ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

експерти

Експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) презентували рейтинг регіонального індексу ділового клімату.

96 просмотров. Обговорити (0)
Важко повірити, але ще сім років тому цієї гори посеред рівнинних територій Угорщини не було.
111 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відповідно до директиви Європейського Парламенту та Ради 2006/22, Національною інспекцією праці Словацької Республіки, на північному заході Словаччини неподалік м. Жиліна в період з 27 по 29 вересня 2017 року, в рамках #EuroControleroute (http://www.euro-controle-route.eu/site/) проводяться заходи міжнародного придорожнього контролю.

226 просмотров. Обговорити (0)

Вартість українського хліба буде поступово підтягуватися до мінімального європейського рівня.

204 просмотра. Обговорити (0)
Експерти склали рейтинг 10 найстильніших автомобілів в історії. При цьому у список не ввійшла жодна машина, створена в XXI столітті!
850 просмотров. Обговорити (0)

Знавці автентичних традицій нагадали, що в Україні не існує свята Масляної.

Етнологи, культурологи, фольклористи та релігієзнавці обговорили у Львові автентичні проблеми та розповіли про те, як підробляють українські звичаї російськими. Зокрема мова йшла про вигадане "свято" Масляної, якого в Україні не існувало, повідомляє Львівський портал.

231 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 22 жовтня, біля вхідних дверей одного із кафе м. Мукачева було виявлено вибуховий пристрій.

260 просмотров. Обговорити (0)

Середній розмір зарплати українців на кінець року досягне приблизно 200 доларів або ж додасть 235 грн до ставок грудня 2016 року.

247 просмотров. Обговорити (0)

У місті Чоп відбулося обговорення на тему "Етичні стандарти депутата у місті Чоп". Всі присутні змогли висловити свої пропозиції для внесення змін в положення майбутнього кодексу.

220 просмотров. Обговорити (0)

Споживачам можна не сподіватися на зниження вартості нафтопродуктів на АЗС

264 просмотра. Обговорити (0)

Міносвіти запрошує експертів до участі в проекті з розвантаження програми для учнів 1-4 класів.

379 просмотров. Обговорити (0)

У період з 29 вересня до 01 жовтня 2015 року в м. Негрешть Оаш, Румунія відбулася зустріч українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води.

413 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 30 квітня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Передвиборча ситуація в Україні та на Закарпатті: політичні та правові передумови проведення виборів Президента – 2014».

577 просмотров. Обговорити (0)

На офіційному сайті Програми Транскордонного Співробітництва (ENPI-CBC) Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 з’явилося повідомлення про те, що Спільний Моніторинговий Комітет під час своєї третьої наради (яка відбулася 23-24 листопада 2010 року в Біловежі) прийняв рішення про затвердження переліку 21 проекту, що отримують фінансування в рамках першого набору пропозицій.

769 просмотров. Обговорити (0)

Праця слідчого-криміналіста – нелегка, і у значній мірі саме від їх роботи залежить успіх розкриття кримінальної справи. Адже вони у складі «авангардної» міліцейської групи приїжджають на місце надзвичайно події і першими приступають до роботи :

1134 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com, працівники Виноградівської митниці дуже часто по роботі звертаються до своїх колег в Ужгородській митниці по питанню експертного забезпечення митних органів.

863 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (Галац, 1997), Регламенту оцінки якості прикордонних вод і Регламенту про заходи, які вживаються при небезпечних і надзвичайних забрудненнях прикордонних річок, що неможливо уникнути, в м. Окна Шугатаг, Румунія, відбулася зустріч українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води.

1325 просмотров. Обговорити (0)

1-2 грудня в Будинку вчених Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську пройде Міжнародна наукова конференція “Євроатлантична інтеграція України: регіональні аспекти інформування населення”.

1231 просмотр. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді 28 та 29 жовтня проходила зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод, в якій взяли участь пред-ставники українських та словацьких природоохоронних структур.

1021 просмотр. Обговорити (0)

Пасажирський літак, що прямував з Фаро (Португалія) в Ковентрі вчинив екстрену посадку в аеропорту Стансед через загрозу вибуху.

881 просмотр. Обсудить (0)