ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Економія

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

131 просмотр. Обговорити (0)

Складна економічна ситуація змушує українців заощаджувати буквально на всьому – навіть перегляд мінімальних зарплат не покращив фінансове становище громадян.
Група експертів із Research & Branding Group організували дослідження, щоб визначити: у чому відмовляли собі люди різних вікових категорій минулого року.

260 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
За останні декілька місяців ціни на продукти харчування значно зросли, порівняно із листопадом 2016 року.
169 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачеві із впровадженням електронної системи закупівель минулоріч здійснювали тендерні закупівлі за бюджетні кошти 14 розпорядників бюджетних коштів, в тому числі сім бюджетних установ та сім комунальних підприємств.

140 просмотров. Обговорити (0)

Вночі електроенергія продається в 1,5 рази дешевше, однак перед тим, як купувати двозонний лічильник і електричний бойлер, варто зважити всі «за» і «проти»

367 просмотров. Обговорити (0)
Якщо я споживатиму послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Але це - лише міф.
277 просмотров. Обговорити (0)

Про енергоефективність в Україні говорять ще з кінця 90-х років минулого століття. Однак з того часу мало що змінилося в економіці країни, яка усі ці роки залишалась однією з найенергоємніших у світі.

251 просмотр. Обговорити (0)

Як перейти на двозонний/тризонний облік споживання електричної енергії?

ПАТ «Закарпаттяобленерго»пропонує покрокову інструкцію як перейти на двозонний/тризонний облік споживання електричної енергії.

653 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородський поштамт на пл. Поштовій – одне з найбільш популярних місць для сплати комунальних послуг людьми пенсійного віку...

357 просмотров. Обговорити (0)
Насьогодні у області не виконали навіть мінімального оформлення субсидій, яке передбачив уряд. Закарпаття в цьому питанні пасе задніх, але фахівці переконані, що скоро все зміниться.
322 просмотра. Обговорити (0)

Зростання комунальних платежів робить ще більш актуальним питання економії води, світла та газу. Експерти стверджують, що заощадити на комуналці реально, потрібно тільки знати прості правила і намагатися їх втілювати в життя.

391 просмотр. Обговорити (0)

Здорове харчування коштує недешево? Називаючи продукти органічними, натуральними і так далі, на нашому бажанні бути здоровими часто заробляють виробники і маркетологи. І все ж знизити витрати на їжу, і при цьому зробити свій раціон корисніше можна.

319 просмотров. Обговорити (0)
Ціни зовсім не відповідають зарплатам та пенсіям. Тому люди кажуть, що зараз економлять на всьому. Інакше – не виживеш.Доводиться купувати і дешевші продукти харчування, відмовитися від фруктів та м’яса. Про це відео-групі «Голосу Карпат» розповіли місцеві мешканці Виноградівщини.
471 просмотр. Обговорити (0)

Голова обласної ради Володимир Чубірко провів нараду з керівниками медичних та освітніх установ краю.

317 просмотров. Обговорити (0)

Про це на засіданні Ужгородського міськвиконкому 20 травня повідомив в.о. начальника департаменту міського господарства Олександр Костенчук.

311 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема одна із сільських шкіл зекономить 100 тисяч гривень завдяки біопаливу місцевого виробництва.

383 просмотра. Обговорити (0)
Мешканці Срібної Землі мають можливість зекономити блакитне паливо за рахунок Європи.
453 просмотра. Обговорити (0)

Електроенергія – це найзручніший вид енергії, який широко застосовується у виробництві та побуті. Виробництво, передача та споживання електроенергії є складним процесом, пов'язаним у єдиному часі, в якому одночасно беруть участь усі суб'єкти: від видобутку палива до споживача електроенергії. Від поведінки кожного учасника цього процесу залежить режим та стійкість роботи об'єднаної електроенергетичної системи України та надійність електропостачання споживачів.

467 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль розповів про ситуацію із переведенням закладів бюджетної сфери на опалення, альтернативне газовому. Керівник області повідомив, що зараз в районах області тривають роботи з облаштування твердопаливних котлів у закладах освіти, медицини і культури, кошти на яких надійшли із субвенцій з державного бюджету.

369 просмотров. Обговорити (0)

З початку року у Мукачівській міські раді не витрачено жодної гривні на придбання меблів, побутової техніки, на ремонт кабінетів.

294 просмотра. Обговорити (0)

4 грудня 2014 року о 12:00 у селекторній залі Кабінету Міністрів України під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина відбулася селекторна нарада за участю представників енергоємних підприємств областей України з питань забезпечення зниження ними обсягів споживання електричної енергії в період доби з 8 до 11 та з 17 до 21 години.

420 просмотров. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді та ще в десяти містах України почала діяти "Українська студентська карта". Відтепер студенти мають змогу економити витрати у торговельних закладах цих міст України.

1041 просмотр. Обговорити (0)

Одна поважна, придержавнопосадова (даруйте за таке словечко, але нічого більш точного не підібрала) пані щиро радила мені, як в цей нелегкий час економічної кризи можна таки полегшити собі життя.

1233 просмотра. Обговорити (0)

Економити електроенергію за рахунок економних лампочок небезпечно. Один раз вкрути, і така лампочка економно світить кілька місяців.

7314 просмотров. Обговорити (12)