ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

пленер

В обласному центрі Закарпаття пройшов одноденний пленер під назвою «Квітка сакури». Організатори акції - управління культури Закарпатської облдержадміністрації, крайова спілка художників і обласний художнього музей ім. Й. Бокшая. Експоновані роботи продавали, а частину виручених коштів спрямували на лікування важкохворої дитини.
406 просмотров. Обговорити (0)

21 квітня в обласному центрі Закарпаття відбудеться пленер одного дня "Квітка сакури".

356 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
В Ужгороді відкрили виставку учасників пленеру "Ужгород травневий".
524 просмотра. Обговорити (0)
Десятки художників різного віку та професійного рівня прийшли на Студентську набережну, щоб помалювати та цим самим залишити свій слід в історії.
475 просмотров. Обговорити (0)

Протягом дев’яти днів у Словаччині тривав міжнародний пленер «Яворна-2014».

605 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно на базі відпочинку «Ажіо» у Колочаві, що на Міжгірщині, був проведений міжнародний художній пленер. Дев’ять днів поспіль природа Закарпаття не переставала дивувати гостей з Англії, Росії, Білорусі й деяких наших ужгородських митців.

504 просмотра. Обговорити (0)

Завтра, 30 травня, уже втретє поспіль на Ужгородщині відбудеться конкурс-пленер з образотворчого мистецтва ім. Золтана Баконія. У ньому візьмуть участь юні художники з усього району, вихованці Ужгородського районного центру дитячої творчості.

701 просмотр. Обговорити (0)

У Львові триває проект “Золота підкова”. Пленери, виставки, майстер-класи художників з усіх куточків України – і це ще не весь перелік заходів, що відбуваються в рамках цього проекту.

1337 просмотров. Обговорити (0)

27 вересня у закарпатському місті Хуст розпочався міжнародний пленер з однойменною назвою "Хуст-2009". У Карпати приїхали малювати 34 художники із різних міст України та закордону - Білорусі, Словаччини, Польщі, Хорватії, Швейцарії і навіть далекої Індії.

1255 просмотров. Обговорити (0)

Село Нижній Студений у Міжгірському районі Закарпатської області з року в рік стає дедалі більш відомим серед живописців. Воно впевнено здобуває статус пленерного центру на Закарпатті,
куди з'їжджаються митці з усіх регіонів області і не тільки.

1304 просмотра. Обговорити (0)

У Свалявському районі Закарпатської області свій пленер провели професійні фотохудожники України.

1714 просмотров. Обговорити (2)

Це питання вивчали художники V-го художнього пленеру, організатором якого виступив відомий закарпатський митець Йосип Бартош з міста Мукачево

1577 просмотров. Обсудить (0)