ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

наука

Члени Вченої ради УжНУ підтримали всі кандидатури, висунуті на присвоєння почесних звань.

247 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Наприкінці першої декади вересня у Греції відбулася міжнародна науково-практична конференція, присвячена актуальним проблемам публічного права, у рамках якої пройшли урочистості з нагоди ювілею створення Європейської організації публічного права (ЄОПП).
204 просмотра. Обговорити (0)

Виявляється, не тільки здорове харчування та фізичні навантаження зможуть продовжити життя. Вченим Ексетерського університету вдалося встановити зв'язок між великою родиною і довголіттям.

164 просмотра. Обговорити (0)

Австралійські вчені вирішили з'ясувати, яким людям складніше всього схуднути і що є перешкодою для досягнення ідеальних форм. Харчові звички є перепоною на шляху до рельєфного і стрункого тіла.
Виявляється, найбільші труднощі відчувають перфекціоністи. Це ті люди, які знаходяться в постійному страху що-небудь зробити, тому їм важче всього подолати тягу до надмірного вживання їжі.

186 просмотров. Обговорити (0)
Українські школярі здобули 9 медалей на Міжнародному науковому конкурсі в Штутгарті. Німецьке журі високо оцінило розробки українських діток 3D-принтери і 3D-сканери, а також робота, що на відстані стежить за домівкою. Юні науковці не тільки вразили новими ідеями, а й дешевизною розробок.
210 просмотров. Обговорити (0)

Национальная академия наук Украины (НАНУ) из-за недофинансирования закрыла шесть научных учреждений. Численность молодых ученых в Украине продолжает сокращаться третий год подряд.

830 просмотров. Обсудить (2)

Вчені з Єврейського університету Єрусалиму з'ясували, що люди можуть вгадувати імена людей по фотографії обличчя.

Цікаве дослідження вчених довело, що обличчя людини якимсь дивним чином пов'язане з її іменем. Про це повідомляє Journal of Personality and Social Psychology.

288 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

341 просмотр. Обговорити (0)

За 2015 р. обсяг загальних внутрішніх витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт становив 40452,3 тис.грн, в тому числі внутрішні поточні витрати склали 38943,0 тис.грн, капітальні витрати – 1509,3 тис.грн.

544 просмотра. Обговорити (0)

Незвичайний посуд вже викликав величезний інтерес у всьому світі.

271 просмотр. Обговорити (0)

Німецькі, канадські, американські і французькі геофізики провели масштабне дослідження і встановили, що Землю чекає глобальна катастрофа приблизно через десять тисяч років.

298 просмотров. Обговорити (0)

В обласному Будинку культури профспілок відбулося урочисте зібрання з нагоди 70-річчя утворення Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

842 просмотра. Обговорити (0)

Відвідали цю знаменну для університету подію й угорські делегати, за сприяння яких і було створено цей навчальний майданчик.

382 просмотра. Обговорити (0)

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки – найчисельніша у нашому краї. Вона об’єднує 55,8 тисяч спілчан, що становить 41,5 відсотка усіх членів профспілок Закарпаття.

901 просмотр. Обговорити (0)

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми наукового і освітнього простору в умовах поглиблення євроінтергаційних процесів», присвячена 20-річчю Мукачівського державного університету, триває у виші міста над Латорицею.

551 просмотр. Обговорити (0)

У п’ятницю, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки». На ній – 50 зображень із різних галузей досліджень, що були надані науковцями Товариства ім. Макса Планка

796 просмотров. Обговорити (0)

У високогірній Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар «Основні аспекти удосконалення змісту, форм та методів навчання хімії в сучасній школі».

1366 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник, 1 июля, делегация специалистов-медиков из университета Западной Австралии г. Перт посетила Ужгородский национальный университет.

1152 просмотра. Обсудить (0)

Молоді науковці ЗакДУ уклали договір про співпрацю із запорізькими коллегами.

496 просмотров. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2012 р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 24295,3 тис.грн, з них 93,7% становили науково-дослідні роботи, 3,0 % – науково-технічні розробки..

496 просмотров. Обговорити (0)

Міф, а частенько відверта брехня, миліші за історичну правду. Так, на жаль, склалося в радянському і пострадянському просторі. Проте останніми роками дедалі частіше звучать викривальні голоси, які говорять про історичну справедливість.

722 просмотра. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2011р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 21110,3 тис.грн, з них 92,4% становили науково-дослідні роботи, 4,4% – науково-технічні розробки.

623 просмотра. Обговорити (0)

Загальний обсяг наукових та науково-технічних робіт, виконаних власними силами наукових організацій у січні-вересні 2010р. склав 16885,5 тис.грн.

1047 просмотров. Обговорити (1)

Астрономы обнаружили самый маленький из известных объектов пояса Койпера - региона Солнечной системы за орбитой Нептуна, где сосредоточено множество малых тел.

900 просмотров. Обсудить (0)

А також ще в семи українських містах — Києві, Івано-Франківську, Львові, Харкові, Одесі, Сімферополі та Запоріжжі.

1061 просмотр. Обговорити (0)

А также еще в семи украинских городах — Киеве, Ивано-Франковске, Львове, Харькове, Одессе, Симферополе и Запорожье.

1144 просмотра. Обсудить (0)

Украинский ученый, доктор медицины США Константин Расин изобрел способ бессмертия человека на основе собственной теории строения атомного ядра.

7686 просмотров. Обсудить (3)