ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

семінар

В Ужгороді провели публічний семінар «Подорожуй відповідально». Ініціаторами виступила київська громадська організація «Європа без бар’єрів» спільно з Ужгородським національним університетом.
103 просмотра. Обговорити (0)
На ці питання відповідають на семінарі з гучною назвою «Жінки за зміни». Інна Силантьєва як голова Всеукраїнського жіночого руху вже ставить пріоритети для змін в Ужгороді.
103 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області запрошують платників податків взяти участь у безкоштовних семінарах на тему: «Новації в податковому законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».

282 просмотра. Обговорити (0)

Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення, а також зміни в Санітарних правилах в лісах України та інші питання роботи служб лісозахисту.

386 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 15 грудня, у Закарпатському обласному організаційно-методичному центрі культури пройшов обласний семінар-практикум «Витинанка, як дзеркало душі народу: минуле, сучасність».

422 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (голова Наталія Товтин) в своїй діяльності прагне завжди йти в ногу з часом, активно співпрацює з профспілковим активом. З цією метою використовуються різні форми роботи.

316 просмотров. Обговорити (0)

22 вересня 2016 року у м.Ужгород відбудеться семінар для платників податків. У заході, зокрема, візьмуть участь Грігол Катамадзе – Президент Асоціації платників податків України, Людмила Герасименко – генеральний директор АППУ та провідні фахівці АППУ.

211 просмотров. Обговорити (0)

12 серпня відбувся навчальний семінар та тестування делегатів (спостерігачів арбітражу) Федерації футболу Закарпаття, які обслуговувають матчі чемпіонату та першості Закарпаття 2016 року.

221 просмотр. Обговорити (0)

Лісокористування – за європейськими стандартами з відповідністю екологічним нормам, вимогам лісозбереження.

374 просмотра. Обговорити (0)

В понеділок, 16 травня, в Закарпатській ОДА відбудеться семінар-тренінг для розпорядників бюджетних коштів та суб’єктів господарської діяльності з роботи у системі електронних закупівель «ProZorro».

456 просмотров. Обговорити (0)

15 квітня у залі Вченої ради УжНУ відбувся міжнародний семінар-практикум на тему партнерства України та НАТО. Обговорювали шлях до співпраці: від стратегічних декларацій до тактики практичних дій.

566 просмотров. Обговорити (1)

Прискорення процедури митно-прикордонного контролю громадян на спільній ділянці українсько-словацького кордону, створення кращих умов на прикордонних пунктах пропуску – це тільки частина питань, які 6 квітня обговорили на семінарі в Ужгороді

343 просмотра. Обговорити (0)

9 квітня в Ужгороді відбудеться семінар, під час якого всі охочі зможуть дізнатися як це – бути "дитиною дощу"?

272 просмотра. Обговорити (0)

23 березня 2016 року о 17:00 у рамках роботи відділу «Вікно в Америку» відбудеться семінар “Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України на території Словаччини”.

401 просмотр. Обговорити (0)

Підприємців ознайомили з останніми новаціями у податковому та митному законодавстві.

288 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні проходив семінар щодо функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах реформування місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

403 просмотра. Обговорити (0)
Півсотні юних вихованців місцевих шкіл айкідо, які пізнають ази цього бойового мистецтва, зібрали в Ужгороді на семінарі. Дітей віком від 6-ти до 12-ти років навчали правильно падати, відбивати прості атаки та поводитись із дерев’яною зброєю.
344 просмотра. Обговорити (0)

На виконання вимог ст. 90 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» Національна школа суддів України, що забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи 17-18 листопада 2015 року в м. Ужгород в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області проводитиме семінар на тему: «Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя».

330 просмотров. Обговорити (0)

На семінарі, в якому взяли участь також адвокати, учасники АТО, громадські активісти тощо.

444 просмотра. Обговорити (0)

У рамках відзначення Днів туризму на Закарпатті та XIV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку „Тур’євроцентр - Закарпаття 2015” 25-27 вересня в краї відбудеться науково-практичний семінар “Туризм в Українських Карпатах та Карпатська конвенція”.

291 просмотр. Обговорити (0)

Ужгородська ОДПІ повідомляє, що у вівторок, 8 вересня 2015 року, буде проведено семінар на тему: «Оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів. Особливості подання Повідомлення про прийняття працівників на роботу».

538 просмотров. Обговорити (0)

18 липня у місті Ужгород відбудеться навчальний семінар «Школа місцевої демократії», який організовується Українським незалежним центром політичних досліджень (Проект «Громадяни в дії») у співпраці з Карпатським агентством прав людини «Вестед».

265 просмотров. Обговорити (0)

Днями представники з Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку провели у Закарпатській ОДА семінар зі спеціалістами райдержадміністрацій, виконкомів міських рад з питань соціального захисту населення, детально розповівши про новий порядок надання населенню житлових субсидій.

484 просмотра. Обговорити (0)

У середу, 25 березня, о 10:00 в м. Ужгород, за адресою вул. Волошина, 32 (в приміщенні Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти) відбудеться семінар на тему: «Зміни в законодавстві, що стосуються суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги)».

382 просмотра. Обговорити (0)

«Фіскальна служба не тільки здійснює контроль за сплатою податків та зборів, а і надає допомогу по роз’ясненню податкового та митного законодавства», – наголосив керівник ДПІ в Іршавському районі ГУ ДФС у Закарпатській області Роман Михайлович Жибак, відкриваючи семінар.

916 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 26 грудня, в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області пройшов організований ДФСУ Всеукраїнський семінар-форум «Волонтерська діяльність в Україні». Захід проходив у форматі відео-селекторного зв’язку, що дало змогу обговорити важливі питання, як зі сторони волонтерів з різних куточків країни, так і представників фіскальної служби, в онлайн режимі.

542 просмотра. Обговорити (0)