ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

палата

Міжнародна бізнес-зустріч відбудеться в Ужгород і17 лютого. Організатор: Закарпатська торгово-промислова палата.

237 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Жителі Закарпаття скаржаться на Перечинську районну лікарню. Як розповіла ТСН.ua місцева жителька, її матір поклали на стаціонар у жахливу палату.

1924 просмотра. Обговорити (0)

В четверг, 25 сентября, в Ужгороде пройдет Международная встреча деловых кругов Чехии и Украины по развитию сотрудничества в сфере строительства, переработки синтетических материалов-отходов, электропроекции, инсталяции, фармакологии и стоматологии.

1121 просмотр. Обсудить (0)

Работники Чопской таможни пресекли попытку незаконного ввоза на территорию Украины новой коллекции одежды известных в мире торговых марок. Стоимость груза, который находился в одном из транспортных средств, составляет 5,5 миллиона гривен.

1240 просмотров. Обсудить (0)

Гарною рекламою для вітчизняних виробників стала міжрегіональна багатогалузева виставка-ярмарок "Світ відпочинку-2005", яка відбулася в обласному центрі Волині м.Луцьку.

1124 просмотра. Обсудить (0)

Аудитори виявили, що Держкомнацміграції та його установи на місцях на неналежному рівні здійснювали управління бюджетними коштами, що виділялися у 2003-2004 роках для надання допомоги біженцям та створення пунктів розміщення незаконних мігрантів.

1285 просмотров. Обсудить (0)

У середу, 23 березня, в Ужгороді відбудеться X ділова зустріч "Міжнародні контактні дні", яку організовує Закарпатська торгово-промислова палата.

1021 просмотр. Обсудить (0)

В м. Ужгороді відбулась зустріч ділових людей “Міжнародні Контактні Дні” за тематикою: “Сільгосптехніка та устаткування. Посівні матеріали, добрива, засоби захисту рослин. Технології та обладнання для харчової промисловості. Виготовлення продуктів харчування. Упаковка та пакувальна техніка”.

1644 просмотра. Обсудить (0)