ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Воєводино

12 листопада на Закарпатті у парку Шенборна (курорт «Воєводино») відкрили пам’ятник Сіссі -- імператриці Австрії, дружині імператора Франца Йосифа I). Скульптура стала новою родзинкою для туристів і вдало доповнила комплекс паркового мистецтва у Шенборні, який цими днями відзначає 4-річчя з дня створення.

93 просмотра. Обговорити (0)
Парк Шенборна – це аристократичний шарм і європейська розкіш з атмосферою Австро-Угорської імперії у поєднанні з дивовижною природою Карпат
559 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Традиції святкування Івана Купала на Закарпатті відродять 8 липня в Перечинському районі

173 просмотра. Обговорити (0)

Геннадій Москаль проінспектував ремонт автодороги "Кольчино – Лісарня – Пузняківці" в Мукачівському районі, розпочатий на початку серпня.

215 просмотров. Обговорити (0)

Кінний клуб Воєводино запрошує здобути навички з верхової їзди з персональним інструктором або відправитися у кінний похід горами Закарпаття.

673 просмотра. Обговорити (0)

Ці красуні завітали на Закарпаття з Донецька, де вони навчаються у спортивній школі "Спартак". Дівчатка цілих десять днів тренувалися на курорті "Воєводино", хоча й відпочивати не забували! Враженнями від Закарпаття поділилась тренер команди, Юлія:

830 просмотров. Обговорити (0)

«Весняні канікули за 100 грн.» Таку акцію, яка розпочинаєтсья вже з наступного тижня, приготував для батьків та дітей закарпатський курорт «Воєводино».

603 просмотра. Обговорити (0)

17 квітня 2009 року о 12 годині 15 хвилин відбудуться чергові щорічні збори акціонерів ВАТ Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта». Заплановане місце проведення зборів — Закарпатська область, Перечинський район, село Тур’я Пасіка, Воєводино, конференц-зал туристичного комплексу «Воєводино».

10327 просмотров. Обговорити (0)