ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Академія

Вчора на базі Закарпатської академії мистецтв відбувся круглий стіл, присвячений проблематиці доступу до матеріалів, що зберігаються у фондах обласних закладів культури. В обговоренні взяли участь керівники закладів, управлінці в галузі культури, а також ініціатори – група науковців, краєзнавців, істориків та митців, котрі працюють із фондами закладів культури, архівів тощо.

373 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Організатори допустили помилку і дали Уоррену Бітті, який оголошував переможця, не той конверт

183 просмотра. Обговорити (0)

Про це повідомив, відкриваючи традиційні «Ерделівські читання», голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида.

364 просмотра. Обговорити (0)

22 жовтня в Ужгородській Українській Богословській Академії в ім'я святих Кирила і Мефодія відбулася чергова робоча зустріч єпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора з професорсько-викладацьким складом, студентами та співробітниками Академії.

1047 просмотров. Обговорити (0)

Два місяці минуло з того часу, як у високих Карпатських горах в урочищі "Тисовці" на "Коваликовому полі" відбувся V Міжнародний фестиваль юних митців.

1039 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородській українській богословській академії відбулося урочисте святкування у зв’язку з початком нового навчального року. В святкових урочистостях взяли участь почесні гості єпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор та єпископ Михайлівський Георгій (Православна Церква Чеських земель і Словаччини).

1187 просмотров. Обговорити (0)

У Посольстві Угорщини в Україні відбулась презентація спільного видання Академії наук Угорщини та Національної академії наук України «Атлас України».

1058 просмотров. Обсудить (0)

На історичному факультеті Ужгородського національного факультету в присутності ректора професора, доктора історичних наук Миколи Миколайовича Вегеша та декана факультету доцента Володимира Івановича Фенича відбулось установче засідання кафедри історії Угорщини та євроінтеграції.

2323 просмотра. Обсудить (0)

10-12 липня у закарпатському селі Рекіти, що в Міжгірському районі, пройде II-й Міжнародний фестиваль юних поетів та прозаїків "Рекітське сузір’я-2005". Організатор — Закарпатське відділення Малої Академії літератури та журналістики України.

1206 просмотров. Обсудить (2)

У Богословській академії, що знаходиться на базі Ужгородської Міжрегіональної Академії Управління Персоналом, відбувся семінар, який розглянув питання виховної роботи у недільних школах.

820 просмотров. Обсудить (0)

У розташованій в обласному центрі Закарпаття греко-католицькій духовній академії імені Теодора Рожі відкрито навчальну бібліотеку, у фонд якої великі добірки книжок подарували львівське видавництво "Світ", ужгородське ВАТ "Видавництво "Закарпаття" та обласна бібліотека.

1350 просмотров. Обсудить (0)

Вчора в Ужгородській духовній греко-католицькій академії, де готують святотців для Мукачівської греко-католицької єпархії, відбулась унікальна акція - “Різдво в академії”. До речі, організатори заходу, зробивши минулого року такий собі експеримент - об’єднати духовну і світську інтелігенцію, - і не сподівались на такий успіх ідеї – серед громадкості краю вона викликала чималий резонанс.

1047 просмотров. Обсудить (0)