ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

підприємство

Вчора, 15 березня, об 11:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання у будівля підприємства з виготовлення пластмаси, що знаходиться у місті Свалява.

156 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують про можливі податкові наслідки для працівника, якого підприємство направило на навчання для здобуття фахової освіти у професійно-технічному навчальному закладі, із сплатою за таке навчання за рахунок підприємства.

220 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 8 вересня, о 09:13 до Служби порятунку Тячівського району надійшло повідомлення про пожежу на території деревообробного підприємства в смт Тересва.

246 просмотров. Обговорити (0)

Платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати на суму податкової соціальної пільги у розмірі.

219 просмотров. Обговорити (0)

Андрій - активіст, який був змушений змінити собі групу інвалідності, щоб влаштуватися на роботу. Він вирішив допомогти людям з інвалідністю, які не можуть влаштуватися на роботу через дискримінацію.

431 просмотр. Обговорити (0)

У 2015 році у промисловості області інноваційною діяльністю займались 14 підприємств, що складає 10,1% від загальної кількості обстежуваних.

262 просмотра. Обговорити (0)

Варто зазначити, що ухилення від сплати обов’язкових податків та платежів за ч.2 ст. 212 КК України карається штрафом від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

551 просмотр. Обговорити (0)

Створене у минулому сторіччі державне підприємство, що знаходиться в одному з гірських селищ Закарпаття, виготовляло важливі агрегати та комплектуючі до техніки.

380 просмотров. Обговорити (0)

В Іршаві відновило свою роботу унікальне, колись ткацьке, зараз пухонабивне підприємство з іноземними інвестиціями, продукція якого орієнтована виключно на зовнішній ринок. Іноземний капітал повернувся в Іршаву, створюючи нові робочі місця, а також підтримуючи соціальну сферу.

470 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді трапилася гучна подія: у приміщені німецького підприємства «Г» з пошиття джинсового одягу, знайдено не облікований прекурсор (речовина, з якої виготовляється наркотик) — марганцівку, загальною вагою 3 кілограми.

2157 просмотров. Обговорити (6)

Сьогодні на території Закарпатської області діє 31 підприємство, які за наслідками своєї діяльності у 2007 році були віднесені до категорії «великих платників податків». Вони в однаковій мірі представляють як матеріальне (16 підприємств), так і нематеріальне виробництво (15 платників).

1136 просмотров. Обговорити (0)

Всім відомо, що коли податкова інспекція приходить на перевірку, рідко коли керівники підприємства та приватні підприємці почувають себе затишно, хвилюючись за результати проведеної перевірки. Тому деякі суб»єкти господарювання вважають, що не допустивши податкових інспекторів до проведення перевірки, вони зможуть уникнути її проведення.

1495 просмотров. Обсудить (0)

Є всі підстави сподіватись, що невдовзі в районі прикордонного м.Чоп з’явиться ще одне підприємство, на якому зможуть знайти роботу 200-250 мешканців Ужгородського району Закарпаття. Перші домовленості про це досягнуто в суботу під час зустрічі керівництва Закарпатської області з представниками відомого бельгійського концерну “HAKO GRUP” у Польщі Мирославом Мілом та в Україні – Іваном Феєром. В зустрічі взяв участь і Генеральний консул України в м. Люблін (Польща) Іван Грицак. Про це "UA-Reporter.com" повідомили з прес-служби Закарпатської ОДА.

1039 просмотров. Обсудить (0)

На деревообробному підприємстві в центральній Угорщині за 50 км на південний схід від Будапешта пролунав вибух. Щонайменше три людини загинули і дев’ять поранено. Про це повідомила місцева поліція.

811 просмотров. Обсудить (0)