ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

звіт

Вчорашнє розширене засідання Вченої ради УжНУ розпочалося урочисто. Державним Гімном та молитвою за Україну захід відкрила чоловіча хорова капела викладачів і співробітників вишу «Боян».

182 просмотра. Обговорити (0)

Про результати минулорічної роботи Тячівський міський голова Іван Ковач прозвітував під час громадських слухань, які відбулися 17 березня у залі Тячівського ЦДЮТ.

262 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

...для визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток здійснюється коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного за правилами бухгалтерського обліку...

219 просмотров. Обговорити (0)

26 травня відбулася звітно-виборча конференція членів профспілкової організації працівників лісового господарства Закарпаття під керівництвом начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, де делегати заслухали звіт про роботу обласної організації за період з 6 червня 2011 року по травень 2016 року.

435 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні об 11.00 в центрі Ужгорода відбудеться звіт патрульної поліції Ужгорода і Мукачева.

274 просмотра. Обговорити (0)

Страхувальники формують та подають звіт про суми нарахованого єдиного внеску за найманих працівників згідно з Додатком 4 за січень 2016 не пізніше 22 лютого поточного року.

345 просмотров. Обговорити (0)

Разом з тим, прем'єр зазначив, що "від парламенту можна очікувати все, що завгодно"

230 просмотров. Обговорити (0)
1 лютого відбулося перше у новому році засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. На ньому розглянули звіт про результати наукової роботи за 2015 рік та завдання на наступний рік, обговорили діяльність і перспективи розвитку Студмістечка УжНУ тощо.
359 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно на Закарпатті перебував народний депутат Семен Семенченко, який разом з побратимами вирішив провести інспекцію стану лісового господарства в нашій області.

576 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді керівництво правоохоронних органів спілкувалися з журналістами та розказували про свою роботу за останній тиждень.
493 просмотра. Обговорити (0)

З 17 березня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 березня №105. Цією постановою затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

373 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 12 березня, в Ужгороді відбулася прес-конференція народних депутатів від Закарпаття Валерія Пацкана і Роберта Горвата. Політики зібрали журналістів, щоб прозвітувати про свою 100-денну роботу у парламенті.

744 просмотра. Обговорити (1)

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до керівників голів обласних державних адміністрацій щотижня публікувати звіти про використання бюджетних коштів.

516 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль звітував перед представниками ЗМІ. Керівник області каже, хотілося б за 100 днів на посаді голови ОДА зробити значно більше, ніж виконав. Він розповів журналістам про основні проекти, які планує реалізувати в області, перш за все програму енергоощадження, яка передбачає переведення бюджетних закладів на альтернативне опалення.

513 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівська районна профспілкова організація працівників АПК – найбільша за чисельністю у галузі у Закарпатті: вона об’єднує 11 первинних профорганізацій в 16 структурах АПК Мукачівщини – усього близько 1,9 тис. членів профспілки.

479 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, за підсумками трьох кварталів декларацію з податку на прибуток слід подати не пізніше 10 листопада 2014 року та сплатити податок на прибуток не пізніше 19 листопада 2014 року.

478 просмотров. Обговорити (0)

Після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються:

1107 просмотров. Обговорити (0)

Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно, не нараховує заробітну плату, то звіт щодо сум нарахованого єдиного

398 просмотров. Обговорити (0)

Звіти до усіх центральних органів влади незабаром можна буде подати в онлайн-режимі через спеціальне «єдине вікно» та за єдиним уніфікованим стандартом.

Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» була схвалена на засіданні Уряду.

413 просмотров. Обговорити (0)

На черговій сесії обласної ради Іван Балога прозвітувався про діяльність на посаді за період роботи ради VI скликання. Голова Закарпатської обласної ради у своєму виступі акцентував увагу на основних аспектах спільної депутатської роботи.

1241 просмотр. Обговорити (2)

Відповідно до п.2 ст.13 Закону України "Про Бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" перший звітний період новоствореного підприємства може бути менш як 12 місяців, але не більше як 15 місяців.

1491 просмотр. Обговорити (0)

В області налічується більше 50 виробників продукції хімічної промисловості. Основна частка їх сконцентрована у м.Ужгород, Виноградівському, Перечинському та Свалявському районах.

1597 просмотров. Обговорити (0)

У січні-березні 2011 року до ДПА у Закарпатській області надійшло 70 скарг платників податків на 112 податкових повідомлень-рішень (рішень) державних податкових інспекцій області.

1216 просмотров. Обговорити (0)

21 грудня в управлінні Мукачівського прикордонного загону під головуванням заступника Департаменту озброєння Держприкордонслужби України генерал-майора Миколи Федоровича Нестеренко та заступника начальника Західного регіонального управління по роботі з персоналом генерал-майора Батюка Юрія Олексійовича відбулося підведення підсумків оперативно-службової діяльності загону за 2010 рік.

2578 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспондентам UA-Reporter.com в секторі реєстрації та обліку платників податків ДПА у Закарпатській області, станом на 1 грудня 2010р. на обліку в податкових органах Закарпатської області перебуває 19780 юридичних осіб та 70275 фізичних осіб-підприємців.

749 просмотров. Обговорити (0)