ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

транспорт

Загрузка...

Транспортні переваги українців в першому півріччі 2017

107 просмотров. Обговорити (0)

Единственный действующий в Закарпатье передвижной габаритно-весовой комлекс забрали в Одесскую область. И теперь, когда наиболее жарко, соответствующие службы не могут контролировать сверхнормные перевозки грузов тяжеловесным транспортом, что приводит к разрушению покрытия автомобильных дорог края.

711 просмотров. Обсудить (2)
Перед поїздкою слід зрозуміти для себе – від чого готові відмовитися, а без чого подорож стане виснажливою
148 просмотров. Обговорити (0)

Огороджувальні стовпчики, щоб обмежити можливість в’їзду транспорту в центральну пішохідну частину Ужгорода, встановили днями на набережній Незалежності поблизу кафе «Какао» та медичного факультету УжНУ.

196 просмотров. Обговорити (0)

Демографічна ситуація та соціальний захист. На 1 квітня 2017р., за оцінкою, у м.Ужгород чисельність наявного населення становила 113,7 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2017 р. спостерігалося природне скорочення населення у кількості 57 осіб. Загальна чисельність населення зменшилась на 328 осіб .

198 просмотров. Обговорити (0)

Лісівники Закарпаття допомагають районам розвивати транспортну інфраструктуру. Одним з основних факторів економічного добробуту краю є добре розвинена мережа транспортних артерій, особливо це стосується лісової транспортної інфраструктури. Не є винятком і Закарпатська область.

189 просмотров. Обговорити (0)

23 та 24 травня 2017 року у пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» тимчасово буде припинено оформлення та пропуск вантажних автомобілів. Причина – калібрування ваги на словацькій стороні.

193 просмотра. Обговорити (0)

У четвер у Берегові для перекриття можливості заїзду транспорту в центральну частину міста були встановлені габаритні клумби.

271 просмотр. Обговорити (0)

У січні–лютому 2017р. вантажооборот підприємств транспорту становив 1099,9 млн.ткм, що на 10,5% більше від обсягу січня–лютого 2016р. Підприємствами транспорту перевезено 746,8 тис.т вантажів, що становить 101,7% від обсягу січня–лютого 2016р.

251 просмотр. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) обчислення суми транспортного податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

318 просмотров. Обговорити (0)

Охочих перетнути українсько-угорський кордон в районі Чопа сьогодні чекають неприємні несподіванки.

237 просмотров. Обговорити (0)
Первый день весны принес для людей пенсионного возраста неприятную новость, с первого марта пенсионерам придется путешествовать в междугороднем транспорте за полную стоимость билета.
817 просмотров. Обсудить (0)

Її працівники здійснюють контроль габаритно-вагових параметрів транспортних засобів, повідомляє на своїй сторінці у ФБ начальник управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Слободянюк.

330 просмотров. Обговорити (0)

На черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді напередодні розглянули майже півтора десятка питань.

232 просмотра. Обговорити (0)

Обмеження для руху транспорту наразі діють в Закарпатській і Київській областях. Про це повідомили в прес-службі управління безпеки дорожнього руху Націполіції.

228 просмотров. Обговорити (0)

Слідом за подорожчанням газу з 1 лютого українським промисловцям підвищать тарифи на електроенергію.

Експерти відзначають, що є ризик погіршення ситуації спершу для промислових підприємств, а з часом і для пересічних українців. Їм і так доведеться з 1 лютого більше платити за жд квитки і інтернет, повідомляє UBR.ua.

Підвищення тарифів на електроенергію для підприємств

546 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня по приглашению городских властей Ужгорода на встречу с руководством города приехали представители ООО «Украинский автобус» - директор по продажам Виталий Грищук, заместитель директора по реализации автобусов в Украине Александр Иванов-Недахин, директор ЧП «Ольбия» - официального дилера ООО «Украинский автобус» Роман Гарасимчук.

862 просмотра. Обсудить (4)
Справжня зима повернулася на західну територію України. За вікнами сипле іскристий сніг, а синоптики до Різдва обіцяють тріскучі морози до -20.
444 просмотра. Обговорити (0)

В связи со сложными погодными условиями: сильным снегом и снежными заносами на перевалах области 4 января с 10:00 временно ограничено движение большегрузного и пассажирского транспорта.

992 просмотра. Обсудить (5)

С 1 января 2017 года вступили в силу поправки к Налоговому кодексу Украины, согласно которым введен транспортный налог, новый акцизный сбор на автобусы и грузовой транспорт, акциз на электродвигатели, а также возобновлен акцизный сбор на переоборудованные автомобили.

2037 просмотров. Обсудить (1)

Обласні обранці впевнені, що наявність велодоріжок зменшить кількість дорожньо-транспортних пригод, убезпечить людей та пришвидшить їх переміщення з одного населеного пункту в інший.

290 просмотров. Обговорити (0)