ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

кінофестиваль

Новий фільм В'ячеслава Бігуна «Як тебе не любити» здобув відзнаку «За любов до рідної землі» на ХХІ Міжнародному кінофестивалі «Золоте курча», журі якого очолила Лариса Кадочнікова, повідомляють організатори. Відзнака стала 24-ою для режисера, здобутою за участь у 25-и українських кінофестивалях.

408 просмотров. Обговорити (0)

У Канни злітаються світові знаменитості. Американська модель і актриса Емілі Ратаковскі не стала винятком.

337 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В'ячеслав Бігун визнаний кращим режисером на Міжнародному кінофестивалі в Італії. Нагородою в цій номінації відзначено фільм «Найближчі до Бога», котра стала п’ятою для стрічки загалом та першою за кордоном.

237 просмотров. Обговорити (0)

Відома італійська акторка Моніка Белуччі шокувала журналістів на 45-му Бєлградському кінофестивалі, коли ті попросили її сказати що-небудь по-сербськи.

213 просмотров. Обговорити (0)
Стрічку В'ячеслава Бігуна «Найближчі до Бога» відзначено нагородою за кращу операторську роботу на кінофестивалі “Відкрита ніч".
400 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді визначили переможців конкурсу короткометражних фільмів про мігрантів. Переможцем конкурсу короткометражних фільмів «Міграція – спроба втечі чи право на краще життя?» стала киянка Єлізавета Олійник з відео-роботою «Гості».

950 просмотров. Обговорити (0)

Найкращим українським фільмом цьогорічного 39-го міжнародного кінофестивалю "Молодість" стала документальна стрічка з досить дивною назвою "Мама померла в суботу на кухні…" 26-річного режисера Максима Васяновича. На жаль, нагородити його виявилося нічим - грошей у фестивалю на це ...не вистачило.

1161 просмотр. Обговорити (0)

В Україні стартував міжнародний фестиваль «Дивофільм» Головною особливістю фестивалю є те, що вперше для України, показ проходить в мережі Інтернет. Отже кожен, в кого є доступ до інтернет, може переглянути конкурсну програму, та взяти участь у голосуванні за кращу роботу на офіційному сайті фестивалю.

986 просмотров. Обговорити (0)