ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

життя

Загрузка...

До числа щасливих людей можна віднести тих, хто з легкістю може позбутися залежності до речей, предметів, дому та до людей. Залежність тримає нас в сильних оковах минулого, через що ми не можемо продовжувати жити тут і зараз, будувати плани на майбутнє. Важкий тягар спогадів перекриває доступ до повітря і не дає можливості відкрити нові двері знань, знайомств, кохання.

162 просмотра. Обговорити (0)

У грудні 2016-го Центральне розвідувальне управління США розкрило у своєму електронному архіві велику кількість документів, які стосуються Ужгорода. Загалом електронна бібліотека ЦРУ складається з мільйонів документів, розсекречених у різні роки, очевидно, по мірі того, як втрачали актуальність.

146 просмотров. Обговорити (0)

Єлизавета Пітра, Марія Мигович, Наталія Пітра (на фото), які у дівоцтві носили прізвища дещо інші, не просто однолітки, але й подруги. А якщо точніше, то вони – звичайні сільські жінки, яких багато у нашому краї та у чиєму житті відбилася доля всього покоління другої половини минулого та початку двадцять першого століть.

161 просмотр. Обговорити (0)

І добре, що воно не стоїть на одному місці, бо школа – це цілий світ, світ дітей, почуттів, емоцій, та ще й яскравий і неповторний. У шкільних буднях, як і в повсякденні, є позитивні та негативні особистості, є герої та пірати, є трудяги та ледарі. І десь у душі таїться бажання бути першим, найкращим, найсильнішим, найрозумнішим...

186 просмотров. Обговорити (0)

Кожен знак Зодіаку має не тільки набір поведінкових і психологічних прийомів, але і власні сексуальні уподобання, знаючи які легко спокусити кого завгодно.

302 просмотра. Обговорити (0)

Запорука довголіття та краси - це здоровий спосіб життя. Почни своє життя спочатку, не треба бояться змін. Якщо якісь фактори негативно впливають на твоє життя від цього потрібно негайно позбавлятися. Погане харчування, відсутність фізичних навантажень і шкідливі звички з часом згубно впливають на загальний стан організму.

100 просмотров. Обговорити (0)

Починати життя з чистої сторінки ніколи не пізно, як і змінювати місце проживання.

123 просмотра. Обговорити (0)

Іноді нас питають: чому ви пишете історії лише про інтелігентів та багатіїв, чому не розкажете про життя простих ужгородців робітничих професій? Сьогодні якраз розкажемо і покажемо фактично реконструйовану зі старих, збережених родиною, документів і фотографій історію життя звичайного залізничника Мігая Кендереша.

137 просмотров. Обговорити (0)

Розповідь про це районне сільськогосподарське підприємство мушу розпочати з подяки двом берегівчанам – 75-річному Володимиру Степановичу Табаці та на 11 років за нього старшому Василю Івановичу Кісу (перших двох світлинах внизу), що не пошкодували часу та поділилися спогадами, як колись жило та діяло це об‘єднання. І не тільки...

137 просмотров. Обговорити (0)

Наше інтерв‘ю з активісткою Мочолянської сільської ради Іриною Прокопчук розпочалося на журній ноті, адже кілька днів перед тим у селі поховали депутата Еріку Лендєл.

134 просмотра. Обговорити (0)

Не тільки вони, але й чимало інших берегівчан, які давно зрослися з Срібною Землею.

150 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаття сповнене прекрасними місцинами з чарівною природною красою та багатою історією. Серед них і високогірні села Тячівського району – Руська Мокра та Німецька Мокра. Як живе закарпатська «глибинка» розповідає сільський голова Анатолій Барна.

254 просмотра. Обговорити (0)

Робота журналіста – це постійний рух, пошуки, нерідко – напруження..., але в той же час можливість формувати громадську думку, допомагати іншим вирішувати певні життєві труднощі та творити інформаційний простір свого краю.

133 просмотра. Обговорити (0)

До такого висновку прийшли дослідники з Oral Health Foundation у Великобританії.

418 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородку Лесю Тромболу закарпатці знають як власницю «Книголюбчика» та мережі газетних кіосків «Преса від Лесі». Елегантна, освічена, вишукана, неординарна пані Леся є не тільки бізнес-леді, але й цікавою жінкою та люблячою мамою.

244 просмотра. Обговорити (0)

Машина швидкої допомоги доставила постраждалого до лікарні. Його стан важкий.

159 просмотров. Обговорити (0)

Старійшині закарпатської журналістики Омеляну ПЛЕШІ, котрий спробував себе на всіх путівцях її, цими днями набігло у відра часу вже цілих 75.

143 просмотра. Обговорити (0)

Кілька міркувань про унікальність одного берегівського села із багатою історією в далекому та не дуже минулому, що розташоване на останніх кілометрах української землі, яке через щільність автозаправок нерідко йменують “маленьким Кувейтом”.

872 просмотра. Обговорити (0)

Професію шиномонтажника цей чоловік обрав іще після школи, а в житті планував створити міні-музей із тих гострих речей, які на дорозі дирявлять атомобільні колеса.

4681 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні в Мукачівському прикордонному загоні старшому лейтенанту Сервило Т.Я. вручили знак «За мужність в охороні державного кордону».

221 просмотр. Обговорити (0)

Із глибоким сумом сприйняли письменники Закарпаття болісну звістку про те, що після тяжкої довготривалої хвороби відійшов у вічність видатний письменник Фелікс Давидович Кривін.

238 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород за рік, що минає, кардинально змінив обличчя. Принаймні ті люди, які приїжджають в гості до найзахіднішого обласного центру, одразу вказують на це. Та й самі місцеві мешканці бачать ці зміни – в місті відремонтовані вулиці, прокладені нові тротуари, численні прибудинкові території стали охайними, чистими, і навіть зараз щодня в місті тривають певні роботи.

330 просмотров. Обговорити (0)

Коли день стає ніччю, біль роз’їдає судини, а світ поглинає суцільна темрява, здається, можна втратити віру в себе і у власні сили.

264 просмотра. Обговорити (0)

Вона – немаленька, аж сім душ, а якщо додати й бабусю, то всіх набереться аж вісім. Із них на сьогодні живуть тітка Софія Таркович і мати автора цих рядків Єлизавета Папіш. Решта, як не прикро про це писати, уже у потойбіччі…

337 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з даними перепису 2002 року, українська спільнота налічує 61 091 людину. Це становить 0,3 % всього населення Румунії.

282 просмотра. Обговорити (0)

Десять «ювілейних» питань архієрею: «Жити з Богом, дихати Ним та служити Йому є головною ціллю кожного на шляху хрестоносіння»

304 просмотра. Обговорити (0)

Кожна людина хоче, щоб її життя проходило, наче історія хорошої казки, мріє, щоб умови життя були найкращими та найсприятливішими.

182 просмотра. Обговорити (0)

Інтерв’ю депутата Закарпатскої обласної ради, лідера обласного осередку партії «Опозиційний блок» Олександра Ледиди.

304 просмотра. Обговорити (0)