ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

СРСР

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

179 просмотров. Обговорити (0)
Результатом кривавих років безглуздої війни був розпад чотирьох монархій: Австро-Угорської, Німецької, Російської та Турецької.
301 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Нещодавно росіяни вже заплатили Македонії 60 мільйонів боргу, тепер гроші очікує Боснія і Герцеговина

145 просмотров. Обговорити (0)

У віці 83 років відійшов у інший світ Михайло Юрійович Волощук - колишній очільник Закарпатської області в період СРСР.

199 просмотров. Обговорити (0)
На зустрічі зі студентами-істориками Петро Порошенко розповів, як він 2 роки служив у радянській армії, і, в тому числі, брав участь у бойових діях.
329 просмотров. Обговорити (0)

Цю будівлю на розі вулиць Бако Габора та Тіноді берегівчани ще й зараз за звичкою звуть «Універсамом», хоча нині цей довгобуд вже мало чим нагадує колишній славетний магазин, в якому в часи радянського дефіциту могло пощастити придбати щось зі скромного асортименту тодішніх «промтоварів».

197 просмотров. Обговорити (0)

У Чикаго у віці 94 років помер Степан Борозенець, останній з ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживали в Сполучених Штатах, який також носив звання Героя Радянського Союзу.

270 просмотров. Обговорити (0)

Він щільно набитий націями, мов бочка – герінґами. В десяти квартирах живуть угорці, українці, румуни, кілька різномастих росіян. А також ми з Ігорем Павловичем: корінний до сьомого коліна закарпатець та я – результат схрещення всіляких окупантів. Ще одна квартира здається в найм і час від часу в ній живуть то кавказці, то роми.

638 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатські українці у ХХ столітті пройшли складний, драматичний, але в національному відношенні таки поступальний рух. У цю добу відбулася етнонаціональна орієнтація цього краю.

1482 просмотра. Обговорити (0)

Колекція новорічних прикрас Тетяни Теличко з обласного центру Закарпаття міста Ужгорода нараховує понад півтори тисячі іграшок.

1651 просмотр. Обговорити (0)

У далекі роки мого дитинства бібліотека вважалася на селі чимось святим. Ще б пак, за радянських часів якщо ти не читав, то був ледь не зайвим у такому гарному впорядкованому суспільстві. Тоді в бібліотеках можна було знайти як мільйони книг, так і мільйони читачів.

1146 просмотров. Обговорити (0)

Було зроблено ставку на встановлення "нового порядку на "Заході", яке відсувало здійснення планів на Сході і проектів, що стосувалися України, на пізніший час.

3467 просмотров. Обговорити (3)

Було зроблено ставку на встановлення "нового порядку на "Заході", яке відсувало здійснення планів на Сході і проектів, що стосувалися України, на пізніший час.

2141 просмотр. Обсудить (1)

Замість модних нині фітнесу, гімнастики та спортивних танців учні №5 міста Калуш на Івано-Франківщині ще від 1970-х років займаються спортивним орієнтуванням і виборюють численні міжнародні нагороди.

1093 просмотра. Обговорити (1)

У Західній Україні більше вшановують жертв голодомору, ніж на сході

1017 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському приватному видавництві „Гражда” вийшла чергова книга доктора історичних наук, уродженця Хустщини, Омеляна Довганича під назвою „Так ламалися долі репресованих закарпатців. Сторінками обласного тому „Реабілітовані історією”

1913 просмотров. Обговорити (0)

Вшанування п’ятдесят других роковин революції 1956 року відбуваються нині в Будапешті.

1673 просмотра. Обговорити (0)

А український ринок все більше заповнюють не завжди якісні зарубіжні вина...

1254 просмотра. Обговорити (0)

Минулого четверга відбулася значуща в історії Закарпаття подія – у селі Мала Уголька (Тячівщина) канонізували преподобного Іова (Кундрі). Це вже друге прославлення видатних подвижників християнства нашого краю протягом останнього часу.

4461 просмотр. Обговорити (0)

«Нині Ужгородщина дає понад 50 % промислового виробництва краю. Розвиваємо район у 5 напрямках, втілюючи стратегію розвитку, розроблену ще з часів СРСР. Увага –транскордонній співпраці, сільському господарству, туризму й рекреації, промисловості й міському виробництву», – розповідає заступник голови ужгородської районної адміністрації з питань економіки Анатолій Черниченко.

2107 просмотров. Обговорити (0)

Станислав Лем в свое время достаточно жестко обошелся с увлечением своей молодости – прогнозированием и футурологией. Раскритиковал до такой степени, что после этого любые прогнозы воспринимаются иронически, а футурология – в русле уэллсовских ляпсусов об отходах гужевого транспорта. Поэтому не ищите в этой статье прогнозов…

700 просмотров. Обсудить (0)

На стадіоні "Авангард", що в обласному центрі Закарпаття, відбувся товариський матч між збірними командами ветеранів міст Ужгорода та Мукачвва, присвячений 70-річчю від дня народження заслуженого майстра спорту СРСР, віце-президента ФК ОСК "Закарпаття" В.Турянчика.

666 просмотров. Обсудить (0)

У таборах радянського "Гулага", вірогідно, відбували ув’язнення сотні військовослужбовців Сполучених Штатів.

1248 просмотров. Обсудить (0)