ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

жебраки

Жебраки – особливі люди. Ми їх шкодуємо, ми їм допомагаємо, стараємося бодай чимось підтримати чи підбадьорити.

204 просмотра. Обговорити (0)
В Берегові жебрацтво звична справа. Соціальні працівники разом з поліцейськими інспектували вулиці міста саме на виявлення жебракування.
463 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Хвору дитину, котра на той час знаходилась на стаціонарному лікуванні в районній лікарні з діагнозом – хронічний бронхіт, горе-тітка, навіть не одягнувши як слід, повела на вулицю просити милостиню...

456 просмотров. Обговорити (0)

Цыганка из Закарпатской области зарабатывала на жизнь попрошайничеством. Оказавшись в селе Черниховцы Збаражского района Тернопольской области, зашла в одно из помещений, воспользовавшись отсутствием хозяев...

1106 просмотров. Обсудить (0)

Жителька Закарпатської області у Івано-Франківську використовувала для жебракування двох своїх дітей.

Біля центрального входу залізничного вокзалу станції Івано-Франківськ правоохоронці виявили 23-річну мешканку Закарпаття, яка використовувала своїх двох малолітніх дітей 2006 та 2009 року народження для жебракування. Жінку затримали, - повідомляє УМВС України на Львівській залізниці.

440 просмотров. Обговорити (0)

Працівниками транспортної міліції під час супроводу приміського потягу № 6520 сполученням "Ужгород - Сянки" на перегоні Великий Березний – Ставне було виявлено трьох неповнолітніх дівчат, мешканців Закарпатської області, а саме: 1998, 1999 та 2001 р.н., які знаходились у вагоні даного поїзда без батьків.

Дівчата ходили по вагонах та випрошували у пасажирів милостиню.

566 просмотров. Обговорити (0)

Малих прошаків помітно більшає на вулицях з першими днями канікул. Переважно це дітлахи з неблагополучних або родин нацменшин. Жебракувати дітей найчастіше заставляють батьки, адже жебрацтво, стверджують фахівці, насправді бізнес. За ним стоять дорослі особи.

584 просмотра. Обговорити (0)

Во время сопровождения дизель-поезда сообщением Ковель-Львов работниками транспортной милиции была обнаружена 30-летняя жительница Закарпатской области.

1800 просмотров. Обсудить (2)

Проблему жебракування ми бачимо майже в кожному місті нашої держави. Страшно і важко дивитися на дітей, пенсіонерів, які просять милостиню на вулицях міста. Але найболячіше спостерігати за тим, коли дорослі люди, каліки від народження, змушені жебракувати не для себе, а для, так званих, «опікунів».

976 просмотров. Обговорити (0)

На днях сотрудники уголовного розыска Каменец-Подольского ГО УМВД Украины в Хмельницкой области выехали в Тернопольскую область, где задержали молодых женщин, подозреваемых в совершении ряда краж...

1203 просмотра. Обсудить (0)

Більшість з нас коли бачить людину на вулиці міста, яка просить милостиню, шкодує її і намагається хоча б чимось допомогти: дає копійчину чи щось з їжі. Але людська доброта у той же час і шкодить нам самим. Частенько під «маскою» нужденного ховається звичайнісінький шахрай, який «заробляє» довірливістю людей собі на пияцтво.

1180 просмотров. Обговорити (0)

У Львові відбулась Міжвідомча нарада, на якій правоохоронні структури об’єднались задля боротьби із малолітніми злочинцями.

1095 просмотров. Обговорити (0)

С начала года во Львове стражи порядка провели 122 рейда, во время которых привлекли к ответственности 89 родителей, которые использовали несовершеннолетних детей для попрошайничания.

1257 просмотров. Обсудить (0)