ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

наука

Виявляється, не тільки здорове харчування та фізичні навантаження зможуть продовжити життя. Вченим Ексетерського університету вдалося встановити зв'язок між великою родиною і довголіттям.

138 просмотров. Обговорити (0)

Австралійські вчені вирішили з'ясувати, яким людям складніше всього схуднути і що є перешкодою для досягнення ідеальних форм. Харчові звички є перепоною на шляху до рельєфного і стрункого тіла.
Виявляється, найбільші труднощі відчувають перфекціоністи. Це ті люди, які знаходяться в постійному страху що-небудь зробити, тому їм важче всього подолати тягу до надмірного вживання їжі.

177 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Українські школярі здобули 9 медалей на Міжнародному науковому конкурсі в Штутгарті. Німецьке журі високо оцінило розробки українських діток 3D-принтери і 3D-сканери, а також робота, що на відстані стежить за домівкою. Юні науковці не тільки вразили новими ідеями, а й дешевизною розробок.
188 просмотров. Обговорити (0)

Национальная академия наук Украины (НАНУ) из-за недофинансирования закрыла шесть научных учреждений. Численность молодых ученых в Украине продолжает сокращаться третий год подряд.

804 просмотра. Обсудить (2)

Вчені з Єврейського університету Єрусалиму з'ясували, що люди можуть вгадувати імена людей по фотографії обличчя.

Цікаве дослідження вчених довело, що обличчя людини якимсь дивним чином пов'язане з її іменем. Про це повідомляє Journal of Personality and Social Psychology.

278 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

297 просмотров. Обговорити (0)

За 2015 р. обсяг загальних внутрішніх витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт становив 40452,3 тис.грн, в тому числі внутрішні поточні витрати склали 38943,0 тис.грн, капітальні витрати – 1509,3 тис.грн.

530 просмотров. Обговорити (0)

Незвичайний посуд вже викликав величезний інтерес у всьому світі.

260 просмотров. Обговорити (0)

Німецькі, канадські, американські і французькі геофізики провели масштабне дослідження і встановили, що Землю чекає глобальна катастрофа приблизно через десять тисяч років.

288 просмотров. Обговорити (0)

В обласному Будинку культури профспілок відбулося урочисте зібрання з нагоди 70-річчя утворення Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

801 просмотр. Обговорити (0)

Відвідали цю знаменну для університету подію й угорські делегати, за сприяння яких і було створено цей навчальний майданчик.

370 просмотров. Обговорити (0)

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки – найчисельніша у нашому краї. Вона об’єднує 55,8 тисяч спілчан, що становить 41,5 відсотка усіх членів профспілок Закарпаття.

892 просмотра. Обговорити (0)

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми наукового і освітнього простору в умовах поглиблення євроінтергаційних процесів», присвячена 20-річчю Мукачівського державного університету, триває у виші міста над Латорицею.

540 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 24 квітня, у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка німецького наукового Товариства ім. Макса Планка «Картини зі світу науки». На ній – 50 зображень із різних галузей досліджень, що були надані науковцями Товариства ім. Макса Планка

766 просмотров. Обговорити (0)

У високогірній Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар «Основні аспекти удосконалення змісту, форм та методів навчання хімії в сучасній школі».

1356 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник, 1 июля, делегация специалистов-медиков из университета Западной Австралии г. Перт посетила Ужгородский национальный университет.

1136 просмотров. Обсудить (0)

Молоді науковці ЗакДУ уклали договір про співпрацю із запорізькими коллегами.

488 просмотров. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2012 р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 24295,3 тис.грн, з них 93,7% становили науково-дослідні роботи, 3,0 % – науково-технічні розробки..

488 просмотров. Обговорити (0)

Міф, а частенько відверта брехня, миліші за історичну правду. Так, на жаль, склалося в радянському і пострадянському просторі. Проте останніми роками дедалі частіше звучать викривальні голоси, які говорять про історичну справедливість.

712 просмотров. Обговорити (0)

За дев’ять місяців 2011р. у виконанні наукових та науково-технічних робіт взяли участь 15 підприємств. Обсяг робіт, виконаних власними силами наукових організацій склав 21110,3 тис.грн, з них 92,4% становили науково-дослідні роботи, 4,4% – науково-технічні розробки.

613 просмотров. Обговорити (0)

Загальний обсяг наукових та науково-технічних робіт, виконаних власними силами наукових організацій у січні-вересні 2010р. склав 16885,5 тис.грн.

1040 просмотров. Обговорити (1)

Астрономы обнаружили самый маленький из известных объектов пояса Койпера - региона Солнечной системы за орбитой Нептуна, где сосредоточено множество малых тел.

885 просмотров. Обсудить (0)

А також ще в семи українських містах — Києві, Івано-Франківську, Львові, Харкові, Одесі, Сімферополі та Запоріжжі.

1054 просмотра. Обговорити (0)

А также еще в семи украинских городах — Киеве, Ивано-Франковске, Львове, Харькове, Одессе, Симферополе и Запорожье.

1124 просмотра. Обсудить (0)

Украинский ученый, доктор медицины США Константин Расин изобрел способ бессмертия человека на основе собственной теории строения атомного ядра.

7666 просмотров. Обсудить (3)

Германия планирует высадить своих роботов на Луну в ближайшие 10 лет.

1202 просмотра. Обсудить (0)

Якщо добре заглянути в історію нашого і світового газетярства, то можна побачити, що література, мистецтво і культура завжди займали у них найпочесніші місця. Газети Закарпатського краю неодноразово знайомили читачів з кращими іменами в літературі, мистецтві та науці.

1363 просмотра. Обговорити (0)

Если хорошо заглянуть в историю нашего и мирового газетного дела, то можно увидеть, что литература, искусство и культура всегда занимали в них самые почетные места. Газеты Закарпатского края неоднократно знакомили читателей с лучшими именами в литературе, искусстве и науке.

1163 просмотра. Обсудить (0)