ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шенген

Загрузка...

Президент України Петро Порошенко, надихнувшись швидким введенням безвізового режиму, вирішив поділитися радістю зі своїм народом. Щоправда, зробив це трохи обмовившись або ж обмовку можна списати на недопрацювання співробітників АП.

123 просмотра. Обговорити (0)

Уряд Угорщини тимчасово призупиняє застосування правил ЄС про систематичні перевірки на своїх кордонах — через довгі черги.

167 просмотров. Обговорити (0)

Після того, як перспектива безвізового режиму нарешті стала близькою, стали ще актуальнішими питання, як правильно і безпечно подорожувати, які документи потрібно взяти, аби успішно перетнути кордон з біометричним паспортом в кишені.

1908 просмотров. Обговорити (0)

На кордонах ЄС ввели обов'язкове проходження контролю
Починаючи з 7 квітня на зовнішніх кордонах ЄС вводяться нові правила, які передбачають обов'язкове проходження контролю на зовнішніх кордонах для всіх членів Європейського Союзу, що раніше не було, повідомляє прес-служба ДПСУ.

1764 просмотра. Обговорити (0)

Згідно з рішенням Євросоюзу, з 7 квітня змінюється порядок перевірки документів на всіх зовнішніх кордонах Шенгену

459 просмотров. Обговорити (0)

Согласно решению Евросоюза, с 7 апреля изменяется порядок проверки документов на всех внешних шенгенских границах.

2830 просмотров. Обсудить (0)

З 1 квітня країни-члени ЄС перевіряють всіх осіб при перетині зовнішніх кордонів у напрямку в’їзду та виїзду, навіть включаючи тих, що мають право вільного пересування.

315 просмотров. Обговорити (0)

В п’ятницю Європейська комісія оприлюднила щорічний звіт про видачу шенгенських віз в усіх країнах світу.

505 просмотров. Обговорити (0)

Уже з квітня буде запроваджена нова система реєстрації у пункти прийому візових анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях.

234 просмотра. Обговорити (0)

Існує міф, що отримати шенгенську візу (а тим більше мульти візу) дуже складно і дорого, особливо лякає слово «дорого».

Якщо загуглити на фразу типу «Отримати шенген у Києві» то можна побачити ціни які стартують від 200 – 300€ і закінчуються в районі 2000€. Жах. Але насправді це все фігня, на яку неварто витрачати час.

Однак існує спосіб як отримати словацький мульти шенген швидко і майже безкоштовно.

13536 просмотров. Обговорити (0)

Европейская комиссия презентовала новую Европейскую систему информации и авторизации путешествий (ETIAS), которая подразумевает онлайн-регистрацию и оплату за въезд в Шенгенскую зону для неграждан ЕС, имеющих право безвизового въезда.

497 просмотров. Обсудить (0)

Посольство Польши упрощает процедуру подачи гражданами Украины визовых ходатайств в визовые центры Киева.

476 просмотров. Обсудить (0)
Максимальные гарантии, минимум усилий - документы за 10 дней
558 просмотров. Обсудить (0)

В Европе нужно создать так называемый военный Шенген, чтобы подразделения НАТО имели возможность быстро и беспрепятственно менять места дислокации

450 просмотров. Обсудить (0)

Недостатня поінформованість щодо процедур отримання шенгенської візи є однією з найбільших проблем українських туристів. Як не дивно, отримати шенгенську візу далеко не завжди складно. Більше того - це ще й не дуже дорого.

687 просмотров. Обговорити (0)

Виключення Греції з Шенгенської зони не вирішить міграційну кризу в ЄС. Про це голова Європейської Ради Дональд Туск заявив у Афінах у вівторок, коли Греція оголосила про відкриття чотирьох реєстраційних центрів для мігрантів.

184 просмотра. Обговорити (0)

Історія довела, що Порошенко надто оптимістичний у своїх безвізових сподіваннях. А також – що праві були ті, хто чекав нових проблем на шляху до лібералізації.

1213 просмотров. Обговорити (0)

У Європейського Союзу є не більше двох місяців, щоб взяти під контроль міграційну кризу. Якщо цього не станеться, то зоні Шенгену настане кінець.

297 просмотров. Обговорити (0)

Глава правительства Австрии выразил надежду на решение миграционного кризиса на общеевропейском уровне. В противном случае ставится под вопрос Евросоюз в целом.

2094 просмотра. Обсудить (0)

Очевидно, что Европа находится в ситуации турбулентности, ее реально очень сильно трясет. Даже ближайшие соседи Украины, например, Польша, которую нам подавали как пример успешной демократизации, возможно, будет первой страной, которую ЕС будет мониторить с точки зрения того, что она нарушает многие демократические принципы.

1433 просмотра. Обсудить (1)

Нагадаємо, що 2 роки тому було скориговано правило підрахунку терміну перебування на території Шенгенської зони.

676 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 17 декабря 2015 года, Саммит ЕС поддержал ужесточение норм Шенгена по контролю на границах. Об этом заявил президент Франции Франсуа Олланд по итогам первого дня встречи.
859 просмотров. Обсудить (0)

В последнее время на фоне миграционного кризиса в дипломатических кругах Европы возникло несколько неофициальных проектов создания так называемой «ограниченной Шенгенской зоны, в которую теоретически могли бы войти и страны Центральной Европы.

729 просмотров. Обсудить (0)

Члени Євросоюзу домовилися про негайне посилення перевірок усіх мандрівників, котрі перетинають кордони Шенгенської зони.

3817 просмотров. Обговорити (1)

Посол Венгрии в России заявил, что для его страны приостановка Шенгенского договора неприемлема. «Для Венгрии было бы неприемлемым решение о приостановке Шенгенской зоны», — сказал в эфире «Русской службы новостей» посол Венгрии в России Янош Балла.

1055 просмотров. Обсудить (0)

При цьому вони наголосили на необхідності захистити зовнішні кордони Шенгену.

350 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема лише кількість відмов у видачі шенгенських віз зросла з 254 до 513.

414 просмотров. Обговорити (0)