ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

контрабандисти

Сьогодні, близько другої години ночі прикордонники відділу «Косино» Мукачівського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів.

212 просмотров. Обговорити (0)
Злочинне угруповання контрабандистів зброї та наркотиків з країн Центральної Європи ліквідували в Ужгороді співробітники Служби безпеки України.
230 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні вранці на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону запобігли спробі незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів.

238 просмотров. Обговорити (0)

Набрали законної сили вироки Ужгородського міськрайонного суду стосовно контрабандистів вогнепальної зброї та боєприпасів.
Налагоджений двома місцевими мешканцями контрабандний канал торік блокувала СБУ в Закарпатській області.

209 просмотров. Обговорити (0)

За минулу добу на кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону попередили дві спроби тютюнової контрабанди.

166 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону запобігли спробі незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів.

210 просмотров. Обговорити (0)

Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з протидії контрабандній діяльності на державному кордоні України.

219 просмотров. Обговорити (0)

Працівники податкової міліції Закарпаття виявили та вилучили тютюнові вироби підготовлені до незаконного переміщення через державний кордон України.

254 просмотра. Обговорити (1)

Співробітники Держприкордонслужби разом із взаємодіючими підрозділами, в тому числі суміжних країн, проводять активну роботу щодо протидії контрабандній діяльності на державному кордоні, зокрема припиненню переміщенню тютюнових виробів.

199 просмотров. Обговорити (0)

У прикордонному відомстві тривають активні заходи щодо протидії злочинній діяльності на кордоні.

222 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті тривають активні заходи протидії контрабандній діяльності. Так, учора вдень прикордонники відділу «Великий Бичків» Мукачівського загону затримали трьох громадян України, які намагалися перенести сигарети до Румунії.

169 просмотров. Обговорити (0)

У Рахівському районі Закарпаття контрабандисти напали на прикордонника, котрий не давав возити в Румунію сигарети.

288 просмотров. Обговорити (0)

Військовослужбовці Державної прикордонної служби продовжують активно протидіяти протиправній діяльності на державному кордоні.

387 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті прикордонники затримували контрабандистів сигарет та наздоганяли порушників з пострілами.

370 просмотров. Обговорити (0)

Декілька великих партій контрабандних сигарет затримали учора на Буковині та Закарпатті прикордонники України, Румунії та Угорщини в рамках посилених спільних заходів з охорони державного кордону.

293 просмотра. Обговорити (0)

Системні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, які здійснює прикордонне відомство, все частіше змушують контрабандистів вишукувати нові шляхи переміщення тих чи інших товарів через кордон.

283 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті місцеві жителі стали на захист контрабандистів від прикордонників, які їх переслідували з метою перевірки.

454 просмотра. Обговорити (0)

Прикордонники України та Румунії продовжують нарощувати свої зусилля по протидії правопорушенням на українсько-румунській ділянці кордону.

420 просмотров. Обговорити (0)

Імовірних контрабандистів затримали на кордоні з Румунією прикордонники Мукачівського загону.

376 просмотров. Обговорити (1)

Завдяки відеокамерам словаки затримали контрабандистів, що вивантажили з поїзда 300 блоків контрабандних сигарет із Закарпаття

567 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє прес-служба СБУ, співробітникам відомства вдалося знешкодити озброєну групу контрабандистів на кордоні в Закарпатській області. Під час затримання зав'язалася перестрілка. На щастя, ніхто не постраждав.

919 просмотров. Обговорити (0)
Протягом грудня вертольоти Збройних сил України із прикордонними нарядами на борту будуть здійснювати моніторингові польоти вздовж лінії державного кордону.
269 просмотров. Обговорити (0)

Причиною падіння українського вертольота в Словаччині став густий туман і низька висота польоту судна.

351 просмотр. Обговорити (0)

Несподіваний розвиток отримала історія з українським літаком, знайденим на території Словаччини наприкінці минулого тижня.

1017 просмотров. Обговорити (0)

Лісову дорогу біля с.Лазещина Рахівського району, на якій учора силовики затримали завантажений сигаретами «Урал», за вказівкою Геннадія Москаля перекопали екскаватором. У кількох місцях викопані глибокі траншеї, через які не зможе проїхати жоден автотранспорт.

545 просмотров. Обговорити (1)