Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

чемпіонат світу

З 29 травня по 2 червня Ірина Компанієць та Ірина Яблонська-Бобаль проходять збір жіночої збірної України, яка базується на олімпійській базі в Конча-Заспі й готуються до Чемпіонату Світу з гандболу.
208 просмотров. Обговорити (0)

Протягом тижня у місті Кіллін (США, Техас) проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь 15 українських спортсменів, 14 з яких вибороли медалі різного ґатунку.

357 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У Белграді (Сербія) відбувся завершальний етап особистого чемпіонату світу зі складання шахових композицій, який тривав із 30 липня до 6 серпня.

192 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні відбулось урочисте закриття 22-ого Чемпіонату Світу Міжнародної кінологічної федерації зі слідової роботи з собаками службових порід, що проходив у м. Мукачево з 6 по 10 квітня.

351 просмотр. Обговорити (0)

На чемпіонаті світу зі слідової роботи в Мукачеві абсолютним переможцем в командному заліку стала збірна Франції.

414 просмотров. Обговорити (0)

22-25 січня у Ніцці пройде Чемпіонат світу з петанку у форматі тет-а-тет.

323 просмотра. Обговорити (0)

Студія сучасного танцю «Бліц» з Ужгорода здобула третє місце на IХ Чемпіонаті світу з сучасної хореографії, що проходив 25-29 травня в італійському місті Кастільйончелло.

917 просмотров. Обговорити (0)

Під час Чемпіонату світу з футболу користувачі порталу UKR.NET читали вдвічі більше спортивних новин, ніж завжди.

1020 просмотров. Обговорити (0)

Із 24 по 27 вересня у французькому містечку Сейнт-Еволт проходив Чемпіонат світу з паверліфтингу, де першість у категорії до 140 кілограмів здобув наш земляк Сергій Олеоленко.