ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

працевлаштування

Роботодавцям хочуть установити квоти на працівників з інвалідністю та співробітників від 45 років.

192 просмотра. Обговорити (0)

Угорщина вирішила заповнити гострий дефіцит трудових ресурсів українцями. Міністр економіки Угорщини Мігай Варга заявив, що уряд повинен спростити процедуру видачі дозволів на працевлаштування для громадян сусідніх країн, які не є країнами-членами ЄС.

551 просмотр. Обговорити (1)
Загрузка...

Уряд країни планує спростити процедуру працевлаштування для іноземців, у тому числі й для закарпатців, яким спростять умови працевлаштування.

250 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатське РУ ПриватБанку запрошує на роботу водіїв-інкасаторів. У першу чергу, перевага надається військовим, які демобілізувалися із зони АТО.

619 просмотров. Обговорити (0)

ПриватБанк запрошує випускників Закарпатських вищих навчальних закладів пройти практику онлайн та влаштуватися на роботу.

309 просмотров. Обговорити (0)

30 вересня 2016 року стануть суворішими правила працевлаштування закордонних сезонних працівників у Польщі, на яких наполіг Європейський Союз. Вони суттєво обмежать фермерам можливість тимчасового працевлаштування іноземців з-за меж Спільноти, здебільшого з України.

216 просмотров. Обговорити (0)

На порядку денному питання дотримання чинного законодавства про працю, працевлаштування та охоплення навчанням дітей.

217 просмотров. Обговорити (0)
У сюжеті розповідається про труднощі, з якими доводиться стикатися військовим, які повертаються з зони бойових дій на Сході. Чому важко призвичаїтись до «цивільного» життя та знайти роботу?
408 просмотров. Обговорити (0)

З 1 жовтня 2014 року по 19 листопада 2015 року послугами служби зайнятості Закарпатської області скористалася 441 така особа.

283 просмотра. Обговорити (0)

З початку року, за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області, офіційно працевлаштовано 1355 громадян. Ці, тепер офіційно працевлаштовані працівники, отримали не тільки обов’язки, але і права, які гарантує законодавство України.

288 просмотров. Обговорити (0)

А також 438 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

305 просмотров. Обговорити (0)

З початку року за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області легалізовано працю 655 громадян. Закарпатці не тільки отримали обов’язки, але і права, що гарантовані законодавством.

403 просмотра. Обговорити (0)
З жовтня 2014 року станом на сьогодні майже 300 осіб скористалися послугами Центру зайнятості. 52 людей працевлаштовані.
236 просмотров. Обговорити (0)

Працевлаштування, поновлення та фінансове забезпечення — основна тематика запитів від громадян, які надходили до Чопської митниці Міндоходів у 2014 році. За словами фахівців найзахіднішої митниці України, кількість письмових звернень, що надійшли до відомства, протягом минулого року складає 85, на 14 звернень більше, ніж у 2013-му.

490 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю». Участь у круглому столі взяли представники центру зайнятості, профільних управлінь, підприємств та організацій, які працевлаштовують осіб з інвалідністю.

374 просмотра. Обговорити (0)

З початку 2014 року маже 2 000 закарпатців офіційно працевлаштовано завдяки комплексу заходів проведених працівниками Міндоходів області.

371 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, у них на обліку перебуває коло 2200 суб'єктів господарювання, а саме підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю і на яких працює 8 та більше осіб.

368 просмотров. Обговорити (0)

У відповідності до вимог ст.19 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює роботу з обліку, реєстрації підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю і на яких працює 8 та більше осіб.

420 просмотров. Обговорити (0)

Це 32 % громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді. Лише у вересні вдалося знайти роботу для 1151 особи. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість працевлаштованих зросла на 6,5 %.

406 просмотров. Обговорити (0)

Фахівцями ГУ Міндоходів у Закарпатській області з початку 2014 року легалізовано 1440 найманих працівників. Трудові відносини з ними не було оформлено в установленому законом порядку. Завдяки проведеним необхідним процедурам ці громадяни офіційно прийняті на роботу, а до бюджету додатково надійшло 159 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 377 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

341 просмотр. Обговорити (0)

У рамках робочої поїздки у Воловецький район (першої із запланованих в усі райони області) голова Закарпатської ОДА провів прийом громадян. Найбільше жителів Воловеччини турбує брак добре оплачуваної роботи – з питань працевлаштування і, відповідно, через безгрошів’я, про надання матеріальної допомоги, звернулося кілька людей.

392 просмотра. Обговорити (0)

Саме така кількість коштів надійшла до бюджету протягом січня-березня 2014 року в результаті оформлення трудових відносин громадян в установленому порядку.

340 просмотров. Обговорити (0)

Саме така кількість закарпатців отримали запис «прийнято на роботу» в трудовій книжці протягом січня-лютого 2014 року.

341 просмотр. Обговорити (0)

Іноземці, які постійно проживають в Україні, мають право працювати на підприємствах або займатися іншою трудовою діяльністю на підставах і в порядку, передбачених для громадян України (ст.1 Закону України «Про імміграцію» від 7 червня 2001 року № 2491-ІІІ).

791 просмотр. Обговорити (0)

Право на працю має кожна працездатна особа, що досягла повноліття без обмеження терміну її трудової діяльності віком.

597 просмотров. Обговорити (0)

Працівник почав роботу, а роботодавцю треба протягом 5 (п'яти) днів здійснити видачу наказу про його прийом на роботу і зробити запис у його трудовій книжці (п. 1.1. Інструкції

КабМіну про порядок ведення трудових книжок працівників). Працівник ставить власноручний підпис, і він тепер "оформлений". Але буває, коли "оформлення" не відбулося, а ви про це навіть не знаєте.

509 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 27 червня, у Міжгір’ї відбувся круглий стіл на тему: «Працевлаштування молоді гірських районів Закарпаття». Участь у засіданні взяли, зокрема,

573 просмотра. Обговорити (0)

«Жінка з інвалідністю на сучасному ринку праці» - під такою назвою пройшов семінар в Ужгороді. На заході були присутні представники крайової влади та близько п’ятдесяти активних жінок із певними фізичними вадами. Відрадно, що жінки ламають суспільні стереотипи про безпомічність людей із особливими потребами. А своїм прикладом показують, що вони нічим не відрізняються від здорових людей.

435 просмотров. Обговорити (0)