ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

серце

Загрузка...
Штучний орган практично ідентичний справжньому
254 просмотра. Обговорити (0)

Штучні клапани зможуть імітувати фізіологічні властивості справжніх

256 просмотров. Обговорити (0)

Американські вчені довели, що енергетичні напої являються найнебезпечнішим продуктом з вмістом кофеїну.
Про це повідомляє видання Journal of the American Heart Association.
Фахівці провели експеримент та визначили, що вживання таких напоїв змінює ритм серцебиття, в середньому інтервал QT зростає на десять мілісекунд впродовж двох годин.

261 просмотр. Обговорити (0)

До чого призводять негативні думки і негативний настрій? Вчені змогли виявити причини смертельних захворювань з-за нашого негативного настрою

192 просмотра. Обговорити (0)

Лікарі стверджують, що серце здорових та хворих людей має різний запах. Тому саме за запахом серця вчені спробують виявляти ті чи інші захворювання.

Таку заяву зробили спеціалісти із Мюнхена. За словами медиків, міокард наділений певними феромонами, які можуть свідчити про ті чи інші хвороби серця та розкривати різні патології.

569 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляють очевидці, чоловік прямував вулицею і раптово впав. До приїзду швидкої він помер.

327 просмотров. Обговорити (0)

29 вересня 2016 року в Україні стартувала Всеукраїнська кампанія боротьби із серцево-судинними захворюваннями (далі – ССЗ) тривалістю в 100 днів.

312 просмотров. Обговорити (0)

Вода на річці Уж біля мосту Масарика вимила каміння так, що утворилася символічна фігура серця. Перехожі із захопленням спостерігали за «знаком кохання» і ділилися думками з приводу побаченого.

264 просмотра. Обговорити (0)

Історія цього замку пов’язана зі священним Граалем, Орденом тамплієрів, родами Добо, Другетів та Ракоці. Їм і не тільки у різні часи належала ця фортеця

686 просмотров. Обговорити (0)

Японский фермер Хироити Кимура из префектуры Кумамото на южном острове Кюсю вывел необычный сорт арбузов в форме сердца.

1200 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье возросла смертность от болезней органов пищеварения.

927 просмотров. Обсудить (1)

Перепелині яйця замість «Віагри» радить вживати закарпатський пенсіонер Василь Яцків. Його дружина, Ганна, вже на пенсії стала успішним фермером – вона розводить перепелів, а пташиними яйцями лікує чоловіка.

5438 просмотров. Обсудить (0)

Цю стару істину підтвердила своїм вчинком Ірина Чулей, директор ЛП "Ірен". Нещодавно вона надала благодійну допомогу 22 дошкільним навчальним закладам і двом навчально-виховним комплексам "Гармонія" та "Первоцвіт" закарпатського міста Мукачево.

727 просмотров. Обсудить (0)