ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шенген

Після того, як перспектива безвізового режиму нарешті стала близькою, стали ще актуальнішими питання, як правильно і безпечно подорожувати, які документи потрібно взяти, аби успішно перетнути кордон з біометричним паспортом в кишені.

1759 просмотров. Обговорити (0)

На кордонах ЄС ввели обов'язкове проходження контролю
Починаючи з 7 квітня на зовнішніх кордонах ЄС вводяться нові правила, які передбачають обов'язкове проходження контролю на зовнішніх кордонах для всіх членів Європейського Союзу, що раніше не було, повідомляє прес-служба ДПСУ.

1667 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Згідно з рішенням Євросоюзу, з 7 квітня змінюється порядок перевірки документів на всіх зовнішніх кордонах Шенгену

419 просмотров. Обговорити (0)

Согласно решению Евросоюза, с 7 апреля изменяется порядок проверки документов на всех внешних шенгенских границах.

2710 просмотров. Обсудить (0)

З 1 квітня країни-члени ЄС перевіряють всіх осіб при перетині зовнішніх кордонів у напрямку в’їзду та виїзду, навіть включаючи тих, що мають право вільного пересування.

281 просмотр. Обговорити (0)

В п’ятницю Європейська комісія оприлюднила щорічний звіт про видачу шенгенських віз в усіх країнах світу.

476 просмотров. Обговорити (0)

Уже з квітня буде запроваджена нова система реєстрації у пункти прийому візових анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях.

208 просмотров. Обговорити (0)

Існує міф, що отримати шенгенську візу (а тим більше мульти візу) дуже складно і дорого, особливо лякає слово «дорого».

Якщо загуглити на фразу типу «Отримати шенген у Києві» то можна побачити ціни які стартують від 200 – 300€ і закінчуються в районі 2000€. Жах. Але насправді це все фігня, на яку неварто витрачати час.

Однак існує спосіб як отримати словацький мульти шенген швидко і майже безкоштовно.

13418 просмотров. Обговорити (0)

Европейская комиссия презентовала новую Европейскую систему информации и авторизации путешествий (ETIAS), которая подразумевает онлайн-регистрацию и оплату за въезд в Шенгенскую зону для неграждан ЕС, имеющих право безвизового въезда.

466 просмотров. Обсудить (0)

Посольство Польши упрощает процедуру подачи гражданами Украины визовых ходатайств в визовые центры Киева.

448 просмотров. Обсудить (0)
Максимальные гарантии, минимум усилий - документы за 10 дней
533 просмотра. Обсудить (0)

В Европе нужно создать так называемый военный Шенген, чтобы подразделения НАТО имели возможность быстро и беспрепятственно менять места дислокации

429 просмотров. Обсудить (0)

Недостатня поінформованість щодо процедур отримання шенгенської візи є однією з найбільших проблем українських туристів. Як не дивно, отримати шенгенську візу далеко не завжди складно. Більше того - це ще й не дуже дорого.

604 просмотра. Обговорити (0)

Виключення Греції з Шенгенської зони не вирішить міграційну кризу в ЄС. Про це голова Європейської Ради Дональд Туск заявив у Афінах у вівторок, коли Греція оголосила про відкриття чотирьох реєстраційних центрів для мігрантів.

166 просмотров. Обговорити (0)

Історія довела, що Порошенко надто оптимістичний у своїх безвізових сподіваннях. А також – що праві були ті, хто чекав нових проблем на шляху до лібералізації.

1196 просмотров. Обговорити (0)

У Європейського Союзу є не більше двох місяців, щоб взяти під контроль міграційну кризу. Якщо цього не станеться, то зоні Шенгену настане кінець.

294 просмотра. Обговорити (0)

Глава правительства Австрии выразил надежду на решение миграционного кризиса на общеевропейском уровне. В противном случае ставится под вопрос Евросоюз в целом.

2069 просмотров. Обсудить (0)

Очевидно, что Европа находится в ситуации турбулентности, ее реально очень сильно трясет. Даже ближайшие соседи Украины, например, Польша, которую нам подавали как пример успешной демократизации, возможно, будет первой страной, которую ЕС будет мониторить с точки зрения того, что она нарушает многие демократические принципы.

1417 просмотров. Обсудить (1)

Нагадаємо, що 2 роки тому було скориговано правило підрахунку терміну перебування на території Шенгенської зони.

655 просмотров. Обговорити (0)
Вчера, 17 декабря 2015 года, Саммит ЕС поддержал ужесточение норм Шенгена по контролю на границах. Об этом заявил президент Франции Франсуа Олланд по итогам первого дня встречи.
844 просмотра. Обсудить (0)

В последнее время на фоне миграционного кризиса в дипломатических кругах Европы возникло несколько неофициальных проектов создания так называемой «ограниченной Шенгенской зоны, в которую теоретически могли бы войти и страны Центральной Европы.

714 просмотров. Обсудить (0)

Члени Євросоюзу домовилися про негайне посилення перевірок усіх мандрівників, котрі перетинають кордони Шенгенської зони.

3793 просмотра. Обговорити (1)

Посол Венгрии в России заявил, что для его страны приостановка Шенгенского договора неприемлема. «Для Венгрии было бы неприемлемым решение о приостановке Шенгенской зоны», — сказал в эфире «Русской службы новостей» посол Венгрии в России Янош Балла.

1033 просмотра. Обсудить (0)

Зокрема лише кількість відмов у видачі шенгенських віз зросла з 254 до 513.

390 просмотров. Обговорити (0)

Нововведення, пов’язані з біометрикою Шенгенських віз, як і теперішня ситуація на Сході України, не вплинули на умови видачі українцям цього документу для відвідин країн Шенгену. Про це нашому кореспонденту повідомила Генеральний Консул Словацької республіки в Ужгороді Янка Буріянова.

413 просмотров. Обговорити (0)

Получить визу в одну из стран Европейского союза этим летом стало непросто. Консульства неохотно выдают разрешения на въезд украинцам с "чистыми паспортами", а активным путешественникам все чаще отказывают в мультивизах. Европейский союз опасается роста количества беженцев из Украины, поэтому гораздо внимательнее проверяет документы заявителей. Как результат, туристам придется отказаться от бархатного сезона, например, в Греции или Испании.

1594 просмотра. Обсудить (4)
З 23 червня почали діяти нові правила отримання шенгену для українців. Тепер процедура збору біометричних даних – обов’язкова.
629 просмотров. Обговорити (0)

Жителі Закарпаття багато місяців чекали рішення щодо візового питання і ось «дочекалися»: ніякого скасування візового режиму з ЄС не буде, а з наступного місяця правила видачі шенгенських віз, навпаки, посиляться.

805 просмотров. Обговорити (0)