцеговина

175 просмотров. Обговорити (0)

У віці 83 років відійшов у інший світ Михайло Юрійович Волощук - колишній очільник Закарпатської області в період СРСР.

225 просмотров. Обговорити (0)
На зустрічі зі студентами-істориками Петро Порошенко розповів, як він 2 роки служив у радянській армії, і, в тому числі, брав участь у бойових діях.
355 просмотров. Обговорити (0)

Цю будівлю на розі вулиць Бако Габора та Тіноді берегівчани ще й зараз за звичкою звуть «Універсамом», хоча нині цей довгобуд вже мало чим нагадує колишній славетний магазин, в якому в часи радянського дефіциту могло пощастити придбати щось зі скромного асортименту тодішніх «промтоварів».

218 просмотров. Обговорити (0)

У Чикаго у віці 94 років помер Степан Борозенець, останній з ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживали в Сполучених Штатах, який також носив звання Героя Радянського Союзу.

311 просмотров. Обговорити (0)

Він щільно набитий націями, мов бочка – герінґами. В десяти квартирах живуть угорці, українці, румуни, кілька різномастих росіян. А також ми з Ігорем Павловичем: корінний до сьомого коліна закарпатець та я – результат схрещення всіляких окупантів. Ще одна квартира здається в найм і час від часу в ній живуть то кавказці, то роми.

659 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатські українці у ХХ столітті пройшли складний, драматичний, але в національному відношенні таки поступальний рух. У цю добу відбулася етнонаціональна орієнтація цього краю.

1502 просмотра. Обговорити (0)

Колекція новорічних прикрас Тетяни Теличко з обласного центру Закарпаття міста Ужгорода нараховує понад півтори тисячі іграшок.

1673 просмотра. Обговорити (0)

У далекі роки мого дитинства бібліотека вважалася на селі чимось святим. Ще б пак, за радянських часів якщо ти не читав, то був ледь не зайвим у такому гарному впорядкованому суспільстві. Тоді в бібліотеках можна було знайти як мільйони книг, так і мільйони читачів.

1166 просмотров. Обговорити (0)

Було зроблено ставку на встановлення "нового порядку на "Заході", яке відсувало здійснення планів на Сході і проектів, що стосувалися України, на пізніший час.

3497 просмотров. Обговорити (3)

Було зроблено ставку на встановлення "нового порядку на "Заході", яке відсувало здійснення планів на Сході і проектів, що стосувалися України, на пізніший час.

2163 просмотра. Обсудить (1)

Замість модних нині фітнесу, гімнастики та спортивних танців учні №5 міста Калуш на Івано-Франківщині ще від 1970-х років займаються спортивним орієнтуванням і виборюють численні міжнародні нагороди.

1117 просмотров. Обговорити (1)

У Західній Україні більше вшановують жертв голодомору, ніж на сході

1031 просмотр. Обговорити (0)

В ужгородському приватному видавництві „Гражда” вийшла чергова книга доктора історичних наук, уродженця Хустщини, Омеляна Довганича під назвою „Так ламалися долі репресованих закарпатців. Сторінками обласного тому „Реабілітовані історією”

1938 просмотров. Обговорити (0)

Вшанування п’ятдесят других роковин революції 1956 року відбуваються нині в Будапешті.

1701 просмотр. Обговорити (0)

А український ринок все більше заповнюють не завжди якісні зарубіжні вина...

1269 просмотров. Обговорити (0)

Минулого четверга відбулася значуща в історії Закарпаття подія – у селі Мала Уголька (Тячівщина) канонізували преподобного Іова (Кундрі). Це вже друге прославлення видатних подвижників християнства нашого краю протягом останнього часу.

4501 просмотр. Обговорити (0)

«Нині Ужгородщина дає понад 50 % промислового виробництва краю. Розвиваємо район у 5 напрямках, втілюючи стратегію розвитку, розроблену ще з часів СРСР. Увага –транскордонній співпраці, сільському господарству, туризму й рекреації, промисловості й міському виробництву», – розповідає заступник голови ужгородської районної адміністрації з питань економіки Анатолій Черниченко.

2146 просмотров. Обговорити (0)

Станислав Лем в свое время достаточно жестко обошелся с увлечением своей молодости – прогнозированием и футурологией. Раскритиковал до такой степени, что после этого любые прогнозы воспринимаются иронически, а футурология – в русле уэллсовских ляпсусов об отходах гужевого транспорта. Поэтому не ищите в этой статье прогнозов…

712 просмотров. Обсудить (0)

На стадіоні "Авангард", що в обласному центрі Закарпаття, відбувся товариський матч між збірними командами ветеранів міст Ужгорода та Мукачвва, присвячений 70-річчю від дня народження заслуженого майстра спорту СРСР, віце-президента ФК ОСК "Закарпаття" В.Турянчика.

689 просмотров. Обсудить (0)

У таборах радянського "Гулага", вірогідно, відбували ув’язнення сотні військовослужбовців Сполучених Штатів.

1269 просмотров. Обсудить (0)