ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологи

У Національному парку виявили велику кількість підпалених дерев - вікових смерек.

179 просмотров. Обговорити (0)
На 6 тисяч 715 гривень – екологи оштрафували 17-тьох посадовців за неправильне поводження з твердими побутовими відходами!
297 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Незмінному бажанню олігархічного бізнесу будувати каскад МГЕС на р. Ріка присвячується…

352 просмотра. Обговорити (0)

Під такою назвою пройшла конференція у м. Виноградів, на якій керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, заповідника, національних природних парків, науковці, лісівники визначили стан та основні пріоритети розвитку природоохоронної діяльності в області.

418 просмотров. Обговорити (0)

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища виявили порушення на кордоні Закарпаття з Євросоюзом.

443 просмотра. Обговорити (1)

Протягом 2012 року Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області у ході здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства було перевірено 1113 суб’єктів господарювання, з них: 832 планово та 478 позапланово.

605 просмотров. Обговорити (0)

Щоб ялинка виросла до висоти півтора-два метри потрібно 10-15 років, - нагадують закарпатські екологи і просять не вирубувати дерева, а замінити їх штучними красунями.

593 просмотра. Обговорити (0)

Інспекторами Державної екологічної інспекціії у Закарпатській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Ужнафта”.

607 просмотров. Обговорити (0)

14 вересня 2012 року відбулося засідання Громадської ради організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, до складу якої входять Карпатський екологічний клуб «Рутенія», Екологічний клуб «Еко-Екс», Регіональне молодіжне екологічне об'єднання «Екосфера», Громадський благодійний фонд екологічного та туристичного розвитку «Ужанська до

781 просмотр. Обговорити (0)

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області за участю працівників Закарпатської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП “Брустурянське ЛМГ”.

640 просмотров. Обговорити (0)

Цієї середи в прес-центрі «Закарпатської Правди» за круглим столом обговорювали, як об’єднати зусилля різних структур, громадських організацій та простих закарпатців для вирішення екологічних проблем краю.

606 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області перевірила як Державна екологічна інспекція в Закарпатській області дотримується вимог законодавства у сфері поводження з відходами та іншого природоохоронного законодавства України.

571 просмотр. Обговорити (0)

Наближаються зимові свята – Різдво Христове та Новий рік. Ці свята для більшості людей просто немислимі без прикрашеної ялинки. І на жаль, за слідуванням традиціям, мало хто задумується про той непоправний збиток, який наноситься зеленим насадженням.

1265 просмотров. Обговорити (0)

Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території лісфонду ДП "Мокрянське ЛМГ".

1672 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, інспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено планову перевірку додержання природоохоронного законодавства ДП «Ужгородське ЛГ», в ході якої виявлено пошкодження дерев до ступеня припинення росту, незадовільне очищення місць рубок від порубкових залишків, незаконне вирубування дерев на лісосіках, чим порушено вимоги Лісового Кодексу України.

1038 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, з метою забезпечення державного контролю за станом охорони, захисту, використання та відтворення червонокнижних видів рослин Головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області видано наказ №11 від 19 січня 2010 року про проведення в краї операції “Первоцвіт-2010”. Цього року вона триватиме з 10 лютого по 30 травня.

3114 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, днями ще 502 металеві та пластикові бочки, наповнені пестицидними препаратами, в яких давно закінчився строк зберігання і які призначені для знищення, було відвантажено в автофургони.

1135 просмотров. Обговорити (0)

Вересень - традиційна для закарпатців ужинкова пора. Восени наші горяни завдяки грибам та ягодам суттєво латають сімейні бюджети. Однак, як це часто, буває, найбільше заробляють на природних ресурсах не ті, хто збирають, а ті, хто скуповують і перепродають продукцію.

1582 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті на території НПП «Синевир» відбулося виїзне засідання колегії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області за участі представника Мінприроди України Ігора Довбаня.

1836 просмотров. Обговорити (0)