ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

1 вересня

Загрузка...

Як ми вже повідомляли, постановами НКРЕКП за №№1284 і 1285 з 1 вересня 2016 року – підвищено тариф за використання послуг централізованого водопостачання та водовідведення.

398 просмотров. Обговорити (0)
1-го вересня дзвінок пролунає для понад 157 тисяч учнів нашого краю. Уперше поріг школи переступлять майже 18 тисяч першокласників.
322 просмотра. Обговорити (0)

Цього року в школи Закарпаття піде на дві тисячі більше учнів, ніж минулого.

433 просмотра. Обговорити (0)

1 вересня зовсім скоро. І в багатьох закарпатських батьків, лише від однієї думки про новий навчальний рік голова йде обертом, адже потрібно витратити чималі гроші, щоб одягнути дитину в школу.

539 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 25 червня керівник облради та його перший заступник Михайло Попович провели робочу нараду з замовниками та виконавцями спільних з чеським Краєм Височіна інвестиційних проектів у соціальній сфері Закарпаття. За оперативною інформацією станом на 24 червня 2015 року із 20 проектів, які реалізуються в рамках програми співпраці з Краєм Височіна, роботи виконуються на 14.

380 просмотров. Обговорити (0)

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

1767 просмотров. Обговорити (1)

У п’ятницю, 30 серпня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида вручив сертифікати на отримання музичних інструментів.

У підсумковій конференції працівників культурної сфери краю також взяли участь заступники очільника області Іван Качур та Антон Громовий, а також начальник обласного управління культури Юрій Глеба.

540 просмотров. Обговорити (0)

1 вересня традиційно учні, батьки та вчителі урочисто святкують День знань. На 1 січня 2013р. в області досягли шестирічного віку 16,2 тис. дітей, які в цьому році вперше сядуть за шкільні парти.

759 просмотров. Обговорити (0)

Новий навчальний рік почнеться у суботу, 1 вересня, святом "День знань".

806 просмотров. Обговорити (0)

День 1 вересня, початок нового навчального року в школах Іршавського та Хустського району, виявився багатим не тільки на побажання, теплі слова, а й подарунки.

935 просмотров. Обговорити (2)

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято, як для дорослих так і для дітей. Адже у цей святковий день в усіх школах завжди голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка.

4368 просмотров. Обговорити (0)

Перше вересня — це свято, з якого починається дорога в майбутнє, пізнання нового та невідомого. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх Вчителів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

1079 просмотров. Обговорити (0)

1 вересня у всій країні відзначили День знань. Цього року, як і в попередні роки, у цей святковий день закарпатські податківці навідалися у гості до своїх підшефних - учнів навчальних закладів та шкіл-інтернатів області.

1693 просмотра. Обговорити (0)