ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пенсія

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що підвищення пенсій на 10% планується з 1 травня і з 1 грудня 2017 року. Про це чиновник сказав в ефірі каналу NewsOne. "Зафіксовано, що в 2017 році буде підвищення розміру мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму з 1 травня і з 1 грудня мінімум на 10%", - заявив чиновник. Але для цього в Пенсійному фонді повинен з'явитися ресурс, зазначив
134 просмотра. Обговорити (0)

Пенсіонери, які мають роботу, повинні відмовитися або від пенсії, або від роботи. Про це сказав днями міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, такий підхід передбачає концепція нової пенсійної реформи.

"А ті, хто не оформлюватиме на роботу офіційно працюючих пенсіонерів, ризикуватимуть. Таким загрожує штраф у 320 тисяч гривень", - сказав він.

406 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Щонайменше, так вважає міністр соціальної політики Андрій Рева.

299 просмотров. Обговорити (0)

Перше січня 2017 року настало, а накопичувальної пенсії як не було, так і немає. Про те, що її не варто очікувати найближчим часом, віце-прем'єр Павло Розенко обмовився ще напередодні святкового періоду. І пообіцяв, що тепер її запровадять у найкращому випадку в липні. У чому, власне, заковика, вирішили дізнатися журналісти.

Штани перетворюються...

178 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, попри підвищення виплат, у 2017 році пенсіонери опиняться за межею бідності, адже сума надбавок не пропорційна росту цін.

У бюджеті на поточний рік закладено підвищення пенсій – із наявних 1247 гривень до 1400 гривень. Втім, навіть такі незначні на перший погляд зміни можуть повністю спустошити Пенсійний фонд – щонайменше на 145 мільярдів гривень.

213 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України вніс зміни в постанову уряду №909 від 4 листопада 1993 р «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугою років».

4166 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня 2017 року уряд вніс ряд змін щодо доходів громадян України.

736 просмотров. Обговорити (0)

Подільський районний суд міста Києва зобов’язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії екс-прем’єр-міністру України Миколі Азарову. Про це повідомив віце-прем’єр Павло Розенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

251 просмотр. Обговорити (0)

Щомісяця Пенсійний фонд України визначає показники середньої заробітної плати в середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні.

334 просмотра. Обговорити (0)

Верховна Рада повернула українцям право включати в дані для розрахунку пенсії заробітки за період до 1 липня 2000 року. Очікується, що Президент цей закон підпише.

511 просмотров. Обговорити (0)

Міністр заговорив про позапланове підвищення пенсій і зарплат українців.

2203 просмотра. Обговорити (1)

Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку екс прем'єр-міністра Миколи Азарова.

196 просмотров. Обговорити (0)
Пенсійний калькулятор дозволяє самостійно зробити первинний розрахунок наступних видів пенсії: пенсія за віком, пенсія по інвалідності, пенсія за вислугу років, пільгова пенсія та інші види пенсій за окремими законодавчими актами (держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, працівникам прокуратури, народних депутатів, суддів, працівників судової експертизи, журналістів, осіб, звільнених з військової служби, шахтарів, науковців, постраждалим внаслідок ЧАЕС, відповідно іншим спеціальним законодавчим актам), окрім пенсії по втраті годувальника.
347 просмотров. Обговорити (0)

1 січня п.р. набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» № 928 від 25.12.2015 року згідно з яким встановлено нові прожиткові мінімуми для осіб, які втратили працездатність: з 01.05.2016 р. – 1130 грн.; з 01.12.2016 р. – 1208 грн.

704 просмотра. Обговорити (0)

Уряд запланував в наступному році підняти українцям зарплати на 200 грн.

520 просмотров. Обговорити (0)

У Лисянці, що на Черкащині знайшли повішеною на коробці дверей власного будинку 80-річну пенсіонерку. Причиною самогубства одинокої жінки місцеві правоохоронці вважають рахунок за ніби-то спожитий нею газ. Повідомляє кореспондент УНН-Центр.

305 просмотров. Обговорити (0)
Самотня, без комунальних благ, у хаті, що буквально розпадається по цеглинах....
964 просмотра. Обговорити (0)

30 липня під головуванням начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області відбулося засідання колегії за участі керівників управлінь ПФ у районах, містах, містах та районах області та соціальних партнерів.

329 просмотров. Обговорити (0)

Про це заявив міністр соцполітики Павло Розенко, який також просить направити відповідні законопроекти до ВР.

478 просмотров. Обговорити (0)
2 березня Верховна Рада України лише і 5-го разу прийняла зміни до пенсійного законодавства. Основне, що зачіпає більшість українців – це оподаткування пенсій вище 1423 гривень та відміна пенсій для працюючих держслужбовців.
789 просмотров. Обговорити (1)

І роботодавець, і працівник повинні виконувати норми закону. Якщо роботодавець не сплачує єдиний внесок на державне соціальне страхування своїх найманих працівників, то періоди, за які не сплачені внески, не враховуються до страхового стажу робітника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру соціальних виплат та пенсій.

313 просмотров. Обговорити (0)

«За» проголосували 350 народних депутатів . Документ подавався в Раду ще попереднім складом Кабміну 18 грудня 2012 року, – пише Дзеркало тижня.

415 просмотров. Обговорити (0)

Від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування намагався ухилитися керівник одного з товариств Ужгородського району.

Він з вересня 2011 року по листопад 2012 року навмисно не перерахував до Пенсійного фонду України внески, а використав вільні обігові кошти підприємства на інші потреби.

368 просмотров. Обговорити (0)

Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» затверджено нові розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а саме: з 01.01.2012 року ця величина становить 822,00 грн.

1267 просмотров. Обговорити (1)

Дефіцит коштів у держави може скласти понад 80 мільярдів гривень, половина з яких припадає на Пенсійний фонд і Фонд зайнятості.

853 просмотра. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів України 13 лютого 2008 року прийняв постанову N 45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N393".

3749 просмотров. Обсудить (2)

„Підсумки декларування доходів закарпатців у 2005 році” — така тема перебувала в центрі уваги учасників чергового засідання в Ужгородському прес-клубі реформ. Представники державної податкової адміністрації у Закарпатській області проаналізували податкову свідомість краян та ситуацію щодо декларування ними минулорічних заробітків.

1061 просмотр. Обсудить (1)

Визнанням на державному рівні важкого життєвого шляху громадян України, чиє дитинство збіглося з роками Другої світової війни, є прийнятий Верховною Радою України Закон "Про соціальний захист дітей війни" (№ 2195-IV від 18 листопада 2004 р.).

1162 просмотра. Обсудить (0)