ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

оподаткування

За підсумками восьми місяців цього року місцеві бюджети Закарпатської області отримали 20 млн 323 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

148 просмотров. Обговорити (0)

Податок на нерухомість розраховуватиметься на основі нового рівня мінімальної зарплати

377 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Комітет з питань митної і податкової політики Верховної Ради 17 травня розгляне законопроект, який у подальшому дозволить знизити ціни на електромобілі в Україні.

201 просмотр. Обговорити (0)

Як оподатковується продаж двох або більше об’єктів рухомого майна?

281 просмотр. Обговорити (0)

Терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, у 2017 році залишаться незмінними.

197 просмотров. Обговорити (0)

16 липня 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення Реєстру».

287 просмотров. Обговорити (0)

Зазнала змін норма щодо нарахування авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування.

308 просмотров. Обговорити (0)

Угорська праворадикальна партія Йоббік вважає неприйнятним те, що фінансова допомога угорського уряду закарпатським вчителям буде оподатковуватися.

513 просмотров. Обговорити (0)

Як не гірко констатувати, однак у нашій країні все "тимчасове" майже завжди ставало постійним.

859 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України 26 листопада 2014 року затвердив перелік потреб особам з тимчасово окупованої території України та території проведення антитерористичної операції, які не включаються до оподатковуваного доходу.

337 просмотров. Обговорити (0)

До Податкового Кодексу України внесено зміни, що стосуються оподаткування благодійної допомоги, яку акумулюють фізичні особи-волонтери для надання учасникам антитерористичної операції.

578 просмотров. Обговорити (1)

Відповідно до норм Податкового кодексу України (п. п. 265.2.2 п. 265.2 ст. 265) не оподатковують податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

502 просмотра. Обговорити (0)

нагадаємо, що 26 вересня 2014 року набрав чинності Закон України від 2 вересня 2014 року № 1668-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги”.

500 просмотров. Обговорити (0)

Наразі єдиний податок на Свалявщині є другим за важливістю після податку на доходи фізичних осіб джерелом наповнення місцевої скарбниці. Так, за дев'ять місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 992 тис. грн єдиного податку. Минулорічні показники наповнення казни перевищено на 785 тис. грн.

429 просмотров. Обговорити (0)

Стаття 157 Податкового Кодексу України застосовується до оподаткування неприбуткових установ та організацій, зареєстрованих згідно з вимогами законодавства та внесених контролюючими органами в установленому порядку до Реєстру неприбуткових організацій та установ, які є:

1385 просмотров. Обговорити (0)

Суб’єкт господарювання, який нараховує та виплачує дохід підприємцю-фізичній особі від здійснення нею підприємницької діяльності, має право не утримувати з неї податок на доходи.

357 просмотров. Обговорити (0)

Тема зустрічі за «круглим столом» Світлани Муха – начальника ДПІ в Іршавському районі та нових членів

304 просмотра. Обговорити (0)

У цілому до Зведеного бюджету підрозділами оподаткування фізичних осіб області забезпечено надходження 527,5 млн. грн.

926 просмотров. Обговорити (0)

2 березня ц..р. на Закарпатті відбулося пленарне засідання 27-ї сесії Виноградівської районної ради. Порядок денний засідання склали 15 проектів рішень.

1058 просмотров. Обговорити (0)

Застосовувати спрощену систему оподаткування мають право суб’єкти підприємницької діяльності, у яких обсяг виручки за календарний рік не перевищує: для юридичних осіб 1 млн. грн. та для фізичних осіб 500 тис. грн., а кількість найманих працівників не повинна перевищувати відповідно 50 і 10 осіб.

1566 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспонденту UA-Reporter.com, вчора, 9 грудня, у м.Ужгороді відбувся кущовий семінар для платників податків обласного центру Закарпаття, Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів на тему: “Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб – суб’єктів господарювання».

1198 просмотров. Обговорити (0)

Сучасному фахівцю, який хоче працювати успішно, необхідно орієнтуватися в питаннях оподаткування. Наразі в сфері оподаткування діє близько 2 тисяч нормативно-правових актів, окремі з яких не завжди є узгодженими, відтак виникають суперечності у їхньому трактуванні.

1683 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 28 лютого, о 14.00 у залі засідань ДПА у Закарпатській області (м.Ужгород, вул.Волошина, 52) відбудеться прес-конференція на тему: «Про підсумки роботи податкової міліції у 2007 році з викриття злочинів у сфері оподаткування і розслідування порушених по них кримінальних справах».

1549 просмотров. Обсудить (0)

В Україні все ще багато охочих не платити податки, ховаючись за спрощену систему оподаткування. Про це сказав під час гарячої телефонної лінії з підприємцями міністр фінансів Віктор Пинзеник.

878 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгородському міськвиконкомі відбулася нарада за участю представників підприємницьких структур та керівництва обласного центра Закарпаття. У ході зустрічі представникам бізнесових кіл для обговорення був запропонований Меморандум про взаємовигідні умови співробітництва та партнерства між міською владою та бізнесовими структурами Ужгорода. Цим документом передбачені основні засади побудови партнерських стосунків між владою і бізнесом, об’єднання зусиль направлених на соціально-економічний розвиток міста та спільна відповідальність перед суспільством за здійснені кроки. Обговоривши меморандум обидві сторони схвалили цю ініціативу.

1502 просмотра. Обсудить (0)

Представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Закарпатській області доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності інформацію щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2005 р. № 58-р "Про деякі питання спрощеної системи оподаткування", яким тимчасово припинено перевірки юридичних та фізичних осіб — платників єдиного та фіксованого податку щодо сплати страхових внесків на різні види загальнообов'язового соціального страхування, стягнення з них заборгованості за цими платежами, яка утворилася у 2004 році — 1 квартал 20.05 року, застосування пов’язаних із цим санкцій, а також щодо зняття арешту з банківських рахунків зазначених осіб, який було накладено у зв'язку зі стягненням згаданої заборгованості, до остаточного законодавчого врегулювання функціонування спрощеної системи оподаткування.

1103 просмотра. Обсудить (0)

Завтра, 15 лютого, в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання, на якому обговорюватиметься тема „Які зміни наступили з 1 січня 2005 року для підприємців, що працюють на спрощеній системі звітності та оподаткування?”

1368 просмотров. Обсудить (0)