ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

майно

З 1 січня 2017 року розпочинається кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з ПДФО і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

133 просмотра. Обговорити (0)

У Міністерстві юстиції України в цьому році планують впровадити реєстр боржників по оплаті послуг ЖКГ.

186 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні.

171 просмотр. Обговорити (0)

Питання зазіхань на майно профспілок, підтвердження права власності Закарпатської обласної ради профспілок на Будинок профспілок на площі Народній, 5, знову стало предметом судового розгляду. Цього разу свої права на цю будівлю заявив Фонд державного майна України.

220 просмотров. Обговорити (0)

Львівський апеляційний господарський суд погодився з доводами апеляційної скарги прокуратури Закарпатської області та визнав недійсними електронні торги ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції з продажу нерухомого майна Державного підприємства «Батьовський комбінат хлібопродуктів» загальною площею 5192,5 кв.м.

159 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області нагадує про початок кампанії декларування доходів громадян отриманих в 2015 році.

235 просмотров. Обговорити (1)

Спеціалісти податкової м.Ужгорода нагадують, що 30 квітня 2015 р. — останній день для подання громадянами по­даткової декларації про майно­вий стан і доходи за звітний пері­од — 2014 рік.

363 просмотра. Обговорити (0)

Саме стільки пропонується виділити міським депутатам на забезпечення окремого 15-го ОГПБ з Ужгорода на черговій сесії міської ради.

225 просмотров. Обговорити (0)

Свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя у разі смерті одного з подружжя видається на підставі письмової заяви другого з подружжя на частку у їх спільному майні з подальшим повідомленням спадкоємців померлого, які прийняли спадщину.

699 просмотров. Обговорити (0)

Щодо нововведень стосовно проведення державної реєстрації права власності з видачею свідоцтва на об'єкт нерухомого майна державної та комунальної власності.

407 просмотров. Обговорити (0)

Державна податкова інспекція у Рахівському районі інформує, що з початку цього року свої доходи, отримані протягом 2013 року, задекларували 32 жителі району. Загальна сума задекларованого доходу склала понад 1 млн. 691 тис. грн. Із задекларованої суми підлягає сплаті до бюджету 41 тис. гривень.

225 просмотров. Обговорити (0)

У разі, якщо громадяни у 2013 році здавали свою квартиру в оренду іншим громадянам, то їм необхідно подати декларацію про майновий стан та доходи.

406 просмотров. Обговорити (0)

Згідно статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в редакції від 11.02.2010 №1878-6 (далі – Закон) державна реєстрація прав проводиться на підставі:

488 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до ст. 355 Цивільного кодексу України (ЦКУ) майно, що є у власності двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно).

640 просмотров. Обговорити (0)

Спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю (частина перша статті 368 Цивільного кодексу України, далі-Кодексу).

333 просмотра. Обговорити (0)

Територіальними органами Головного управління Міндоходів у Закарпатській області надіслано понад 7 тис. запрошень власникам житлової нерухомості щодо звірки кількості об'єктів житлової нерухомості та їх розмірів. Більше 2,6 тис. об’єктів нерухомості таку звірку вже провели.

619 просмотров. Обговорити (0)

В цьому році закарпатська влада планує продати комунального майна на 4 мільйони гривень. Про це сьогодні, 10 червня, повідомив начальник управління з питань майна комунальної власності Віктор Лущак.

332 просмотра. Обговорити (0)

До уваги громадян! З 01 січня 2013 року в Україні почала діяти нова система державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

907 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до частини третьої статті 68 Закону України «Про виконавче провадження» (у новій редакції) про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника державний виконавець виносить постанову, яка надсилається для виконання підприємству, установі, організації, фізичній особі, фізичній особі - підприємцю за місцем отримання боржником відповідних доходів.

5419 просмотров. Обговорити (0)

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону на право укладання договору оренди державного майна

1464 просмотра. Обговорити (1)

Інформація Свалявської міської ради про оголошення конкурсу з відбору cуб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у м.Свалява.

1376 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня під головуванням Бейла Чізмара відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії Берегівської районної ради V скликання. Депутати затвердили порядок денний, включивши в нього 26 питань, які попередньо були обговорені та проаналізовані у постійних депутатських комісіях.

1358 просмотров. Обговорити (0)