ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

прибутки

Громадяни України дедалі більше заробляють і витрачають у Польщі. Про це інформує Польське радіо з посиланням на місцеві ЗМІ.

121 просмотр. Обговорити (0)

Колись виробництво тютюну давало Закарпатському краю величезні прибутки.

162 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Протягом останніх трьох років середній показник зарплат українців підвищився, втім через зростання цін і тарифів це не відобразилося на добробуті громадян.

149 просмотров. Обговорити (0)
На ногах зранку до ночі. Так,працюють закарпатські фермери, щоб прогодувати свої родини.
288 просмотров. Обговорити (0)

Сам мер протягом 2016 року примножив свої статки до 182,170 тисяч гривень

284 просмотра. Обговорити (0)

За січень–вересень 2016р. фінансовий результат великих і середніх підприємств до оподаткування становив 385,2 млн.грн прибутку (за аналогічний період минулого року він був негативним і складав 504,7 млн.грн збитків).

208 просмотров. Обговорити (0)
Декларація родини мера Ужгорода Віктора Погорєлова зросла в 50 разів, сам же мер збільшив прибутки більше, ніж до двохсот тисяч. Місцеві жителі вимагають справедливості.
469 просмотров. Обговорити (0)

У січні-вересні 2014 року — проти 158,6 млн. грн. прибутку за відповідний період 2013 року.

957 просмотров. Обговорити (0)

Їх масово закуповують не тільки представники місцевих переробних підприємств, але й заготівельники з Росії та Білорусі. Якщо у попередні роки вони просили селян сортувати плоди за розмірами, то тепер "підмітають" усе підряд. І платять непогано: огірок, жартують городники, став стратегічним продуктом.

1177 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті в рамках проведення операції “Контрабанді — стоп” працівники податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі припинили діяльність двох “лівих” гральних апаратів для гри в покер.

807 просмотров. Обсудить (0)

Обійти податкове законодавство вирішили на одному із деревообробних підприємств Міжгірсього району Закарпатської області. Упродовж півтора року здійснюючи фінансово-господарську діяльність, посадові особи фірми безпідставно завищували валові витрати (за рахунок збільшення балансових збитків, що переносяться на наступний податковий період).

784 просмотра. Обсудить (0)