ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

книга

Завтра, 3 листопада, в актовому залі Ужгородського коледжу культури і мистецтв презентують книгу-фотоальбом "70 років творчості, здобутків і визнань", що нещодавно побачила світ у видавничій студії "Zoriana".

106 просмотров. Обговорити (0)

Релігія – то велика педагогіка; віра, надія і любов до Бога – то найбільша сила. Такої думки були завжди найвидатніші теологи та філософи.

285 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Василь Шкіря – письменник добре відомий не тільки на теренах Закарпаття, але й України.

267 просмотров. Обговорити (0)

Як розповіла завідувач Тересвянської бібліотеки-філії Аліна Новаленко, з початку року у селищі триває робота над книгою про історію селища Тересва.

156 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та автор застерігають, що книжка може бути небезпечною, адже після її прочитання "хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії".

334 просмотра. Обговорити (0)

Українка намагалась вивезти на тимчасово окуповану територію унікальну антикварну книгу.
Про це повідомили у відділі комунікації Державної прикордонної служби.
Прикордонники Краматорського загону поблизу Мар'їнки у Донецькій області затримали жінку, у якої виявили старовинний "Молитвослов".

402 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороде пройдет презентация издания, которое содержит неизвестные до сих пор документы из личного архива президента Карпатской Украины.

635 просмотров. Обсудить (4)

Книга про мовне неблагополуччя на Подкарпатті в першій половині 19 століття.

258 просмотров. Обговорити (0)
До Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора завітав соціокультурний проект "Все Закарпаття читає дітям". Не випадково саме у вівторок, бо ж 21 лютого – Міжнародний день рідної мови.
376 просмотров. Обговорити (0)

Рибалки виловили з Дніпра моторошну рибу, занесену до Червоної книги.

Даний улов називається мінога українська. Примітно, що за останні 30 років вона жодного разу нікому не попадалася. Риба має слизове бесчешуйчате тіло, схоже на зміїне. Вона володіє трьома очима і ротом з моторошними зубами, який нагадує присоску.

1456 просмотров. Обговорити (0)
Автори цієї книги намагались розбити стереотип стосовно ролі жінки під час бойових дій.
304 просмотра. Обговорити (0)

Це — Арво Валтон. З’явився він на карпатських обширах завдяки перекладацькій роботі працівника УжНУ Миколи Антоненка та вже покійного Івана Петровція...

244 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 13 вересня, о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують нову збірку оповідань Андрія Любки «Кімната для печалі».

262 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 6 вересня, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нової книжки відомого закарпатського письменника Мирослава Дочинця «Мафтей. Книга, написана сухим пером».

285 просмотров. Обговорити (0)

Савченко не считает террористов "ЛДНР" террористами.

889 просмотров. Обсудить (0)

У Мукачівській міській бібліотеці відбулася презентація книги відомих на Закарпатті футбольних колекціонерів та статистиків Володимира Альошина та Володимира Католика «Футбол над Латорицею», в якій зібрані унікальні матеріали розвитку футболу в Мукачеві за останні майже 100 років.

365 просмотров. Обговорити (0)

30 травня, в понеділок, о 17.00 у читальній залі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки ім.Федора Потушняка відбудеться презентація книги польської письменниці Дороти Тераковської в перекладі українською Дзвінки Матіяш «Мишка».

360 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 19 травня, о 17.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться прем’єра книги Ірини Стефанюк «Ти хочеш яблуко?»

393 просмотра. Обговорити (0)

Нова книжка закарпатського письменника Дмитра Кешелі щойно вийшла у столичному видавництві “Академія”.

587 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 20 квітня, о 16:30 в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці імені Ф.Потушняка відбудеться зустріч з письменником, журналістом, громадським діячем, головним редактором сумської газети «Панорама» Євгеном Положієм.

420 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 11 квітня, в Ужгороді відбулась офіційна презентація нової книги української письменниці Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

437 просмотров. Обговорити (0)

Йдеться про анонсований трохи більше місяця тому проект “Книга”.

309 просмотров. Обговорити (0)

У виданні міститься інформація про види та сорти закарпатського сиру, а також розповідається про так званий «сирний туризм» на Закарпатті.

398 просмотров. Обговорити (0)

В четверг, 3 марта, в помещении Закарпатской организации Национального Союза писателей Украины (Ужгород, пл. Жупанатская, 3) состоится представление издания "Легенды Серебряной Руси".

576 просмотров. Обсудить (0)
Как сообщалось ранее, в Ужгороде проходила ежегодная акция "Писатель за прилавком". В конце акции традиционно определили победителей в нескольких номинациях.
584 просмотра. Обсудить (0)

Наверняка большинство украинцев на вопрос «Какой город Украины вы считаете самым читающим?» безапелляционно скажут, что Киев — ведь здесь бурлит культурная жизнь, пусть немного, но есть книжные магазины.

799 просмотров. Обсудить (1)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація видання-альбому Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна. У цьому виші навчалися і навчаються більшість залізничників Закарпаття.

364 просмотра. Обговорити (0)