ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Нижнє Селище

Світлини такої ферми, на яких видно весь процес від вирощування до дегустації, оприлюднив закарпатський туризмознавець Федір Шандор.

189 просмотров. Обговорити (0)

І знову Закарпаттям. Тут можна їздити нескінченно - кожне село має свою родзинку і відрізняється від інших. Хтось - вище всіх у горах, у когось - найдовша вулиця - одна - уздовж річки, комусь дісталося аж три річки, і кожна може претендувати на звання найкрасивішої річки Закарпаття...

221 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Француз Орест Дель Соль організував в селі Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області м'ясо-молочну еко-ферму «Зелений гай».

259 просмотров. Обговорити (0)

27 серпня у Велятині на базі розважального комплексу «Теплі води» вдруге пройшов фестиваль «Пинтя Фест».

479 просмотров. Обговорити (0)

На Хустщині у Нижньому Селищі чоловік згорів у власному будинку. Його тіло знайшли на ліжко поблизу телевізора, що загорівся.

470 просмотров. Обговорити (0)

У Хусті відбулися обласні фінальні змагання «Краще спортивне село Закарпаття», присвячені 65-річчю Закарпатської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, в яких взяли участь команди сіл і селищ семи районів нашого краю.

623 просмотра. Обговорити (0)

«Краще спортивне село». Саме під такою назвою з 2012 року в Україні проводяться фінальні сільські, всеукраїнські, обласні та районні спортивні ігри.

436 просмотров. Обговорити (0)
У Нижньому Селищі на Закарпатті головне – мати корову. Не пропадеш. 13 років тому тут запустили соціально-економічний проект – Селиську сироварню.
639 просмотров. Обговорити (0)
На Закарпатті працює велика і досить стара сироварня, яка знаходиться в Нижньому Селищі, Хустського району. Тут виготовляють справжній чоловічий «Нарцис Карпат» – це найбільший за розмірами сир, який виробляють на підприємстві. Цим сортом опікується директор сироварні, адже, щоб його перевернути, потрібна нежіноча сила.
563 просмотра. Обговорити (0)
Тут виготовляють справжній чоловічий «Нарцис Карпат» – це найбільший за розмірами сир, який виробляють на підприємстві. Цим сортом опікується директор сироварні, адже, щоб його перевернути, потрібна нежіноча сила.
1604 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатська культура своєрідна. Вона ввібрала в себе риси сусідніх народів, і тому в кожному районі Срібної Землі виграє своїм неповторним кольором. Аби зберегти її частинку, котра ще не втрачена, в нашому краї регулярно організовуються фестивалі закарпатської культури – пісні, танцю, кухні тощо.

1145 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, саме у так званих дрібних сільських виробниках, а не великотоварних господарствах, прогресивні французькі фермери вбачають порятунок від неякісних продуктів харчування, сільського безробіття та забруднення довкілля. Чи є майбутнє у такої форми виробництва на Закарпатті — з’ясовували днями у с. Нижнє Селище Хустського району під час «круглого столу» на тему: «Перспективи розвитку дрібного сільського виробника в Закарпатському регіоні».

1297 просмотров. Обговорити (0)

У рамках проекту "Музичні вечори в Золотих Воротах" 1 жовтня у м. Києві закарпатський гурт "Гудаки" презентує нові творчі доробки і третій альбом "Гудаки не Люди".

2190 просмотров. Обговорити (0)

Справжній швейцарський сир виготовляють у Нижньому Селищі на Закарпатті. Рецепти сирів з коров’ячого молока розробив Петро Пригара. У сховищі де дозрівають сири, проводіть екскурсії для гурманів. Як повідомив кореспондент UA-Reporter.com нині Петро Пригара планує відкрити на Закарпатті Дім сиру.

12661 просмотр. Обговорити (5)

Відомий закарпатський гурт «Гудаки» із села Нижнє Селище Хустського району днями презентував давно очікуваний диск «Гудаки—не люди».

1373 просмотра. Обговорити (1)

У селі Нижнє Селище, що на Хустщині, вже восьмий рік живе і працює гурт «Гудаки». Щоправда тішить своєю автентичною музикою та запальним співом колектив здебільшого закордонних слухачів.

1544 просмотра. Обговорити (1)

10 племінних корів молочної чорно-рябої породи отримала у подарунок громада с. Нижнє Селище у Хустському районі від Міжнародної благодійної фундації “Хайфер Проджект Інтернешенл” (МБФ “ХПІ”).

1464 просмотра. Обговорити (0)

4 липня о 19 годині в приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру "Бавка" в Ужгороді відбудеться безкоштовний концерт народного гурту з села Нижнє Селище “Гудаки”. Мета — познайомити жителів та гостей обласного центру Закарпаття з творчістю даного колективу, який відомий далеко за межами нашої країни своїми чудовими народними мелодіями та звуками народних інструментів.

1065 просмотров. Обсудить (0)