ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

закордонний паспорт

Електронна черга для отримання адміністративної послуги, які надаються міграційною службою – це централізований сервіс, і на Закарпатті вперше запустили у Мукачеві.
126 просмотров. Обговорити (0)
Деякі люди обурюються, що закордонний паспорт треба чекати. Проте це не залежить від ДМС, а від заводу, який займається друком.
165 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Мешканці Тячівської ОТГ зможуть отримувати паспорти громадян України та паспорти для виїзду за кордон в приміщенні їхнього ЦНАП. Необхідне обладнання буде придбане в рамках реалізації програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.

141 просмотр. Обговорити (0)

У Державній міграційний службі вказали на причини затримки видачі паспортів

368 просмотров. Обговорити (0)

Шахраї пропонують за гроші "вирішити питання" отримання закордонного паспорту

302 просмотра. Обговорити (0)

Після ухвалення безвізового режиму в Україні значно зросла кількість охочих отримати закордонний паспорт. Найпростіше оформити його за допомогою державного сервісу "Документ".

566 просмотров. Обговорити (0)

Відсьогодні українці нарешті отримали право вільно подорожувати європейськими країнами, втім навіть після скасування віз необхідно оформити закордонний паспорт.
Такий документ із біометричним чіпом необхідний для того, щоб зберігати базову інформацію про власника: відбитки пальців, відцифроване фото обличчя та підпис.
Сервіси та вартість

2104 просмотра. Обговорити (0)

Остаточне ухвалення Радою Євросоюзу безвізового режиму для українців змусило жителів анексованого Криму переглянути своє ставлення до паспортів нашої країни, особливо до закордонних.

641 просмотр. Обговорити (0)

Чоловік обіцяв за "винагороду" прискорити оформлення закордонних паспортів

524 просмотра. Обговорити (0)

Мережа Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» рада вам повідомити про відкриття 28 листопада цього року Центру «Паспортний сервіс» у місті Ужгороді по вул. Фединця, 18А.

1338 просмотров. Обговорити (0)

Останнім часом у соцмережах жваво обговорювалася блокада кількома активістами приміщень Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

1299 просмотров. Обговорити (0)

Очевидно, недолюстрованому головному прикордоннику України Віктору Назаренку, який прислужував режиму Януковича і дав втекти тому ж Януковичу, нема в Києві чим зайнятися.

468 просмотров. Обговорити (1)

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі ФБ депутат Закарпатської обласної ради Іван Шкирта.

269 просмотров. Обговорити (0)
Будівля Державної міграційної служби в Ужгороді перебуває в облозі протягом всього робочого дня.
634 просмотра. Обговорити (0)

Депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета написав на своїй сторінці Фейсбук, що для того аби виготовити закордонний паспорт люди займають чергу вночі.

1076 просмотров. Обговорити (0)

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон. Натомість виготовлятимуть дитячий закордонний паспорт, який надалі стане єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону неповнолітніми.

957 просмотров. Обговорити (0)
З 12 січня у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області розпочався прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Слід зазначити, що, згідно з чинним законодавством, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чіпа. Цим правом уже скористалися більше півтори тисячі закарпатців.
641 просмотр. Обговорити (0)

Як і в країнах Євросоюзу, українським дітям видаватимуть паспорти для поїздок за кордон, термін їх дії складатиме 4 роки.

536 просмотров. Обговорити (0)

У спеціальному центрі, видаватимуть закордонні паспорти людям з інших областей, які працюють чи навчаються на Закарпатті.

1446 просмотров. Обговорити (0)