ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

симптоми

Загрузка...

Весняне цвітіння дерев та кущів завдає чимало шкоди алергікам, особливо від алергії страждають діти. Часто батьки не можуть відрізнити підступні симптоми алергії від застуди та неправильно лікують своїх чад.
Портал дасть кілька порад, як миттєво розпізнати алергію.
Часто алергія супроводжується ринітом, проте він має певні відмінності від того, коли дитина захворіла на ГРВІ.

408 просмотров. Обговорити (0)
Днями ЗМІ поширили інформацію щодо проблем із наявністю протизміїної сироватки у медичних закладах області. Директор Закарпатського центру екстреної медичної допомоги Томаш Білинець прокоментував ситуацію, яка склалася на сьогодні:
488 просмотров. Обговорити (0)

З проблемою поганого апетиту стикався кожен. На його відсутність може вплинути декілька факторів. У випадку, відсутності апетиту, людину складно змусити себе щось з'їсти, але це несе за собою негативні наслідки.

193 просмотра. Обговорити (0)

В Україні цього місяця очікується новий спалах епідемії грипу. Відповідні дані озвучив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Він зазначив, що медики підтвердили попередні прогнози: пік захворюваності припаде на середину лютого цього року.

256 просмотров. Обговорити (0)

Головні фактори появи цукрового діабету у людини визначили фахівці із Брістольського університету.

Під час лабораторних досліджень вчені виявили, що підвищення рівня цукру у крові залежить від спадковості. Вони висловили думку, що тільки у деяких випадках хвороба виникає протягом життя, а не передається на генетичному рівні.

262 просмотра. Обговорити (0)

29 вересня 2016 року в Україні стартувала Всеукраїнська кампанія боротьби із серцево-судинними захворюваннями (далі – ССЗ) тривалістю в 100 днів.

312 просмотров. Обговорити (0)

Щотижня майже 6 тис. громадян Болгарії вражає хвороба, викликана невідомим поки фахівцям типом інфекційного вірусу. Про це повідомило міністерство охорони здоров'я країни.

976 просмотров. Обсудить (0)