ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

книга

Релігія – то велика педагогіка; віра, надія і любов до Бога – то найбільша сила. Такої думки були завжди найвидатніші теологи та філософи.

203 просмотра. Обговорити (0)

Василь Шкіря – письменник добре відомий не тільки на теренах Закарпаття, але й України.

202 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Як розповіла завідувач Тересвянської бібліотеки-філії Аліна Новаленко, з початку року у селищі триває робота над книгою про історію селища Тересва.

138 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та автор застерігають, що книжка може бути небезпечною, адже після її прочитання "хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії".

297 просмотров. Обговорити (0)

Українка намагалась вивезти на тимчасово окуповану територію унікальну антикварну книгу.
Про це повідомили у відділі комунікації Державної прикордонної служби.
Прикордонники Краматорського загону поблизу Мар'їнки у Донецькій області затримали жінку, у якої виявили старовинний "Молитвослов".

387 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороде пройдет презентация издания, которое содержит неизвестные до сих пор документы из личного архива президента Карпатской Украины.

613 просмотров. Обсудить (4)

Книга про мовне неблагополуччя на Подкарпатті в першій половині 19 століття.

242 просмотра. Обговорити (0)
До Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора завітав соціокультурний проект "Все Закарпаття читає дітям". Не випадково саме у вівторок, бо ж 21 лютого – Міжнародний день рідної мови.
353 просмотра. Обговорити (0)

Рибалки виловили з Дніпра моторошну рибу, занесену до Червоної книги.

Даний улов називається мінога українська. Примітно, що за останні 30 років вона жодного разу нікому не попадалася. Риба має слизове бесчешуйчате тіло, схоже на зміїне. Вона володіє трьома очима і ротом з моторошними зубами, який нагадує присоску.

1429 просмотров. Обговорити (0)
Автори цієї книги намагались розбити стереотип стосовно ролі жінки під час бойових дій.
284 просмотра. Обговорити (0)

Це — Арво Валтон. З’явився він на карпатських обширах завдяки перекладацькій роботі працівника УжНУ Миколи Антоненка та вже покійного Івана Петровція...

234 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 13 вересня, о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують нову збірку оповідань Андрія Любки «Кімната для печалі».

250 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 6 вересня, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нової книжки відомого закарпатського письменника Мирослава Дочинця «Мафтей. Книга, написана сухим пером».

272 просмотра. Обговорити (0)

Савченко не считает террористов "ЛДНР" террористами.

855 просмотров. Обсудить (0)

У Мукачівській міській бібліотеці відбулася презентація книги відомих на Закарпатті футбольних колекціонерів та статистиків Володимира Альошина та Володимира Католика «Футбол над Латорицею», в якій зібрані унікальні матеріали розвитку футболу в Мукачеві за останні майже 100 років.

350 просмотров. Обговорити (0)

30 травня, в понеділок, о 17.00 у читальній залі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки ім.Федора Потушняка відбудеться презентація книги польської письменниці Дороти Тераковської в перекладі українською Дзвінки Матіяш «Мишка».

339 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 19 травня, о 17.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться прем’єра книги Ірини Стефанюк «Ти хочеш яблуко?»

365 просмотров. Обговорити (0)

Нова книжка закарпатського письменника Дмитра Кешелі щойно вийшла у столичному видавництві “Академія”.

562 просмотра. Обговорити (0)

У середу, 20 квітня, о 16:30 в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці імені Ф.Потушняка відбудеться зустріч з письменником, журналістом, громадським діячем, головним редактором сумської газети «Панорама» Євгеном Положієм.

408 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 11 квітня, в Ужгороді відбулась офіційна презентація нової книги української письменниці Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

419 просмотров. Обговорити (0)

Йдеться про анонсований трохи більше місяця тому проект “Книга”.

296 просмотров. Обговорити (0)

У виданні міститься інформація про види та сорти закарпатського сиру, а також розповідається про так званий «сирний туризм» на Закарпатті.

386 просмотров. Обговорити (0)

В четверг, 3 марта, в помещении Закарпатской организации Национального Союза писателей Украины (Ужгород, пл. Жупанатская, 3) состоится представление издания "Легенды Серебряной Руси".

552 просмотра. Обсудить (0)
Как сообщалось ранее, в Ужгороде проходила ежегодная акция "Писатель за прилавком". В конце акции традиционно определили победителей в нескольких номинациях.
572 просмотра. Обсудить (0)

Наверняка большинство украинцев на вопрос «Какой город Украины вы считаете самым читающим?» безапелляционно скажут, что Киев — ведь здесь бурлит культурная жизнь, пусть немного, но есть книжные магазины.

782 просмотра. Обсудить (1)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація видання-альбому Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна. У цьому виші навчалися і навчаються більшість залізничників Закарпаття.

353 просмотра. Обговорити (0)