ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Михайло Рошко

Михайло РОШКО – людина добре знана далеко за межами Закарпаття: декан факультету іноземної філології УжНУ, лауреат багатьох літературних премій, в тому числі «Коронація слова» та ім. Ф. Потушняка, член Національної спілки письменників України, почесний громадянин смт. Міжгіря і т.п.
126 просмотров. Обговорити (0)

Об’єднати в одне прозове полотно реальне життя, історичні факти (битва на Красному полі 1939 року), соціальні проблеми (заробітчанство, нелегальний бізнес, наслідки екологічної катастрофи), особисту трагедію з містикою – завдання не з простих. Але це можливо, якщо ти мешкаєш в Закарпатті, бо життя в цьому краї саме таке – суцільна еклектика.

359 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нової книги закарпатського письменника, науковця, публіциста Михайла Рошка «Світами, книжками, серцями…».

У виданні зібрані журналістські публікації автора, есе про подорожі світами, відгуки на книжки закарпатських письменників, вибрані інтерв’ю. Книжка містить і блоки фотографій, що ілюструють роботу та особисті враження автора.

591 просмотр. Обговорити (0)

У вівторок, 18 грудня, о 13.30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нової книги закарпатського письменника, науковця, публіциста Михайла Рошка «Світами, книжками, серцями…»

746 просмотров. Обговорити (0)

9 листопада в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, на якій йшлося про підсумки «круглого столу» найвідоміших українських і турецьких письменників, який нещодавно відбувся у Стамбулі за програмою «Діалог Євразія».

1057 просмотров. Обговорити (0)

Завтра, 27 жовтня, закарпатський письменник, завідувач об’єднаної кафедри зарубіжної літератури і французької мови УжНУ Михайло Рошко презентує збірку поетичних хітів ХХ століття – книгу «Поэтические шедевры ХХ века».

1124 просмотра. Обговорити (0)

Зовні відомий закарпатський письменник і науковець Михайло Рошко видається таким собі непосидючим Фігаро. Він одночасно і тут, і там, і ще деінде. Не зовсім тусівковий, але й не замкнутий у собі. Приятелює з багатьма своїми колишніми студентами. Відкритий і життєрадісний, він заряджає позитивом навколишніх, притягує до себе людей. Особливо цей магнетизм впливає на представниць прекрасної статі.

1350 просмотров. Обговорити (1)

Не встиг закарпатський письменник Михайло Рошко тріумфувати на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова» з повістю «Потойбічна суперниця», котру чималим накладом повторно надрукувало видавництво «Нора-Друк», як днями вийшло у світ інше видання автора, цього разу наукове.

2295 просмотров. Обговорити (0)

Те, що ужгородський письменник Михайло Рошко поспішив назвати романом, Стівен Кінг включав і включає до своїх традиційних збірників оповідань, а Микола Гоголь іменував оповідками пасічника Рудого Панька вечорами на хуторі близь Диканьки.

1298 просмотров. Обговорити (0)

Географія біографії:

Народився і до школи ходив у смт. Міжгір’ї, літні канікули проводив у дідика Ілька Рошка в с. Верхній Бистрий; у походи туристів водив від озера Синевир до Бескида у с. Студений;
два роки у кирзових чоботах ходив у Сикешфегирварі в Угорщині;

1504 просмотра. Обговорити (0)