ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

поляки

Йдеться про 20 підсудних, які в червні 2016 напали на процесію українців в Перемишлі

165 просмотров. Обговорити (0)

Протест польської громади на трасі Львів - Рава-Руська виявився провокацією російських спецслужб.
Чергову спробу Кремля дискредитувати Україну розкрили львівські поліцейські, в руки до яких потрапили електронні інструкції російською мовою щодо підготовки акцій та їх негативного висвітлення у пресі.

169 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Поляки записали пісню і підготували кліп про український Євромайдан. Ролик опубліковано на Facebook-сторінці посольства України в Польщі. "Пісня про Майдан" від наших польських друзів", - сказано в підписі до публікації. У посольстві подякували полякам від імені усіх українців за підтримку і справжнє братерство. Автор тексту – Каетан Пижинскі, музика і виконання – Роман Грошкевич.
296 просмотров. Обговорити (0)

У Польщі під час бійки затримали 11 українців і поляків. Поліція наголошує, що інцидент не мав етнічного характеру, і був хуліганською витівкою.

405 просмотров. Обговорити (0)

Всем уже понятно, что грузины-реформаторы доживают свои последние дни. Ухватив напоследок 3-х комнатную квартиру в центре Киева от щедрот МВД, уволилась женщина-фантом, неуловимая Згуладзе. На подходе PR-девушка Деканоидзе, которая так и не поняла, что происходит вокруг нее.

652 просмотра. Обсудить (1)

Указ президента Украины Виктора Ющенко о присвоении одному из лидеров Организации украинских националистов - Украинской повстанческой армии (ОУН-УПА) Степану Бандере звания Героя Украины это - "пощечина полякам". Об этом заявил председатель Общества польской культуры Львовской области Эмиль Легович.

4204 просмотра. Обсудить (17)

Нападение на двух польских дальнобойщиков произошло в Московской области, в результате чего один водитель погиб. Об этом в субботу сообщил в эфире радиостанции «Эхо Москвы» консул Польши Станислав Лукасик.

1129 просмотров. Обсудить (0)

Відповідальність за свою некомпетентність ці керівники намагаються перекласти на рядових працівників та керівників середньої ланки, називаючи їх "ukraińskie kabany".

3812 просмотров. Обговорити (20)