ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

життя

Машина швидкої допомоги доставила постраждалого до лікарні. Його стан важкий.

121 просмотр. Обговорити (0)

Старійшині закарпатської журналістики Омеляну ПЛЕШІ, котрий спробував себе на всіх путівцях її, цими днями набігло у відра часу вже цілих 75.

119 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Кілька міркувань про унікальність одного берегівського села із багатою історією в далекому та не дуже минулому, що розташоване на останніх кілометрах української землі, яке через щільність автозаправок нерідко йменують “маленьким Кувейтом”.

814 просмотров. Обговорити (0)

Професію шиномонтажника цей чоловік обрав іще після школи, а в житті планував створити міні-музей із тих гострих речей, які на дорозі дирявлять атомобільні колеса.

4559 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні в Мукачівському прикордонному загоні старшому лейтенанту Сервило Т.Я. вручили знак «За мужність в охороні державного кордону».

199 просмотров. Обговорити (0)

Із глибоким сумом сприйняли письменники Закарпаття болісну звістку про те, що після тяжкої довготривалої хвороби відійшов у вічність видатний письменник Фелікс Давидович Кривін.

225 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород за рік, що минає, кардинально змінив обличчя. Принаймні ті люди, які приїжджають в гості до найзахіднішого обласного центру, одразу вказують на це. Та й самі місцеві мешканці бачать ці зміни – в місті відремонтовані вулиці, прокладені нові тротуари, численні прибудинкові території стали охайними, чистими, і навіть зараз щодня в місті тривають певні роботи.

306 просмотров. Обговорити (0)

Коли день стає ніччю, біль роз’їдає судини, а світ поглинає суцільна темрява, здається, можна втратити віру в себе і у власні сили.

258 просмотров. Обговорити (0)

Вона – немаленька, аж сім душ, а якщо додати й бабусю, то всіх набереться аж вісім. Із них на сьогодні живуть тітка Софія Таркович і мати автора цих рядків Єлизавета Папіш. Решта, як не прикро про це писати, уже у потойбіччі…

310 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з даними перепису 2002 року, українська спільнота налічує 61 091 людину. Це становить 0,3 % всього населення Румунії.

255 просмотров. Обговорити (0)

Десять «ювілейних» питань архієрею: «Жити з Богом, дихати Ним та служити Йому є головною ціллю кожного на шляху хрестоносіння»

293 просмотра. Обговорити (0)

Кожна людина хоче, щоб її життя проходило, наче історія хорошої казки, мріє, щоб умови життя були найкращими та найсприятливішими.

172 просмотра. Обговорити (0)

Інтерв’ю депутата Закарпатскої обласної ради, лідера обласного осередку партії «Опозиційний блок» Олександра Ледиди.

290 просмотров. Обговорити (0)
У середу, 19 жовтня, в 11.00 в прес-центрі обласного Центру здоров’я (Ужгород, пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція присвячена впровадженню в Україні європейської ініціативи «STENT FOR LIFE», яка реалізується в Україні за підтримки МОЗ України.
179 просмотров. Обговорити (0)

Віктор Брензович поїхав на будівельні роботи в село Первомайське, яке розташоване під Донецьком, ще перед війною. Важкі бої не злякали хлопця, він залишився допомагати місцевим жителям у 93-й бригаді.

130 просмотров. Обговорити (0)

"Коли один за одним ідуть журналісти, значить, наближається ювілей», – жартує, зустрічаючи мене, відома майстриня гобеленів Наталія Герц.

232 просмотра. Обговорити (0)

«Я – «злочинець», коли граюся зі своєю донечкою, а вона – «поліціянт», – розповідає 26-річний заступник командира роти №6 Управління патрульної поліції, лейтенант Артур Слободянюк.

141 просмотр. Обговорити (0)

На днях колега помітив, що українське суспільство реагує на події так, ніби щойно два роки країні, й вони самі до цього ніколи ні про політику, ні про якісь суспільні інститути не чули: "Щось схоже, якби вчора з запалом неофітів обговорювали, чи треба мити руки перед їжею, а сьогодні всі перелаялися з питання, чи варто чистити зуби ввечері".

223 просмотра. Обговорити (0)

Історія, сучасність, творчі перспективи, а також корифеії сцени про себе, про друзів, про акторське життя.

197 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському національному університеті навчаються сотні студентів-іноземців, переважна більшість яких потрапила до нас з далекої Індії.

297 просмотров. Обговорити (0)

Катерина живе на вулиці Гагаріна, у будинку під номером 16. Жінка кинута на поталу долі: нема належних умов для життя, близькі, які також бідують, живуть у Середньому.

297 просмотров. Обговорити (0)

Це — Арво Валтон. З’явився він на карпатських обширах завдяки перекладацькій роботі працівника УжНУ Миколи Антоненка та вже покійного Івана Петровція...

163 просмотра. Обговорити (0)

На тижні, що минає, Марія Михайлівна Безик-Фотул із Дусина відзначила свій чудовий ювілей – до її ошатної та завжди прибраної оселі, яка притулилася на горбочку під бережком, що стрімко береться д’горі, завітало славне та прекрасне вісімдесятиріччя.

186 просмотров. Обговорити (0)

Правда, на жаль, для нього, не з Дня народження, а з часів його занять краєзнавством та історією Закарпаття.

323 просмотра. Обговорити (0)

Багатющий туристичний потенціал області використовується максимум відсотків на десять

344 просмотра. Обговорити (0)

Українська література і наука зазнали важкої втрати. 20 травня перестало битися серце відомого критика, літературознавця, прозаїка, публіциста, члена Національної спілки письменників України, кандидата філологічних наук, доцента УжНУ Юрія Івановича Балеги.

193 просмотра. Обговорити (0)
Енергійну людину неймовірної цікавості до життя – художника, скульптора, доктора мистецтвознавства, викладача історії світового мистецтва, письменника, журналіста...
313 просмотров. Обговорити (0)

Кмітливого та діяльного чоловіка запросили на роботу в Тячівську РДА.

386 просмотров. Обговорити (0)