ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

сакура

Помилуватися рожевим цвітом дерев, які примандрували з далекої Японії, до обласного центру Закарпаття приїздять тисячі туристів.

307 просмотров. Обговорити (0)

Чверть століття – саме стільки часу тривають дипломатичні відносини між Україною та Японією. Також 2017-ий – Рік Японії в Україні. З цієї нагоди Посольство Японії в Україні започаткувало акцію, у рамках якої у багатьох містах нашої країни висадять понад 2 тисячі сакур – символу Японії. Серед цих міст – і Ужгород.

573 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В Мережі з'явилися фото першої жертви туристичного сезону в Ужгороді, коли у місті розквітають сакури. Відтак бажаючих сфотографуватися з красунями вистачає, однак часом фотографування переростає у вандалізм.

1531 просмотр. Обговорити (1)

В Японії розквітла рання сакура. Дивовижне видовище привернуло в місто Кавазо мільйони туристів з усього світу.
Саме у цій місцевості японська вишня починає квітнути на місяць раніше, ніж в інших регіонах країни, пише The Huffington Post.

Популярне туристичне місце знаходиться у трьох годинах від столиці Японії - Токіо. Тільки тут сакура розпускає свої ніжні квіти вже в лютому.

192 просмотра. Обговорити (0)

Останній тиждень в Ужгороді проходить під девізом "зроби селфі з сакурою", і доки одні містяни разом із туристами ледь не в черги стають, аби сфотографуватися біля конкретної японської вишні, інші залюбки розглядають й цвітіння інших дерев.

482 просмотра. Обговорити (0)
Магнолії, японські вишні та райські яблука квітнуть на Закарпатті. Тільки в Ужгороді квітне понад дві тисячі сакур, ідеться в сюжеті ТСН.
418 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатье превратилось в огромный ботанический сад. Только в Ужгороде цветет более двух тысяч сакур, говорится в сюжете ТСН. Первые появились здесь почти век назад. И с тех пор, говорят биологи, ежегодно этих деревьев высаживают все больше.
981 просмотр. Обсудить (0)
Ужгород вибухнув рожевим квітом. Тут пік цвітіння сакури, магнолії та інших декоративних екзотичних дерев. Саме Ужгород — єдине місто України, де цвіте майже 2 тисячі дерев японської вишні. Її сюди завезли ще чехословаки на початку 20 століття.
787 просмотров. Обговорити (0)
Больше всего туристов приезжают на Закарпатье весной. Все для того, чтобы посмотреть на цветение сакур. Японская вишня в Ужгороде уже традиционно цветет в начале этого месяца. Пик цветения и сейчас приходится на середину апреля.
842 просмотра. Обсудить (0)

В Ужгороде стартовал период цветения сакур. Первые веточки японской вишни распустились в центре города на улицах Довженко, Ракоци, Мытной.

467 просмотров. Обсудить (0)
Для многих людей Закарпатье, и в том числе Ужгород, ассоциируется в первую очередь с цветением сакур – прекрасных деревьев, растущих только в нескольких частях мира, в том числе и на территории Закарпатской области.
1414 просмотров. Обсудить (1)

Наразі вулиці Ужгорода та Мукачева уже потопають у рожевому цвіті екзотів, хоча зазвичай це відбувалося всередині квітня.

475 просмотров. Обговорити (1)

И пока японская вишня только начинает цвести на улицах областного центра - кто-то "лакомится" ею по полной.

400 просмотров. Обсудить (0)

Уже скоро город Ужгород станет розовым из-за цветения сакуры

513 просмотров. Обсудить (0)

Традиційно, з початком весни, в містах та селах області розпочинаються традиційні весняні толоки, де громади збираються спільно для впорядкування території, прибирання та озеленення.

209 просмотров. Обговорити (1)

Вчера, 26 января, после 21-го часа в Иршаве водитель выехал на тротуар возле одного из магазинов по улице Белецкого, правым боком машины сравнял пятилетнее молодое дерево с землей, съехал с тротуара и сбежал в сторону с.Белки.

589 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороде посреди декабря цветет сакура. Примечательно, что это дерево цветет и "традиционно" – в апреле-мае, и зимой.

2237 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді справжній сакуропад. Про це пишуть майже всі користувачі соцмереж. Вони попереджають про сильний вітер, який з самого ранку тероризує містян.

592 просмотра. Обговорити (0)
У закарпатському Ужгороді квітнуть екзотичні японські сакури. Сотні туристів приїздять милуватися китицями вишневого цвіту.
444 просмотра. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття зацвіли японські вишні.

481 просмотр. Обговорити (0)

Ошатний, нетипових розмірів, блідо-рожевий та білий цвіт, що принишк за огорожами будинків. А це свідчить про неабияку декоративну цінність весняної красуні та любов людей до неї.

1223 просмотра. Обговорити (0)
Празднование фестиваля «Сакура фест» в Ужгороде начнется в субботу, 18 апреля. В 15 часов на площади Театральной состоится официальное открытие фестиваля.
2140 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороде вот уже почти месяц, как начали цвести сакуры. Хотя расцвели еще не все деревья. Но те, на которые больше попадает солнечного света, уже изобилуют полным цветом...

1697 просмотров. Обсудить (4)

В этом году цветение сакуры в Ужгороде будут праздновать почти неделю. Основная часть «Сакуры-феста» запланирована на выходные 18 и 19 апреля.

1688 просмотров. Обсудить (0)

Завтра, в среду, 8 апреля, в 13.00 часов в Ужгородском пресс-клубе состоится пресс-конференция по случаю проведения в Ужгороде ежегодного фестиваля «Сакура-2015».

1492 просмотра. Обсудить (0)

В городе Ужгород уже второй день температура воздуха достигает 16 градусов выше нуля. Неудивительно, что цветение магнолий не заставило себя долго ждать...

1670 просмотров. Обсудить (0)

Молодые деревья сакуры высадят в Ужгороде, Мукачево, Берегово, Хусте, Иршаве и Виноградове течение одного дня, 24 марта.

724 просмотра. Обсудить (0)