ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

зміни

У ході засідання депутати констатували, що за три місяці 2017 року всі митні надходження направлено у держбюджет і жодних відрахувань на утримання доріг краю в рамках експерименту не має.

80 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Зношеність електропоїздів «Укрзалізниці» досяг 86%. Якщо держава не закупить нових і не реформує залізничні перевезення, то через рік-два підприємство зупиниться, відзначають експерти.

159 просмотров. Обговорити (0)

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», який набув чинності 01.01.2017, внесено зміни, зокрема, до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та збільшено розміри адміністративного збору за внесення змін та надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

106 просмотров. Обговорити (0)

Для ефективності боротьби з митними правопорушеннями та протидії випадкам контрабанди, організації належного контролю за експортом лісоматеріалів, недопущення вивезення за межі митної території України лісоматеріалів

135 просмотров. Обговорити (0)

Всі мобільні оператори України готують серйозні зміни в тарифах - найближчим часом оператори відмовляться від смс-повідомлень і дзвінків і перейдуть на спеціальні додатки, підключивши які, доведеться платити за пакет послуг, тобто за мобільний Інтернет.

1741 просмотр. Обговорити (0)

В головному фіскальному органі Закарпатської області інформують, що наказом Міністерства фінансів України від 26 вересня 2016 року № 841 внесено зміни до декларації акцизного податку та Порядку її заповнення. Наказ набрав чинності 22 листопада 2016 року.

264 просмотра. Обговорити (0)

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області звертають увагу, що 22 листопада 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26 вересня 2016 року № 841 «Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2016 року за № 1365/29495 (далі – наказ № 841).

141 просмотр. Обговорити (0)

Лідер України заявив, що погоджується з негативним ставленням українців до написів в паспортах російською мовою.

162 просмотра. Обговорити (0)

2 листопада 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 №1666-VIII, якого ще називають «антирейдерським законом».

999 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 19 жовтня, на базі НУБіПу відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

211 просмотров. Обговорити (0)

Депутати Закарпатської обласної ради на своєму другому пленарному засіданні четвертої сесії прийняли рішення про створення робочої групи з підготовки внесення змін до Закону України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття» та затвердили її склад.

192 просмотра. Обговорити (0)

Сервіс мікроблогів Twitter, починаючи з 19 вересня, змінить політику щодо обмеження повідомлень за кількістю символів і виключить з обліку кількості символів посилання і фотографії, передає The Verge.

145 просмотров. Обговорити (0)

Кабмін України змінив правила призначення житлових субсидій для непрацюючих пенсіонерів.

211 просмотров. Обговорити (0)
Політик і громадський діяч, екс-голова Закарпатської облради Володимир Чубірко взяв участь у програмі «Громадський контроль» на телеканалі «М-студіо».
301 просмотр. Обговорити (1)

За рік з моменту теракту в Мукачевому на Закарпатті змінилося багато чого. І плани на майбутнє у місцевої влади досить амбітні.

358 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада повернула українцям право включати в дані для розрахунку пенсії заробітки за період до 1 липня 2000 року. Очікується, що Президент цей закон підпише.

512 просмотров. Обговорити (0)

Народні депутати України мають намір змінити умови виходу на пенсію.

1008 просмотров. Обговорити (0)

Програміст, інвестор і підприємець Джеймс Альтушер, що запустив вже кілька стартапів, опублікував на TechCrunch дуже простий, корисний і чесний мануал для тих, хто хоче радикально змінити сферу діяльності, але не знає, з чого почати.

607 просмотров. Обговорити (0)

Україна вже практично місяць живе по правкам до Податкового кодексу, який набрав чинності з 1 січня. Так, з початку 2016 року для більшості підприємств була знижена до 22% ставка єдиного соціального внеску. Змінилися податкові умови і для фізичних осіб.

371 просмотр. Обговорити (0)

Центр комерційного права за участю відомих українських експертів у сфері корпоративного управління та з урахуванням найкращих міжнародних практик підготував проект Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Про це йдеться у відповідному повідомленні, розміщеному на сайті Держрегуляторної служби.

1086 просмотров. Обговорити (0)

Депутати Закарпатської обласної ради розглянули 5 січня обласний бюджет у новій редакції.

230 просмотров. Обговорити (0)

Які повноваження отримають громади, яку роль відіграватимуть префекти і як функціонуватиме місцеве самоврядування в разі прийняття змін до Конституції України?

329 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівський нардеп пояснив, чому сьогодні не голосував і що з того вийде...

1870 просмотров. Обговорити (1)

Четверо - за, шестеро - проти, двоє - відсутні. Такі ось підсумки сьогоднішнього голосування у залі Верховно Ради за зміни до Основного Закону.

625 просмотров. Обговорити (0)
У понеділок, 31 серпня, на нас, можливо, очікують зміни Основного закону, які визначать життя українців на багато років вперед.
505 просмотров. Обговорити (0)