ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Чехія

Прикордонники Чопського загону виявили на українсько-угорскому кордоні легковик, розшукуваний Інтерполом як викрадений.

190 просмотров. Обговорити (0)
Відомий чеський скрипаль Павел Шпорцл зіграв у вівторок, 18 квітня, в одеському трамваї.
220 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Переглядаючи ютубе чисто випадково натрапив на відеоролик «České stopy pod Karpaty – Чеські сліди під Карпатами», який зняла бригада журналістів чеського телебачення з міста Брно в Закарпатській області. Журналістів цікавило: «Що про нас говорять  свідки  (в Закарпатській області – прим.) періоду Чехословацької республіки? Що вони передають  про нас своїм онукам, які їдуть в Чехію на роботу? Розмовляють тут чеською мовою? Чи стоять, побудовані чехами, будівлі, мости і дороги?» Було багато й інших запитань.
431 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатські прикордонники знайшли автомобіль викрадений в 2005 році.

186 просмотров. Обговорити (0)
Інцидент стався в чеському місті Ческа-Тршебова під час змагань з флорболу.
225 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 17 листопада, в облраді відбулася підсумкова робоча зустріч з делегацією Пардубіцького краю ЧР, яка впродовж 3 днів перебувала з робочим візитом на Закарпатті для інспектування ходу робіт на спільних інвестиційних проектах у соціальних закладах трьох районів - Великоберезнянському, Перечинському та Ужгородському.

315 просмотров. Обговорити (0)
«Повітряним маятником» охрестили літак, який мало не розбився в аеропорту Праги.
262 просмотра. Обговорити (0)

Внаслідок події іноземець отримав травми та потрапив на лікарняне ліжко.

284 просмотра. Обговорити (0)

Як ремонтуються та утримуються автомобільні дороги Чехії, наглядно продемонстрували працівники Служби обслуговування доріг у м.Їглава закарпатським обранцям, які відвідали з робочим візитом край Височина.

225 просмотров. Обговорити (0)

Які кардинальні зміни відбулися у роботі екстреної медичної служби та її модернізації за рахунок коштів Європейського союзу та Європейського фонду регіонального розвитку, вивчала делегація Закарпаття на прикладі швидкої меддопомоги у місті Їглава чеського краю Височина.

230 просмотров. Обговорити (1)

"Під час перебування в Чехії відвідали районну лікарню міста Пелгрімов, яка працює за системою страхової медицини. Бюджет закладу в перерахунку на наші гроші - 360 мільйонів гривень...

220 просмотров. Обговорити (0)
Калушанин Олег Івахнюк зараз перебуває на лікуванні у Іспанії, поступово одужує. Чоловік докладає багато зусиль, щоб відновитися повністю.
219 просмотров. Обговорити (0)

До України екстрадовано з Чехії мешканця Закарпаття, який перебував у міжнародному розшуку та підозрюється Службою безпеки України в організації каналу переправлення мігрантів до Європейського Союзу.

286 просмотров. Обговорити (0)

Перевізник “LEO Express” продовжує свою експансію у регіони Центральної і Східної Європи і додає до вже існуючих рейсів нові.

379 просмотров. Обговорити (0)

Чеські засоби інформації повідомили, що посольство Росії, реставруючи могили військових російської царської армії, зобразило на них замість хрестів червоні п’ятикутні зірки.

311 просмотров. Обговорити (0)

Як нині Чехія зменшує залежність енергетики і теплового сектора від викопного палива, що сприяє скороченню викидів парникових газів, та використовує альтернативні джерела енергії, - наочно продемонстрували делегації Закарпатської облради на прикладі новітньої теплоелектростанції поблизу м.Білина Устецького краю.

335 просмотров. Обговорити (0)

У рамках перебування делегації Закарпатської області в Чеській Республіці відбулася робоча зустріч з представниками крайового уряду Устецького регіону та керівниками потужних компаній.

469 просмотров. Обговорити (0)

Усі звикли, що українці століттями їздили на заробітки, залишаючи свої домівки. Більшість із них вибирали країни-сусідки, що розташовувалися поблизу. Наприклад, закарпатці вподобали Чехію із-за близької слов’янської мови та схожих звичаїв. Але мало хто знає, що ще якихось 90—150 років тому чехи їздили на заробітки в Україну.

283 просмотра. Обговорити (0)

Минулого тижня в ЗМІ просочилася інформація про те, що під загрозою опинилося виконання спільних проектів між чеським краєм Височина та Закарпатською областю. Як виявилося під час останнього засідання сесії обласної ради, фінансування даних проектів на 2016 рік в бюджеті не передбачено. Відповідно, існувала загроза, що чеські партнери не виконуватимуть свої фінансові зобов’язання у поточному році, а то й взагалі відмовляться від реалізації програми в майбутньому.

363 просмотра. Обговорити (1)

Героєм драматичної і дуже небезпечної пригоди у ніч на четвер став прикарпатець Ігор Сова у чеському місті Градец Кралове.

5317 просмотров. Обговорити (3)

Міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек заявив, що схвалює намір Європейської комісії скасувати візовий режим для українських громадян.

349 просмотров. Обговорити (0)

«Агенти Путіна. Як російські шпигуни крадуть наші секрети» – книжка з такою назвою чеського аналітика Ондржея Кундри щойно вийшла у світ.

264 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатський журналіст Микола Кошута дізнався, що саме тут, у цьому населеному пункті, був перший у Європі концентраційний табір, де вдалися до етнічної «зачистки» галицьких та закарпатських православних українців або русинів, як називали їх у той час.

519 просмотров. Обговорити (0)

Також стало відомо і про перший випадок зараження лихоманкою в Японії.

245 просмотров. Обговорити (0)

Уже тринадцять років у чеському місті Тршебіч краю Височина, з яким Закарпаття дружить дев’ятий рік, діє громадська організація «Діти для дітей».

151 просмотр. Обговорити (0)