ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Ужгородська міська рада

Відповідно до рішення IX сесії Ужгородської міської ради VII скликання 22 грудня 2016 року у 2017 році вперше до дня Міста буде присуджено міську премію імені Петра Скунця в галузі культури і краєзнавства.

395 просмотров. Обговорити (0)

Вчора делегація з міста-побратима Ужгорода – американського Корваліса, яка цими днями перебуває з візитом на Закарпатті, завітала в Ужгородську міську раду.

258 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

12, 13 та 14 серпня 2016 року за підтримки Ужгородської міської ради у парку культури та відпочинку «Боздоський» відбудеться VI Фестиваль закарпатського меду «Медовий Спас», організований Асоціацією пасічників Закарпаття.

238 просмотров. Обговорити (0)

У середу 22 липня відбудеться засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Пропонуємо вам питання, які розглядатимуть депутати.

440 просмотров. Обговорити (0)
На сесії Ужгородської міськради, на яку не впускали активістів, відібрали зелені зони новоприйнятим генпланом, відновили газету "Ужгород" та виділили кошти на камери спостереження і недодали на лікарню. Також під час сесії виступив радник Саакашвілі Іло Глонті.
963 просмотра. Обговорити (0)

На офіційному сайті Ужгородської міської ради за підписом міського голови Віктора Погорєлова оприлюднено проект порядку денного третього пленарного засідання чергової ХХVІІ сесії Ужгородської міської ради VI скликан, що має відбутися 9 квітня 2015 року

777 просмотров. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття — чергове повідомлення про "замінування". Цього разу "терористи" обрали своїм "об’єктом" Ужгородську міську раду.

501 просмотр. Обговорити (0)

Депутат Ужгородської міської ради Федір Ващук вважає, що нещодавно звільнений в.о. мера та секретар Ужгородської міськради Віктор Щадей має повернутися на свою посаду. Про це Ф. Ващук написав на своїй сторінці у Фейсбук, пояснивши, що висловлюється у соцмережі, оскільки не буде мати можливості взяти участь у сесії: очолюватиме наукову конференцію в Кошіце.

520 просмотров. Обговорити (3)

Обраний учора, 7 листопада, виконуючим міського голови обласного центра Закарпаття Віталій Семаль уже сьогодні подає у відставку.

753 просмотра. Обговорити (0)

Міський голова підписав розпорядження про скликання 27 лютого о 10 годині п'ятого пленарного засідання ХХ сесії Ужгородської міської ради VІ скликання з наступним переліком питань:

629 просмотров. Обговорити (0)

Між депутатами поділено зелені зони, прибудинкові території та землі парків – рішеннями нинішньої сесії Ужгородської міськради, без проведення будь-яких аукціонів і можливої перспективи залучення таким чином коштів до міського бюджету.

895 просмотров. Обговорити (0)

На офіційному сайті Ужгородської міської ради http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/r/Sesija_17_2_plenarne.pdf опубліковано розпорядження Ужгородського міського голови від 23.05.2013 року № 193 про скликання другого пленарного засідання чергової XVII сесії Ужгородської міської ради.

807 просмотров. Обговорити (0)

24 травня відбулась чергова сесія Ужгородської міської ради, на якій розглядалися питання щодо Програми економічного і соціального розвитку, змін до цільових програм соціального та культурного розвитку міста, виконання бюджету міста за І квартал 2012 року, регулювання земельних відносин.

752 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородською міською радою затверджені документи, які регулюють питання сплати земельного податку, орендної плати та плати за сервітутне використання земельних ділянок, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради. Нові методики оплати набувають чинності з 1 березня.

1198 просмотров. Обговорити (0)

На засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради цієї середи розглянули понад 30 питань. Зокрема, затвердили черговий перелік городян, яким електричне автономне опалення встановлять коштом міста...

1333 просмотра. Обговорити (0)

На засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради цієї середи прийняли рішення про реорганізацію двох навчальних закладів – НВК "Горяни" та ЗОШ І-ІІ ступенів № 14.

1066 просмотров. Обговорити (0)

Депутати виділили гроші малозабезпеченим й затвердили систему оптимізації теплопостачання

На порядку денному чергової сесії Ужгородської міськради, котра відбулася 8 квітня, було три десятки питань. Голосували депутати вже за допомоги електронної системи "Віче". Затвердили звіт про виконання бюджету, зміни до програми соціально-економічного розвитку, рішення про регулювання земельних відносин, виділили додаткові кошти на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та вирішили низку інших робочих питань.

831 просмотр. Обговорити (0)

У п'ятницю, 25 лютого, о 12-ій годині в Ужгородській міській раді відбудеться презентація національної кампанії «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!»).

1410 просмотров. Обговорити (2)

Продовжуємо знайомити наших читачів із керівництвом нової Ужгородської міської ради, до складу якої ввійшло чимало молодих спеціалістів. Сьогоднішня наша розмова — із секретарем Ужгородської міськради, депутатом Віктором Щадеєм.

1569 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно інформація кореспондента інформаційного агентства УНІАН про те, що Ужгородська міська рада звернулася до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та генерального прокурора Олександра Медведька з проханням припинити протиправну діяльність ВАТ «Закарпатгаз» щодо мешканців міста, «облетіла» декілька українських Інтернет-сайтів.

1056 просмотров. Обговорити (2)

За матеріалами працівників УБОЗ ГУМВС України в Закарпатській області слідчим управлінням області порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 КК України відносно посадових осіб Управління міського господарства Ужгородської міської ради та Закарпатської філії одного з державних підприємств.

810 просмотров. Обговорити (0)