ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

працевлаштування

Правила вступлять в дію до початку нового сезону городньо-садових робіт

111 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня 2018 року в Польщі вступлять в силу нові правила працевлаштування іноземців на сезонну роботу відповідно до директиви Європарламенту та Європейської Ради.

127 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Вже подані заяви на вступ до ВНЗ. Вступники та батьки чекають результатів. Попереду роки навчання на омріяній спеціальності.

196 просмотров. Обговорити (0)

Сейм Польщі вніс зміни в закон про тимчасове працевлаштування іноземців. Зміни стосуються громадян України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, які зможуть користуватися спрощеною процедурою доступу до ринку праці.

177 просмотров. Обговорити (0)

Роботодавцям хочуть установити квоти на працівників з інвалідністю та співробітників від 45 років.

317 просмотров. Обговорити (0)

Угорщина вирішила заповнити гострий дефіцит трудових ресурсів українцями. Міністр економіки Угорщини Мігай Варга заявив, що уряд повинен спростити процедуру видачі дозволів на працевлаштування для громадян сусідніх країн, які не є країнами-членами ЄС.

589 просмотров. Обговорити (1)

Уряд країни планує спростити процедуру працевлаштування для іноземців, у тому числі й для закарпатців, яким спростять умови працевлаштування.

284 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатське РУ ПриватБанку запрошує на роботу водіїв-інкасаторів. У першу чергу, перевага надається військовим, які демобілізувалися із зони АТО.

651 просмотр. Обговорити (0)

ПриватБанк запрошує випускників Закарпатських вищих навчальних закладів пройти практику онлайн та влаштуватися на роботу.

354 просмотра. Обговорити (0)

30 вересня 2016 року стануть суворішими правила працевлаштування закордонних сезонних працівників у Польщі, на яких наполіг Європейський Союз. Вони суттєво обмежать фермерам можливість тимчасового працевлаштування іноземців з-за меж Спільноти, здебільшого з України.

269 просмотров. Обговорити (0)

На порядку денному питання дотримання чинного законодавства про працю, працевлаштування та охоплення навчанням дітей.

238 просмотров. Обговорити (0)
У сюжеті розповідається про труднощі, з якими доводиться стикатися військовим, які повертаються з зони бойових дій на Сході. Чому важко призвичаїтись до «цивільного» життя та знайти роботу?
441 просмотр. Обговорити (0)

З 1 жовтня 2014 року по 19 листопада 2015 року послугами служби зайнятості Закарпатської області скористалася 441 така особа.

326 просмотров. Обговорити (0)

З початку року, за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області, офіційно працевлаштовано 1355 громадян. Ці, тепер офіційно працевлаштовані працівники, отримали не тільки обов’язки, але і права, які гарантує законодавство України.

313 просмотров. Обговорити (0)

А також 438 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

333 просмотра. Обговорити (0)

З початку року за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області легалізовано працю 655 громадян. Закарпатці не тільки отримали обов’язки, але і права, що гарантовані законодавством.

433 просмотра. Обговорити (0)
З жовтня 2014 року станом на сьогодні майже 300 осіб скористалися послугами Центру зайнятості. 52 людей працевлаштовані.
260 просмотров. Обговорити (0)

Працевлаштування, поновлення та фінансове забезпечення — основна тематика запитів від громадян, які надходили до Чопської митниці Міндоходів у 2014 році. За словами фахівців найзахіднішої митниці України, кількість письмових звернень, що надійшли до відомства, протягом минулого року складає 85, на 14 звернень більше, ніж у 2013-му.

514 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю». Участь у круглому столі взяли представники центру зайнятості, профільних управлінь, підприємств та організацій, які працевлаштовують осіб з інвалідністю.

398 просмотров. Обговорити (0)

З початку 2014 року маже 2 000 закарпатців офіційно працевлаштовано завдяки комплексу заходів проведених працівниками Міндоходів області.

401 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, у них на обліку перебуває коло 2200 суб'єктів господарювання, а саме підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю і на яких працює 8 та більше осіб.

418 просмотров. Обговорити (0)

У відповідності до вимог ст.19 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює роботу з обліку, реєстрації підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю і на яких працює 8 та більше осіб.

449 просмотров. Обговорити (0)

Це 32 % громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді. Лише у вересні вдалося знайти роботу для 1151 особи. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість працевлаштованих зросла на 6,5 %.

460 просмотров. Обговорити (0)

Фахівцями ГУ Міндоходів у Закарпатській області з початку 2014 року легалізовано 1440 найманих працівників. Трудові відносини з ними не було оформлено в установленому законом порядку. Завдяки проведеним необхідним процедурам ці громадяни офіційно прийняті на роботу, а до бюджету додатково надійшло 159 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 377 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

369 просмотров. Обговорити (0)

У рамках робочої поїздки у Воловецький район (першої із запланованих в усі райони області) голова Закарпатської ОДА провів прийом громадян. Найбільше жителів Воловеччини турбує брак добре оплачуваної роботи – з питань працевлаштування і, відповідно, через безгрошів’я, про надання матеріальної допомоги, звернулося кілька людей.

426 просмотров. Обговорити (0)

Саме така кількість коштів надійшла до бюджету протягом січня-березня 2014 року в результаті оформлення трудових відносин громадян в установленому порядку.

369 просмотров. Обговорити (0)

Саме така кількість закарпатців отримали запис «прийнято на роботу» в трудовій книжці протягом січня-лютого 2014 року.

364 просмотра. Обговорити (0)