ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шенген

Загрузка...

Президент України Петро Порошенко, надихнувшись швидким введенням безвізового режиму, вирішив поділитися радістю зі своїм народом. Щоправда, зробив це трохи обмовившись або ж обмовку можна списати на недопрацювання співробітників АП.

169 просмотров. Обговорити (0)

Уряд Угорщини тимчасово призупиняє застосування правил ЄС про систематичні перевірки на своїх кордонах — через довгі черги.

223 просмотра. Обговорити (0)

Після того, як перспектива безвізового режиму нарешті стала близькою, стали ще актуальнішими питання, як правильно і безпечно подорожувати, які документи потрібно взяти, аби успішно перетнути кордон з біометричним паспортом в кишені.

2052 просмотра. Обговорити (0)

На кордонах ЄС ввели обов'язкове проходження контролю
Починаючи з 7 квітня на зовнішніх кордонах ЄС вводяться нові правила, які передбачають обов'язкове проходження контролю на зовнішніх кордонах для всіх членів Європейського Союзу, що раніше не було, повідомляє прес-служба ДПСУ.

1857 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з рішенням Євросоюзу, з 7 квітня змінюється порядок перевірки документів на всіх зовнішніх кордонах Шенгену

503 просмотра. Обговорити (0)

Согласно решению Евросоюза, с 7 апреля изменяется порядок проверки документов на всех внешних шенгенских границах.

2982 просмотра. Обсудить (0)

З 1 квітня країни-члени ЄС перевіряють всіх осіб при перетині зовнішніх кордонів у напрямку в’їзду та виїзду, навіть включаючи тих, що мають право вільного пересування.

378 просмотров. Обговорити (0)

В п’ятницю Європейська комісія оприлюднила щорічний звіт про видачу шенгенських віз в усіх країнах світу.

542 просмотра. Обговорити (0)

Уже з квітня буде запроваджена нова система реєстрації у пункти прийому візових анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях.

270 просмотров. Обговорити (0)

Існує міф, що отримати шенгенську візу (а тим більше мульти візу) дуже складно і дорого, особливо лякає слово «дорого».

Якщо загуглити на фразу типу «Отримати шенген у Києві» то можна побачити ціни які стартують від 200 – 300€ і закінчуються в районі 2000€. Жах. Але насправді це все фігня, на яку неварто витрачати час.

Однак існує спосіб як отримати словацький мульти шенген швидко і майже безкоштовно.

13766 просмотров. Обговорити (0)

Европейская комиссия презентовала новую Европейскую систему информации и авторизации путешествий (ETIAS), которая подразумевает онлайн-регистрацию и оплату за въезд в Шенгенскую зону для неграждан ЕС, имеющих право безвизового въезда.

526 просмотров. Обсудить (0)

Посольство Польши упрощает процедуру подачи гражданами Украины визовых ходатайств в визовые центры Киева.

522 просмотра. Обсудить (0)
Максимальные гарантии, минимум усилий - документы за 10 дней
585 просмотров. Обсудить (0)

В Европе нужно создать так называемый военный Шенген, чтобы подразделения НАТО имели возможность быстро и беспрепятственно менять места дислокации

479 просмотров. Обсудить (0)

Недостатня поінформованість щодо процедур отримання шенгенської візи є однією з найбільших проблем українських туристів. Як не дивно, отримати шенгенську візу далеко не завжди складно. Більше того - це ще й не дуже дорого.

825 просмотров. Обговорити (0)

Виключення Греції з Шенгенської зони не вирішить міграційну кризу в ЄС. Про це голова Європейської Ради Дональд Туск заявив у Афінах у вівторок, коли Греція оголосила про відкриття чотирьох реєстраційних центрів для мігрантів.

210 просмотров. Обговорити (0)

Історія довела, що Порошенко надто оптимістичний у своїх безвізових сподіваннях. А також – що праві були ті, хто чекав нових проблем на шляху до лібералізації.

1242 просмотра. Обговорити (0)

У Європейського Союзу є не більше двох місяців, щоб взяти під контроль міграційну кризу. Якщо цього не станеться, то зоні Шенгену настане кінець.

309 просмотров. Обговорити (0)

Глава правительства Австрии выразил надежду на решение миграционного кризиса на общеевропейском уровне. В противном случае ставится под вопрос Евросоюз в целом.

2127 просмотров. Обсудить (0)

Очевидно, что Европа находится в ситуации турбулентности, ее реально очень сильно трясет. Даже ближайшие соседи Украины, например, Польша, которую нам подавали как пример успешной демократизации, возможно, будет первой страной, которую ЕС будет мониторить с точки зрения того, что она нарушает многие демократические принципы.

1461 просмотр. Обсудить (1)

Нагадаємо, що 2 роки тому було скориговано правило підрахунку терміну перебування на території Шенгенської зони.

739 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 17 декабря 2015 года, Саммит ЕС поддержал ужесточение норм Шенгена по контролю на границах. Об этом заявил президент Франции Франсуа Олланд по итогам первого дня встречи.
885 просмотров. Обсудить (0)

В последнее время на фоне миграционного кризиса в дипломатических кругах Европы возникло несколько неофициальных проектов создания так называемой «ограниченной Шенгенской зоны, в которую теоретически могли бы войти и страны Центральной Европы.

740 просмотров. Обсудить (0)

Члени Євросоюзу домовилися про негайне посилення перевірок усіх мандрівників, котрі перетинають кордони Шенгенської зони.

3890 просмотров. Обговорити (1)

Посол Венгрии в России заявил, что для его страны приостановка Шенгенского договора неприемлема. «Для Венгрии было бы неприемлемым решение о приостановке Шенгенской зоны», — сказал в эфире «Русской службы новостей» посол Венгрии в России Янош Балла.

1080 просмотров. Обсудить (0)

При цьому вони наголосили на необхідності захистити зовнішні кордони Шенгену.

365 просмотров. Обговорити (0)

Зокрема лише кількість відмов у видачі шенгенських віз зросла з 254 до 513.

441 просмотр. Обговорити (0)