ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

транспорт

Загрузка...

У четвер у Берегові для перекриття можливості заїзду транспорту в центральну частину міста були встановлені габаритні клумби.

205 просмотров. Обговорити (0)

У січні–лютому 2017р. вантажооборот підприємств транспорту становив 1099,9 млн.ткм, що на 10,5% більше від обсягу січня–лютого 2016р. Підприємствами транспорту перевезено 746,8 тис.т вантажів, що становить 101,7% від обсягу січня–лютого 2016р.

162 просмотра. Обговорити (0)

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) обчислення суми транспортного податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

197 просмотров. Обговорити (0)

Охочих перетнути українсько-угорський кордон в районі Чопа сьогодні чекають неприємні несподіванки.

160 просмотров. Обговорити (0)
Первый день весны принес для людей пенсионного возраста неприятную новость, с первого марта пенсионерам придется путешествовать в междугороднем транспорте за полную стоимость билета.
705 просмотров. Обсудить (0)

Її працівники здійснюють контроль габаритно-вагових параметрів транспортних засобів, повідомляє на своїй сторінці у ФБ начальник управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Слободянюк.

206 просмотров. Обговорити (0)

На черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді напередодні розглянули майже півтора десятка питань.

163 просмотра. Обговорити (0)

Обмеження для руху транспорту наразі діють в Закарпатській і Київській областях. Про це повідомили в прес-службі управління безпеки дорожнього руху Націполіції.

162 просмотра. Обговорити (0)

Слідом за подорожчанням газу з 1 лютого українським промисловцям підвищать тарифи на електроенергію.

Експерти відзначають, що є ризик погіршення ситуації спершу для промислових підприємств, а з часом і для пересічних українців. Їм і так доведеться з 1 лютого більше платити за жд квитки і інтернет, повідомляє UBR.ua.

Підвищення тарифів на електроенергію для підприємств

495 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня по приглашению городских властей Ужгорода на встречу с руководством города приехали представители ООО «Украинский автобус» - директор по продажам Виталий Грищук, заместитель директора по реализации автобусов в Украине Александр Иванов-Недахин, директор ЧП «Ольбия» - официального дилера ООО «Украинский автобус» Роман Гарасимчук.

744 просмотра. Обсудить (4)
Справжня зима повернулася на західну територію України. За вікнами сипле іскристий сніг, а синоптики до Різдва обіцяють тріскучі морози до -20.
375 просмотров. Обговорити (0)

В связи со сложными погодными условиями: сильным снегом и снежными заносами на перевалах области 4 января с 10:00 временно ограничено движение большегрузного и пассажирского транспорта.

859 просмотров. Обсудить (5)

С 1 января 2017 года вступили в силу поправки к Налоговому кодексу Украины, согласно которым введен транспортный налог, новый акцизный сбор на автобусы и грузовой транспорт, акциз на электродвигатели, а также возобновлен акцизный сбор на переоборудованные автомобили.

1921 просмотр. Обсудить (1)

Обласні обранці впевнені, що наявність велодоріжок зменшить кількість дорожньо-транспортних пригод, убезпечить людей та пришвидшить їх переміщення з одного населеного пункту в інший.

238 просмотров. Обговорити (0)

С 2017 года вступают в силу поправки к Налоговому кодексу Украины, согласно которым вводится транспортный налог, новый акцизный сбор на автобусы и грузовой транспорт, акциз на электродвигатели, а также возобновлен акцизный сбор на переоборудование автомобилей.

919 просмотров. Обсудить (3)

Теперь программа от Яндекс покажет перевижение маршруток на карте Ужгорода, с его помощью горожане смогут узнать, где находится нужная им маршрутка и когда она будет на остановке.

750 просмотров. Обсудить (3)

Протягом січня-серпня 2016 року платники транспортного податку сплатили до місцевого бюджету 2 млн 354 тис. грн. Фізичні особи – власники легкових автомобілів внесли в казну 1 млн 823 тис. грн, юридичні особи – 531 тис. грн податку.

221 просмотр. Обговорити (0)

Станом на 8:00 середи на кордоні України і Польщі у семи пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стоять 860 автомобілів.

193 просмотра. Обговорити (0)

В Закарпатье за период с 23 июня по 6 июля работники Управления Укртрансбезопасности в Закарпатской области обнаружили 33 нарушения требований Европейского соглашения относительно работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки.

392 просмотра. Обсудить (3)

У зв’язку із святкуванням світлого Великодня та проведенням релігійних богослужінь у церквах та храмах Ужгорода на дорогах міста вводиться обмеження дорожнього руху.

397 просмотров. Обговорити (0)

За січень–березень 2016 р. усіма видами транспорту перевезено 1238,1 тис.т вантажів, що в порівнянні з відповідним періодом 2015р. більше на 5,1% та виконано вантажооборот в обсязі 1627,8 млн.т.км, що на 3,5% менше, ніж торік.

382 просмотра. Обговорити (0)

Робоча група працівників міської ради Ужгорода, представників Національної поліції, перевізників та комунального підприємства КШЕП оглянула центр міста для вирішення, як же організувати транспортний рух на площі Корятовича – вулиці Фединця.

298 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України з метою створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства пропонує до кінця поточного року запровадити на автомобільних дорогах державного значення систему збору плати за проїзд з транспортних засобів масою понад 12 тонн.

189 просмотров. Обговорити (0)

За прошлый год всеми видами транспорта Закарпатья перевезено 6 миллионов тонн грузов, что на 20,4% больше, чем в 2014 году. Об этом сообщает ГУ Статистики в Закарпатской области.

509 просмотров. Обсудить (0)

Во вторник, 19 января, в 9.30, в малом зале горисполкома состоится заседание конкурсного комитета по перевозке пассажиров на городских автобусных маршрутах общего пользования.

1156 просмотров. Обсудить (1)

Промисловість. У листопаді п.р. порівняно з жовтнем індекс промислової продукції в області склав 92,2%, а порівняно з листопадом 2014р. – 68,9%. За січень–листопад п.р. індекс промислової продукції до відповідного періоду минулого року склав 80,1%.

407 просмотров. Обговорити (0)