ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Економія

Мінсоцполітики та Мінфіну пообіцяли жорстко контролювати виплату залишку субсидій всім, у кого є на це право.
114 просмотров. Обговорити (0)

Деякы українці мають право зекономити на оплаті за тепло та гарячу воду, шляхом отримання пільг. Пільги дають знижку від 25 до 100% на оплату за комуналку.
Про це йдеться у постанові уряду № 409 від 06.06.2014 р.

236 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Винахідливі автолюбителі знайшли спосіб, як обійти сплату митних зборів при ввезенні автомобіля з іншої країни. Для того, щоб зекономити, авто ввозять у розкомплектованому вигляді.
Про це повідомив заступник глави Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко, пише "Авто новини".
За словами замглави фіскальної служби, нову схему навіть почали рекламувати у журналах.

680 просмотров. Обговорити (0)

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

165 просмотров. Обговорити (0)

Складна економічна ситуація змушує українців заощаджувати буквально на всьому – навіть перегляд мінімальних зарплат не покращив фінансове становище громадян.
Група експертів із Research & Branding Group організували дослідження, щоб визначити: у чому відмовляли собі люди різних вікових категорій минулого року.

281 просмотр. Обговорити (0)
За останні декілька місяців ціни на продукти харчування значно зросли, порівняно із листопадом 2016 року.
189 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачеві із впровадженням електронної системи закупівель минулоріч здійснювали тендерні закупівлі за бюджетні кошти 14 розпорядників бюджетних коштів, в тому числі сім бюджетних установ та сім комунальних підприємств.

164 просмотра. Обговорити (0)

Вночі електроенергія продається в 1,5 рази дешевше, однак перед тим, як купувати двозонний лічильник і електричний бойлер, варто зважити всі «за» і «проти»

395 просмотров. Обговорити (0)
Якщо я споживатиму послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Але це - лише міф.
303 просмотра. Обговорити (0)

Про енергоефективність в Україні говорять ще з кінця 90-х років минулого століття. Однак з того часу мало що змінилося в економіці країни, яка усі ці роки залишалась однією з найенергоємніших у світі.

270 просмотров. Обговорити (0)

Як перейти на двозонний/тризонний облік споживання електричної енергії?

ПАТ «Закарпаттяобленерго»пропонує покрокову інструкцію як перейти на двозонний/тризонний облік споживання електричної енергії.

669 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський поштамт на пл. Поштовій – одне з найбільш популярних місць для сплати комунальних послуг людьми пенсійного віку...

371 просмотр. Обговорити (0)
Насьогодні у області не виконали навіть мінімального оформлення субсидій, яке передбачив уряд. Закарпаття в цьому питанні пасе задніх, але фахівці переконані, що скоро все зміниться.
340 просмотров. Обговорити (0)

Зростання комунальних платежів робить ще більш актуальним питання економії води, світла та газу. Експерти стверджують, що заощадити на комуналці реально, потрібно тільки знати прості правила і намагатися їх втілювати в життя.

412 просмотров. Обговорити (0)

Здорове харчування коштує недешево? Називаючи продукти органічними, натуральними і так далі, на нашому бажанні бути здоровими часто заробляють виробники і маркетологи. І все ж знизити витрати на їжу, і при цьому зробити свій раціон корисніше можна.

337 просмотров. Обговорити (0)
Ціни зовсім не відповідають зарплатам та пенсіям. Тому люди кажуть, що зараз економлять на всьому. Інакше – не виживеш.Доводиться купувати і дешевші продукти харчування, відмовитися від фруктів та м’яса. Про це відео-групі «Голосу Карпат» розповіли місцеві мешканці Виноградівщини.
485 просмотров. Обговорити (0)

Голова обласної ради Володимир Чубірко провів нараду з керівниками медичних та освітніх установ краю.

335 просмотров. Обговорити (0)

Про це на засіданні Ужгородського міськвиконкому 20 травня повідомив в.о. начальника департаменту міського господарства Олександр Костенчук.

329 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема одна із сільських шкіл зекономить 100 тисяч гривень завдяки біопаливу місцевого виробництва.

400 просмотров. Обговорити (0)
Мешканці Срібної Землі мають можливість зекономити блакитне паливо за рахунок Європи.
474 просмотра. Обговорити (0)

Електроенергія – це найзручніший вид енергії, який широко застосовується у виробництві та побуті. Виробництво, передача та споживання електроенергії є складним процесом, пов'язаним у єдиному часі, в якому одночасно беруть участь усі суб'єкти: від видобутку палива до споживача електроенергії. Від поведінки кожного учасника цього процесу залежить режим та стійкість роботи об'єднаної електроенергетичної системи України та надійність електропостачання споживачів.

487 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль розповів про ситуацію із переведенням закладів бюджетної сфери на опалення, альтернативне газовому. Керівник області повідомив, що зараз в районах області тривають роботи з облаштування твердопаливних котлів у закладах освіти, медицини і культури, кошти на яких надійшли із субвенцій з державного бюджету.

380 просмотров. Обговорити (0)

З початку року у Мукачівській міські раді не витрачено жодної гривні на придбання меблів, побутової техніки, на ремонт кабінетів.

303 просмотра. Обговорити (0)

4 грудня 2014 року о 12:00 у селекторній залі Кабінету Міністрів України під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина відбулася селекторна нарада за участю представників енергоємних підприємств областей України з питань забезпечення зниження ними обсягів споживання електричної енергії в період доби з 8 до 11 та з 17 до 21 години.

439 просмотров. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді та ще в десяти містах України почала діяти "Українська студентська карта". Відтепер студенти мають змогу економити витрати у торговельних закладах цих міст України.

1056 просмотров. Обговорити (0)