ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

наука

Виявляється, не тільки здорове харчування та фізичні навантаження зможуть продовжити життя. Вченим Ексетерського університету вдалося встановити зв'язок між великою родиною і довголіттям.

123 просмотра. Обговорити (0)

Австралійські вчені вирішили з'ясувати, яким людям складніше всього схуднути і що є перешкодою для досягнення ідеальних форм. Харчові звички є перепоною на шляху до рельєфного і стрункого тіла.
Виявляється, найбільші труднощі відчувають перфекціоністи. Це ті люди, які знаходяться в постійному страху що-небудь зробити, тому їм важче всього подолати тягу до надмірного вживання їжі.

159 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Українські школярі здобули 9 медалей на Міжнародному науковому конкурсі в Штутгарті. Німецьке журі високо оцінило розробки українських діток 3D-принтери і 3D-сканери, а також робота, що на відстані стежить за домівкою. Юні науковці не тільки вразили новими ідеями, а й дешевизною розробок.
159 просмотров. Обговорити (0)

Национальная академия наук Украины (НАНУ) из-за недофинансирования закрыла шесть научных учреждений. Численность молодых ученых в Украине продолжает сокращаться третий год подряд.

758 просмотров. Обсудить (2)

Вчені з Єврейського університету Єрусалиму з'ясували, що люди можуть вгадувати імена людей по фотографії обличчя.

Цікаве дослідження вчених довело, що обличчя людини якимсь дивним чином пов'язане з її іменем. Про це повідомляє Journal of Personality and Social Psychology.

269 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

266 просмотров. Обговорити (0)

За 2015 р. обсяг загальних внутрішніх витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт становив 40452,3 тис.грн, в тому числі внутрішні поточні витрати склали 38943,0 тис.грн, капітальні витрати – 1509,3 тис.грн.

499 просмотров. Обговорити (0)

Незвичайний посуд вже викликав величезний інтерес у всьому світі.

243 просмотра. Обговорити (0)

Німецькі, канадські, американські і французькі геофізики провели масштабне дослідження і встановили, що Землю чекає глобальна катастрофа приблизно через десять тисяч років.

271 просмотр. Обговорити (0)

В обласному Будинку культури профспілок відбулося урочисте зібрання з нагоди 70-річчя утворення Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

756 просмотров. Обговорити (0)

Відвідали цю знаменну для університету подію й угорські делегати, за сприяння яких і було створено цей навчальний майданчик.

362 просмотра. Обговорити (0)

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки – найчисельніша у нашому краї. Вона об’єднує 55,8 тисяч спілчан, що становить 41,5 відсотка усіх членів профспілок Закарпаття.

882 просмотра. Обговорити (0)

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми наукового і освітнього простору в умовах поглиблення євроінтергаційних процесів», присвячена 20-річчю Мукачівського державного університету, триває у виші міста над Латорицею.

529 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки». На ній – 50 зображень із різних галузей досліджень, що були надані науковцями Товариства ім. Макса Планка

746 просмотров. Обговорити (0)

У високогірній Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар «Основні аспекти удосконалення змісту, форм та методів навчання хімії в сучасній школі».

1336 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник, 1 июля, делегация специалистов-медиков из университета Западной Австралии г. Перт посетила Ужгородский национальный университет.

1126 просмотров. Обсудить (0)

Молоді науковці ЗакДУ уклали договір про співпрацю із запорізькими коллегами.

476 просмотров. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2012 р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 24295,3 тис.грн, з них 93,7% становили науково-дослідні роботи, 3,0 % – науково-технічні розробки..

480 просмотров. Обговорити (0)

Міф, а частенько відверта брехня, миліші за історичну правду. Так, на жаль, склалося в радянському і пострадянському просторі. Проте останніми роками дедалі частіше звучать викривальні голоси, які говорять про історичну справедливість.

704 просмотра. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2011р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 21110,3 тис.грн, з них 92,4% становили науково-дослідні роботи, 4,4% – науково-технічні розробки.

605 просмотров. Обговорити (0)

Загальний обсяг наукових та науково-технічних робіт, виконаних власними силами наукових організацій у січні-вересні 2010р. склав 16885,5 тис.грн.

1035 просмотров. Обговорити (1)

Астрономы обнаружили самый маленький из известных объектов пояса Койпера - региона Солнечной системы за орбитой Нептуна, где сосредоточено множество малых тел.

874 просмотра. Обсудить (0)

А також ще в семи українських містах — Києві, Івано-Франківську, Львові, Харкові, Одесі, Сімферополі та Запоріжжі.

1041 просмотр. Обговорити (0)

А также еще в семи украинских городах — Киеве, Ивано-Франковске, Львове, Харькове, Одессе, Симферополе и Запорожье.

1111 просмотров. Обсудить (0)

Украинский ученый, доктор медицины США Константин Расин изобрел способ бессмертия человека на основе собственной теории строения атомного ядра.

7635 просмотров. Обсудить (3)

Германия планирует высадить своих роботов на Луну в ближайшие 10 лет.

1179 просмотров. Обсудить (0)

Якщо добре заглянути в історію нашого і світового газетярства, то можна побачити, що література, мистецтво і культура завжди займали у них найпочесніші місця. Газети Закарпатського краю неодноразово знайомили читачів з кращими іменами в літературі, мистецтві та науці.

1349 просмотров. Обговорити (0)

Если хорошо заглянуть в историю нашего и мирового газетного дела, то можно увидеть, что литература, искусство и культура всегда занимали в них самые почетные места. Газеты Закарпатского края неоднократно знакомили читателей с лучшими именами в литературе, искусстве и науке.

1154 просмотра. Обсудить (0)