Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

чемпіонат

23 квітня на базі Мукачівської ДЮСШ відбувся Чемпіонат Закарпатської області з хортингу. Змагання такого рівня в Мукачеві проводились вперше, але організація і кількість учасників підтвердила, що національний вид спорту хортинг невпинно розвивається і приваблює молодих спортсменів.
119 просмотров. Обговорити (0)

Українська спортсменка Марина Ільїнська здобула срібну нагороду чемпіонату Європи з бадмінтону серед юніорів.
Про це повідомляє Федерація бадмінтону України.

Українка поступилася у фіналі данській спортсменці Джулії Якобсен з рахунком 8:21, 17:21.

До цього у змаганнях за вихід у фінал Ільїнська перемогла Ірину Андерсен з Данії з рахунком 14:21, 23:21, 21:18.

161 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

24 березня в Ужгороді розпочався чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, який проводять Міністерство молоді та спорту України, Ліга радіоаматорів України та Товариство сприяння обороні України.

242 просмотра. Обговорити (0)
Ужгородець став першим в області кандидатом у майстри спорту з плавання за часів незалежності України!
201 просмотр. Обговорити (0)

Після 19-ти турів лідирує донецький "Шахтар". На другому місці — "Динамо". Першу трійку замикає "Зоря".

Завершився з’їзний тур Першої ліги ЧУ з гандболу серед чоловічих команд, який проходив з 3-го по 5-е березня в Ужгороді.

151 просмотр. Обговорити (0)

За результатами відбіркових півфінальних ігор за третє місце змагалися команди «Спартак» та «Шахтарські Барси».

186 просмотров. Обговорити (0)

Днями в Ужгороді в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 пройшов Чемпіонат міста з боксу серед юнаків (2003-2004 р.н.), юніорів (2001-2002 р.н.) молоді (1999-2000 р.н.) та чоловіків клубів та ДЮСШ м. Ужгород у відповідних вагових категоріях згідно правил АІВА.

194 просмотра. Обговорити (0)

У матчі головних фаворитів жіночого чемпіонату лідер сезону "Галичанка" в Ужгороді розгромила місцеві "Карпати" (26:16), не дозволивши суперницям наздогнати себе в турнірній таблиці, інформує прес-служба ФГУ.

137 просмотров. Обговорити (0)

Тенісистка Марія Костюк стала першою українкою, яка виграла юніорський турнір Australian Open

167 просмотров. Обговорити (0)
У неділю, 11 вересня, пройшли матчі вищої ліги та команд першої у Східній зоні. Результати турів пропонуємо вашій увазі.
235 просмотров. Обговорити (0)

Фінальні ігри сезону Закарпатської ліги КВН пройдуть 14 та 28 вересня у ПАДІЮНі.

258 просмотров. Обговорити (0)
Завершились футбольні матчі 16-го чемпіонату Закарпаття у Вищій лізі та 14-го туру Західної зони першості області.
305 просмотров. Обговорити (0)

20-21 серпня у Виноградові, біля підніжжя Чорної гори, в готельно-розважальному комплексі"Чорна Гора" пройшов перший відкритий чемпіонат України та Закарпаття з пляжної боротьби.

241 просмотр. Обговорити (0)

Відбувся розіграш відкритого Кубку Закарпатської митниці ДФС з міні-футболу. За кубок змагались працівники різних митних підрозділів та запрошені дві команди – Головне управління ДФС у Закарпатській області та Закарпатська обласна державна адміністрація.

226 просмотров. Обговорити (0)

Вперше у місті Ужгород на стадіоні «Авангард» на базі Чопського прикордонного загону з 20 по 22 травня 2016 року відбудеться чемпіонат Державної прикордонної служби України зі службового багатоборства.

269 просмотров. Обговорити (0)

Вже не в перший раз в курортному містечку Санта Сусанна проходить Чемпіонат Європи IFBB з бодібілдингу та фітнесу.

452 просмотра. Обговорити (0)

13 квітня методом сліпого жеребкування пройшло призначення арбітрів на поєдинки 1-го туру чемпіонату та першості області серед аматорських команд.

438 просмотров. Обговорити (0)
Пропонуємо Вашій увазі повну версію програми "Час футболу" на телеканалі "Тиса-1" за вівторок (12.04.16).
395 просмотров. Обговорити (0)

8 травня у с. Косонь на Берегівщині відбудеться IV Міжнародний «Чемпіонат Бограча – 2016».

407 просмотров. Обговорити (0)

Вони прийняті на недільному засіданні Виконкому Федерації футболу Закарпаття.

448 просмотров. Обговорити (0)

21 країни світу, 50 учасників представлені на 22 чемпіонаті світу МКФ зі слідової роботи з собаками службових порід, який вперше проводять в Україні. І для проведення світового чемпіонату обрано саме Мукачево.

221 просмотр. Обговорити (0)

Вигравши з рахунком 4:0 поєдинок із хустською "Оболонню".

206 просмотров. Обговорити (0)

На сцені ужгородського ПАДІЮНу розпочалися ігри 1/4 фіналу Закарпатської ліги КВН. Переможцями першого чвертьфіналу став дует "Уйко Шоні".