ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

виплати

Вже через кілька тижнів українцям проіндексують соціальні виплати на 5,2%.
Відповідно до закону, мінімальна пенсія, зарплата і прожитковий мінімум повинні рости, як мінімум, на рівень інфляції.

Мінімальну зарплату в 2017-му піднімати більше не будуть, у той же час пенсії і прив’язані до прожиткового мінімуму виплати перерахують 1 травня.

1812 просмотров. Обговорити (1)

Таким нововведенням не задоволені пенсіонери, які звикли економити на поїздках та розраховуватися по платіжкам за звичною схемою

251 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Українцям радять подати заяву у районне управління ПФ за місцем перебування на обліку

153 просмотра. Обговорити (0)

За три роки населення України скорочувалася стрімкими темпами і досягло 318 тисяч чоловік, і Україна встановила антирекорд по демографії в Європі, тому уряд ставить перед собою найсміливіші завдання по збільшенню народжуваності в країні.

313 просмотров. Обговорити (0)

У 2017 році порядок розрахунку лікарняних листів, у тому числі при оформленні допомоги на вагітність та пологи, не змінився. Проте зросли соціальні стандарти і мінімальна зарплата, тому змінилися і виплати.

“Обозреватель” з’ясував граничні суми, які можуть отримати українці в цьому році.

3026 просмотров. Обговорити (1)

Як не гірко констатувати, однак у нашій країні все "тимчасове" майже завжди ставало постійним.

812 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомила перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Тетяна Король, станом на 1 грудня п.р. в краї перебувало 282,2 тис. пенсіонерів та 9,8 тис. пенсіонерів силових структур. За 11 місяців нинішнього року призначено 12 322 пенсії.

396 просмотров. Обговорити (0)

ПриватБанк виплачує по 50 гривень кожному закарпатцю із обмеженими фізичними можливостями. За словами спеціалістів, на сьогоднішній день в області нараховується більше 60 тис. жителів з інвалідністю.

494 просмотра. Обговорити (0)

До бюджету Пенсійного фонду Закарпатської області з усіх джерел фінансування торік надійшло 2 639,9 млн грн. Власні надходження становили 1 554 млн грн (99,6% планових показників на цей період), розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Анастасія Пентек на прес-конференції за підсумками роботи фонду за минулий рік.

1503 просмотра. Обговорити (0)