ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пільги

Вже через кілька тижнів українцям проіндексують соціальні виплати на 5,2%.
Відповідно до закону, мінімальна пенсія, зарплата і прожитковий мінімум повинні рости, як мінімум, на рівень інфляції.

Мінімальну зарплату в 2017-му піднімати більше не будуть, у той же час пенсії і прив’язані до прожиткового мінімуму виплати перерахують 1 травня.

1804 просмотра. Обговорити (1)

Місцева влада має право самостійно встановлювати пільги зі сплати податку на нерухомість. Найчастіше їх надають громадським та релігійним організаціям.
Про це повідомляє Politeka.

171 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

До Європи як до Місяця пішки: вчора, 2 квітня, на київській станції метро "Університет" вибухнув скандал: працівники відмовилися впускати Анатолія Варфоломеєва, тому що він був із собакою-поводирем.
Те, що у чоловіка вкрай слабкий зір, а його супроводжує спеціально навчений пес, нікого не збентежило. Про це киянин написав на своїй сторінці у Facebook.

123 просмотра. Обговорити (0)

Вже з травня в Україні стане значно менше тих, хто зможе претендувати на пільги і субсидії. Що стосується останніх, це обумовлено настанням тепла, а значить і зменшенням соціального споживання тепла, електроенергії і газу: саме ці три складові лежать в основі розрахунку субсидій.

119 просмотров. Обговорити (0)

У 2017 році порядок розрахунку лікарняних листів, у тому числі при оформленні допомоги на вагітність та пологи, не змінився. Проте зросли соціальні стандарти і мінімальна зарплата, тому змінилися і виплати.

“Обозреватель” з’ясував граничні суми, які можуть отримати українці в цьому році.

3025 просмотров. Обговорити (1)

Податковим кодексом України не передбачено встановлення пільг та звільнення від сплати транспортного податку.

272 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), ставки сплати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території, встановлюють Верховна Рада АР Крим та органи місцевого самоврядування (п. 284.1 ст. 284 ПКУ).

138 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці органів ДФС Закарпаття інформують чи отримає пільгу зі сплати земельного податку пенсіонер (за віком), якщо державний акт на землю оформлено за цільовим призначенням земельної ділянки «комерційне».

191 просмотр. Обговорити (0)

Ще до 1 липня мав надійти лист від ДФС тим, хто володіє квартирою більшою за 60 кв. м (120 кв. м. для будинків). Листи отримали не всі, бо в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні дані до 2013 р.

302 просмотра. Обговорити (0)

Чи має право на пільгу зі сплати земельного податку фізична особа, яка не оформила відповідно до законодавства право власності на землю, проте набула це право відповідно до рішення органів місцевого самоврядування чи відповідно до цивільно-правових угод?

323 просмотра. Обговорити (0)

Спершу якась громадська організація та профком перевізників своїм антиконституційним рішенням відмінили пільги низці категорій громадян, а тепер ще й звинувачують владу в авантюризмі.

917 просмотров. Обговорити (0)

Уже в цьому році Кабмін має намір продовжити роботу над монетизацією пільг - це передбачено в планах уряду на 2016 рік.

546 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня цього року набрав чинності закон, який дозволяє чиновникам Мінфіну отримати інформацію про фінансові рахунки фізосіб.

328 просмотров. Обговорити (0)

Можливість самостійно завантажити заяву-приєднання до умов договору на постачання природного газу з’явилась у клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут». Для цього достатньо зареєструватись в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. До того ж, завдяки онлайн-сервісу відтепер можна переконатись в наявності пільги на оплату послуг з газопостачання включно з її розміром.

772 просмотра. Обговорити (0)

У січні 2016 року вступив у дію закон про соціальні виплати. Які соціальні гарантії зазнали змін, що зміниться у житті звичайних українців?

1410 просмотров. Обговорити (0)

Президент Петро Порошенко підписав закон, що передає обов’язки фінансування державних соціальних видатків на рівень місцевих бюджетів, скорочує їх розмір, а також посилює контроль за їх одержувачами.

378 просмотров. Обговорити (0)

Із 1 липня змінюється порядок нарахування пільг на житлово-комунальні послуги.

1525 просмотров. Обговорити (0)

Затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо застосування пільг із сплати земельного податку, встановлених відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.

453 просмотра. Обговорити (0)

Перевізники, які працюють на маршруті Ужгород - Мукачеве - Ужгород відмовилися безплатно перевозити пасажирів-учасників бойових дій, зокрема й учасників АТО. Причина - держава їм не компенсує витрат на пільгові категорії населення.

416 просмотров. Обговорити (0)

Тим, хто зараз отримують субсидії, держава автоматично продовжить їх на 12 місяців.

483 просмотра. Обговорити (0)
Пенсіонери Закарпаття платитимуть за проїзд в громадському транспорті. Усе – через зміни у законах.
612 просмотров. Обговорити (1)

В Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області інформують щодо скасування пільги зі звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання деревини.

586 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 20 грудня, відбулося чергове засідання комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Народні депутати вивчали проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік». Зокрема розглядали розподіл видатків на профільні міністерства.

324 просмотра. Обговорити (0)

Це, зокрема, 508 ветеранів війни, 2100 ветеранів праці, 169 ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ, 7 реабілітованих громадян, 228 пенсіонерів за професійною ознакою (міліціонери, пожежники, податківці),335 пенсіонерів бюджетних установ, 5800 дітей війни, 615 багатодітних сімей.

444 просмотра. Обговорити (0)

Розібратися із фальшивими «афганцями» і збільшити фінансування на потреби справжніх. Цього вимагатимуть у день 24-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану українці, які брали участь у цій війні. Торік в Україні видали понад вісім тисяч посвідчень учасника бойових дій. Цим у державі займається 7 відомств, констатують у Спілці ветеранів Афганістану. Відтак більшість із тих, хто за останні кілька років отримали посвідчення, ніколи зброї в руках не тримали. Але вони користуються тими ж правами і пільгами, що й «афганці».

811 просмотров. Обговорити (2)

Згідно чинного законодавства, зокрема ЗУ «Про соціальний захист дітей війни»: дитиною війни є особа, яка є громадянином України та якій на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років.

Дітям війни надаються такі пільги:
- право на переважне залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників;

5632 просмотра. Обговорити (1)

Відповідно до Податкового кодексу України, який набрав чинності з 01.01.2011 року, податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

762 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до Закону України "Про державні нагороди" почесні звання України, в тому числі і „Мати-героїня”, мають статус державної нагороди...

3191 просмотр. Обговорити (1)